Polecane posty

malolat    0

Cześć,

 

Poszukuję ciągnika na gospodarstwo 12ha mam urususa c-330 i przydalby się nowy, mam plug 5-skibowy, skiby sa normalne tzn takie jak np. u 2 skibowki do ciapaka. Mam przyczepę 12 ton i c330 juz nie daję rady.

 

Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolat    0

Dawał a i pare lat dorywczo byl foortschritt zt323a do pluga i agregatu. A fortschirtty teraz juz troche stare tak jak i ciapek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolat    0

Cena to około 70.000 a marka to wlasnie nie wiem, landini, new holland, lamborghini, ursus, zetor, fortschritt

 

Lepiej gdyby byl z turem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

jak ty odlozyles 100 tys zl na traktor przy 12 ha . sory ale sie zastanawiam tak czy wy sobie jaja robicie czy co aq moze w lotka miliony wygraliscie .

bo wydaje mi sie zde 12 ha to malo troche jest na taka inwestycje . sory ale nie chcialbym nikogo obrazic tylko sie pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolat    0

My nie mamy tylko gospodarstwa ciagnik wzięty by był w leasing albo coś, nasi sasiedzi wzieli ciagnik za 105tys, na 10ha tylko z doplatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lotnik    0

ja proponowalbym ci uzywany a za reszte usprawnic park maszynowy, bo zakup ciagnika nowego a ciagniecie np. kultywatora od 330 jest bez sensu, decyzja nalezy do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Taki ciagnik na 12 ha :lol: ty se jaja robisz... jak ty w ogóle będziesz zarabiał na paliwo do niego ;[

Ten same roller by był wystarczający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baza18    9

ten roller ma 60 koni, wiem ze 70 konne rollerki ciagaja 4x35 staltech ( czy cos w tym stylu) i nie maja problemów.


Baza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Jak masz lekkie ziemie, teren równy to w 4x30 powinien dać rade, w końcu ma 4x4. Jak coś to nie sprzedawaj tego 5 skibowego, odkręcisz 1 korpus i jazda w pole :lol:


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolat    0

No wlaśnie tak chce zrobic a i tak nawet nie sprzedawal bym tego pluga bo czasem ktos od nas pozycza i jest pare groszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super    1

na taki areał to remont c-330 zrób i dalej bedziesz robił.widać że nie masz co z kasą robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

zazdrościsz mu jak ma to niech kupuje co to komu przeszkadza najwyżej za 15 lat kupisz od niego nie zjeżdżony ciągnik nie wiem w czym macie problem pytanie brzmi jak ciągnik a nie czy opłaca się kupić

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochen    65

słuchaj ja proponuje używkę u-914.u-1224,jd 2x40,2x50,3x40,3x50(mam 3640 polecam),na 12ha to i tak za duże ciągniki ale wszystkie w podobnej cenie i ogólnie dostępne na rynku(z częściami nie ma problemu), wydasz połowę budżetu a będziesz miał już ciągnik za resztę możesz kupić jakiś sprzęt do tego albo... fajną furę :lol:.3 lata temu miałem do wyboru nową 1224 albo jakiś używany. wbrałem używanega jd kupiłem do niego sprzęt i jak do tej pory jestem zadowolony z wyboru ale i tak zrobisz co chcesz to tylko maja taka dygresja ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel970    0

Mam ok 12 ha w tym ok 5 ha łąk a reszta ornych. Jaki ciągnik kupić za ok. 33000 zł. Myśle o mf 3060. Obecnie mam case 585 z 92r ale chce sprzedać bo przydałby się trochę większy.

I zależy mi głownie na spalaniu, niezawodności i dostępności części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
    • Przez rolkam72
      Witam. Otóż sprawa wygląda tak ciągnik zetor 10245 ma słabe ciśnienie na wale a mianowicie 1.8 wolne obroty zimny 5 wysokie. 0,5 wolne obroty rozgrzany 3 wysokie rozgrzany. Obawiam się że będzie wał do szlifu i nowe panewki jednakże na czas żniw chcielibyśmy odkręcić misę w razie co założyć nowa pompę oleju i jeśli się da to wymienić panewki od bez odjezdzania silnikiem. I tu moje pytanie czy da się wymienić panewki bez odkręcania silnika bo korbowodowe to ok ale główne? Z góry dziękuję za wszelakie sugestie i podpowiedzi
    • Przez rolkam72
      Witam .
      Otóż taki problem ciągnik chodził zapalał wszystko było ok.Mialem mały przegląd instalacji elektrycznej i drobne poprawki i wszystko było ok.
      Wieczorem chce zapalić ciągnik i niestety nic .
      Wskaźniki działają oprócz voltomierza i nie odpala.Gdy odlacze  jeden Aku jest tak samo jakby go nie było .Przekaźnik nie okopcony bezpieczniki ok .
      Prosiłbym o drobne podpowiedzi i z góry dziękuję za wszystkie sugestie .
      Ciągnik to Zetor 10245 odpowiednik polskiego 1014
    • Przez seba836
      Witam chciałem zamówić filtr oleju, olej silnikowy gdzie polecacie zamówić na internecie?  https://allegro.pl/oferta/john-deere-olej-silnikowy-plus-50-ii-15w40-20l-10161440803  kupił ktoś tutaj kiedyś bo opinie dobre?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj