margoo78

Z056 przeróbka hedera na nowy typ

Polecane posty

margoo78    531

Mam pytanie, czy próbował ktoś z Was przerobic heder napędzany na jeden pasek na nowy typ na podwójny pasek. Inaczej mówiąc dopasowac stary heder do młodszego kombajnu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prl911    0

to zależy z którego roku heder od 84 do88 jest nasprzengiełko a od 89 jest koło przy hederze

Edytowano przez prl911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakim celu chcesz to przerabiać. chcąc uzyskać wyczerpującą odpowiedż powinieneś bardzej dokładnie sprecyzować pytanie bo teraz nikt nie wie czy w twoim kombajnie jest na dwa paski czy na jeden czy chcesz wymienić koło na hederze czy też na kombajnie.a tak na marginesie to w moim jest na dwa paski a jest z roku 1984.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margoo78    531

Już wyjaśniam. Mam kombajn nowszego typu z 88 roku na podwójny pasek a niedrogo trafia się heder starszego typu na pojedynczy pasek, do tego właśnie hedera chciałbym zamontowc na stałe stół do rzepaku. Czy to się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszP    2

Co jest nie tak z Twoim hederem? Będziesz klął sam na siebie jak dokonasz tej przeróbki. U nas kombinowali wprost na odwrót. Bizon z hederem nowszym lepiej radzi sobie w polu i to nie tylko moja opinia.


Bykom - Stop! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie. Dbajmy o język ojczysty.
Kupię prawą pokrywę deski rozdzielczej do Ursusa C385 i pochodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bizonek1    1
Napisano (edytowany)

Zgadzam się z twoją opinią... Stary typ napędu hedera jest moim zdaniem bardziej wadliwy.

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

Przecież on nie chce tego swojego na stary tylko ten co ma kupić na nowy typ żeby miał drugi do rzepaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez agromichu
      Jakie akumulatory polecacie do bizona z056? Potrzebuje dobrych bo najtańsze 5 lat wytrzymały ;/
    • Przez rafto
      Witam, jakie zakładacie opony do swoich wózków od hedera ? Zakładał ktoś opony pełne od wózka widłowego ? Poszerzał ktoś rozstaw kół ?
    • Przez mejtun
      Dzień dobry, 
      Jest tu ktoś kto wymieniał tą ( nie wiem czy dobrze to nazywam) półkę za podsiewaczem do której przykręcany jest grzebień na kilka śrub? 
      Jak się do tego zabrać? Półka przykręcona jest pod mocowaniem podsiewacza ale jak ją stamtąd wyjąć? Muszę wywalać sito górne z dolnym? Może ktoś mnie pokieruje?   
       


    • Przez jackowski11
      witam,
       
      jak zabrać sie do wymiany gumowego fartucha na łączeniu obudowy wentylatora z tylnym mostem?
      Poniżej zaznaczone czerwoną strzałką - z katalogu
       

       
      Pytanie nr.2.
      Czy istnieje jakiś patent na smarowanie łożysk wytrząsaczy bez ich demontażu/wymiany?
    • Przez BoNes
      Cześć jestem tu nowy.
      Wujek niedawno kupił Bizona Z056 z rozwalona cala instalacja elektryczna, niema w ogóle świateł i żadne czujniki nie działają,
      szukałem w internecie schematu instalacji elektrycznej ale znalazłem tylko do Bizona Z058 i z stad moje pytanie , czy ten schemat rożni się bardzo od modeli Z056 ? jeśli tak to w jakich miejscach, i czy warto robić nowa instalacje czy kupić gotowa ?
      Pozdrawiam.
      Słyszałem ze można zrobić ja na podstawie ursusa serii C-3xx, próbował ktoś ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj