MECHANIZATOR

Naprawy główne i regeneracja podzespołów

Polecane posty

MECHANIZATOR    159

Witam panowie i panie

 

mam takie oto zagadnienie na dziś - poszukuję informacji kto, gdzie i za ile regeneruje podzespoły ciągników rolniczych trzech najpopularniejszych marek czyli Ursusa Zetora i MTZ-ta

 

najbardziej zależało by mi na informacjach o regeneracji niżej wymienionych podzespołów :

- Regeneracja pomp wtryskowych

- Regeneracja głowic silnika

- Regeneracja pomp hydraulicznych

- Regeneracja sprężarek układu pneumatycznego

- Regeneracja podnośników hydraulicznych

- Regeneracja kompletnych silników

- Regeneracja przednich osi i mostów napędowych

- Regeneracja serwomechanizmu układu kierowniczego

 

jak i inne których nie wymieniłem

 

możecie też pisać o regeneracji podobnych podzespołów do Bizona (podawajcie tylko do jakiego typu Super, Rekord czy BS lub Gigant)

 

ważne aby informacja zawierała dane Kto (nazwa firmy) Gdzie (jaka miejscowość) i za ile (koszt naprawy netto/brutto) możecie też dopisać kiedy była naprawa wykonana i czy jestescie z niej zadowoleni

 

sprawa dość pilna więc prosił bym o szybką w miarę odpowiedź :)

 

z góry więlkie dzięki - pozdrawiam


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolste    0

Regeneracja pomp wtryskowych to w zwoleniu koszt ok 500zł pompa od mtz regenarowana w 2008r do tej pory zarąbiscie chodzi polecam firma tez regeneruje silniki PERKINS ale kosztów już nieznam

Edytowano przez karolste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

dzięki za info - może ktoś jeszcze cos doda


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasjonat36    0

W mojej okolicy to głównie zakładów w Tucholi(woj. kuj-pom) oraz w Iławie(woj. war-maz).


Happiness is easy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Tutaj jest dość tanio a przy tak dużej naprawie pewnie można negocjować cenę.
http://www.ursmech.bigduo.pl/
Przykładowo:
Naprawa kapitalna silnika C-360 2,5tyś
Przednie zawieszenie 500zł
Pompa wtryskowa 200zł
Wtryski kpl. 100zł
Regeneracja kpl. podnośnika 300zł
Ceny aktualne na dzień dzisiejszy,usługi wykonują solidnie.
Poniżej link do konkurenci,wszystko podobnie.
http://www.pkt.pl/s/klobuck/1385917/agrotex.html
Sklep z częściami do Ursus i MF,taniej jak w internecie
 

Edytowano przez rzeznik13

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

dzieki - ktoś jeszcze coś ciekawego dopisze ??


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A więc

Pompy wtryskowe

"Diesel Serwis" Piotr Manikowski

Wojska Polskiego 9

77-424 Zakrzewo

woj. wielkopolskie

 

Za regeneracje do C-360 płaciłem 600 razem z wymiana rozpylaczy we wtryskiwaczach. Jestem zadowolony

 

 

Regeneracja pomp hydraulicznych

Regeneracja podnośników hydraulicznych

 

,,Hydrotor" Tuchola i ,,AgroUrsus" Chojnice

w agroursusie za kompletna pokrywep odnosnika po regeneracji do Ursusa płaciłem 620 zł

 

 

 

Regeneracja przednich osi- ,,AgroUrsus" 250 zł za pół oś amortyzowana do C-4011/355/360 Kompletna oś 750 zł około

 

 

- Regeneracja kompletnych silników

- Regeneracja głowic silnika

 

diesel Motor Złotów. Szlif wałow, regeneracja głowić, kapitlaki silników. Za IFE 4 cyl z kombajnu E-514 skasowali 5 tyś. Wszystkie zestawy nowe, szlif wału, regeneracja głowic, nowe korbowody, panewki

 

Szlif wału T25 i dopasowanie panewek to było 300 zł


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

a ten Diesel Motor Złotów to gdzieś koło Piły ??


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

a ten Diesel Motor Złotów to gdzieś koło Piły ??

 

Tak tak elegancka trasa jest na tym odcinku Złotów-Piła :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia91    3

Kapitalny remont silnika C 330, C 360 np. zawozisz im swój stary silnik, oni wyceniają w tym samym dniu i dostajesz od nich inny już po remoncie, gwarancja 12 miesięcy. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Koszt już dobrze nie pamiętam ale coś 2500 do C 330 i 3000 do C 360. Naprawiają silniki do wszystkich ciągników i kombajnów.zakład naprawczy mechanizaji rolnictwa w Słupsku. 

Edytowano przez rzeznik13

ALL RIGHTS RESERVED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

W słupsku moja c-360 miała silnik robiony. 20 lat- 7600 MTH i jeszcze będzie śmigać B) Tak też polecam ta firme. Gosc jak kupował aż dziwił sie jak pięknie silnik chodzi B)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

Witam, mam pilną sprawę. Potrzebuję jakiegoś zakładu który wykonuje regeneracje przedniej osi amortyzowanej do ursusa 1212. Najlepiej by było jakby można było wziąć inną oś na wymianę. Szukam tego zakładu w okolicach Wrocławia, Opola, w promieniu 100 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hannibal    0

Witam, ma ktoś może namiar do firmy w Zwoleniu ktOra regeneruje pompy hydrauliczne, interesuje mnie pompa do ursusa 4512.

Edytowano przez Hannibal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eedzio    0

witam polecam firme koło łodzi regenerują pompy hydrauliczne do ursusów 4512,4514, 5312,5314,3512,massey ferguson 255, 235, 690,

regenerowałem u nich dwie pompy i chodzą mi już sporo lat ponadto MASZ 2-LATA GWARANCI NA POMPĘ możesz wysłać pompę i za 3dni masz spowrotem i koszt nie jest wcale duży, jeśli chcesz to kontaktuj się sam .TELEFON DO FIRMY MARON 788-516-111

 

witam polecam firme koło łodzi regenerują pompy hydrauliczne do ursusów 4512,4514, 5312,5314,3512,massey ferguson 255, 235, 690,

regenerowałem u nich dwie pompy i chodzą mi już sporo lat ponadto MASZ 2-LATA GWARANCI NA POMPĘ możesz wysłać pompę i za 3dni masz spowrotem i koszt nie jest wcale duży, jeśli chcesz to kontaktuj się sam .TELEFON DO FIRMY MARON 788-516-111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stojar    2

Jeśli temat ma być bazą danych o zakładach naprawczych to śmiało mogę polecić zakład w Paciorkowej Woli Nowej

http://krawiec.com.pl/kontakt.html

Robią nawet nietypowe pompy do których nie idzie dostać części swego czasu robiłem u nich pompę i wtryski do Fordsona Dexty,szybko solidnie i przestępne ceny, gwarncja oczywiśce też jest, pozatym robią również silniki polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodek    0

Ja polecam POM Tyczyn - http://www.pomtyczyn.pl/

naprawiałem tam silnik mojej 330 - m,in napawali mi wyżarty przez korozje blok silnika -przy styku z tulejami (gdzie inni mówili ze to niemozliwe) oraz regenerowałem tam oś przednią- okragła.

ceny za uslugi ok - ale jakośc tych usług była na poziomie pełnego profesjonalizmu.

Maja niesamowity park maszynowy (zajmuja sie również produkcją czesci) a obsługa aby sie dogadać jest super .

 

Zajmuja sie głownie usługami napraw ursusa, zetorem, mf , mtz, t25

Polecam ich w ciemno.

Edytowano przez Dodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej zna ktoś może jakąś firme co regeneruje pompy hydrauliczne do zagranicznych ciągników najlepiej z wielkopolski ale nie koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

ale chodzi tobie o naprawę silnika??


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

a w Ostródzie i Iławie pytałeś?? w Olsztynie jeszcze coś jest, że zajmują się naprawami głównymi.

Edytowano przez Marcin91
ortografia

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

w Iławie zrobią ale tylko sam silnik, a ja wolał bym oddać cała jednostkę napędowa, tzn silnik ze skrzynia i pompami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

najlepiej na zwolen w mazowieckim/ robiłem tam silnik od zetora lat pare temu i nie narzekam. zaklad duzy i profesionalny. zadne jonn dere i masey fergusson im nie straszne. a ja jestem z łodzkiego

Edytowano przez nikolas29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj