Skocz do zawartości

Zdjęcie

Akpil

27 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Rolnik1111

Rolnik1111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 01 styczeń 2011 - 23:11

Akpil Co myślicie o nowych pługach Akpila?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Akpil Dzisiaj, 19:09
  •  

#2 Share kpiotr

kpiotr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 09:10

Akpil jeśli chodzi o jednobelkowe to mix 40 mi sie podoba i niedlugo pewnie bedzie stał u mnie taki jak tyllko przyjda pieniadze na MR
jedna miłość....jeden Bóg.....jeden cel

#3 Share momek

momek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Zainteresowania:www.garazforum.pl

Napisany 02 styczeń 2011 - 09:19

Akpil ja kupiłem rok temu akpila 4x40 nowego podwyższonego tylko że na zwykłej ramie z zabespieczeniem i jestem zadowolony elegancko odwraca ziemie ja jestem zadowolony
POLECAM

#4 Share damian83

damian83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 11:39

Akpil ja tez w tamtym roku kupiłem km80 naprawde bardzo ładnie sie nim orze polecam najlepiej na zabezpieczeniu non stop
...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

#5 Share andrew64003

andrew64003

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 11:46

Akpil panowie ja mam 44 ha i może będzie trochę więcej jak myślicie jest sens kupi akpila za niewiele ponad 20 000 netto km 180 4 skibowego czy pchac się w coś zachodniego?? może ktoś ma ten pług i coś więcej może o nim powiedziec pozdrawiam :P

#6 Share momek

momek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Zainteresowania:www.garazforum.pl

Napisany 02 styczeń 2011 - 11:52

Akpil ja mam normalny nie obrotowy i mam coś koło 40ha i akpil 4x40 wyswtarcza mi w zupełności jak jest grubo pognojone to niema problemu że się zapycha czy coś wszystko przeżuci i mtzpronar 82a niema co robić jeszcze jest zapas mocy na 1 skibe :P

#7 Share jaruus320

jaruus320

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 22:23

Akpil A powiedzcie właśnie co sądzicie na temat nego nowygo pługa Mix? Nigdzie go nie moge zobaczyć bo jest to nowość... Na zdj wydaje sie nawet okey, ale nie wiadomo jak w rzeczywistości. Wydaje sie troche delikatny, no i to dziwne zaczepienie(jakaś listwa), choć plusem jego wydają sie odkładnice, bo są dość powyginane...
Zastanawiam sie właśnie nad takim pługiem ale nie chce potem żałować kupna, a maszyne bd musiał zachować min przez 5 lat...

#8 Share kamil900830

kamil900830

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Ma

Napisany 04 styczeń 2011 - 18:37

Akpil jaruus320
A nie lepiej kupić obrotówki bo ten mix40 jest jednobelkowy
http://www.agromasa....kpil_mix_40.htm

#9 Share jaruus320

jaruus320

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 20:05

Akpil Wiem, że jest jednobelkowy... Obrotówka nie wchodzi w gre... Za dużo z nią zabawy no i jes sporo droższa...
Najpierw miałbyć pług Awemak 4x40, ale jednak mi sie jakoś nie widzi, odkładnice jakieś takie dosyć proste, wgl nie wygięte... A i konstrukcja ciągle starych, dawnych pługów.. A ten jednobelkowy to już co innego...
Pług będzie pracował z Zetorem Proxima Plus 95..

#10 Share andrew64003

andrew64003

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 20:24

Akpil kolego nie jest dużo zabawy bo nie masz bruzd na polu fakt że jest cięzej dla ciągnika ale kolega proximą 85 ma jakiegoś agromasza 4 skiby obrotowe i gania za jakieś 15 000 netto to jak w modernizacje bierzesz to nie duża różnica wyjdzie pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share kamil900830

kamil900830

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Ma

Napisany 04 styczeń 2011 - 21:05

Akpil jaruus320
Widze że bierzesz na jakiś program to śmiało bym kupował Akpila Km80 sam go posiadam .Widze że masz Proxe 95 ja mam 85 tyle że ona z pługiem nie chodzi ;) Moim zdaniem bież 3+1 a jak będzie jej ciężko to jedną odkładnie odkręcisz i będzie miała ok albo zmniejszysz szerokość robocząz 44 na 40.Dezyzja należy do Ciebie .Twoja kasa :D

#12 Share andrew64003

andrew64003

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 21:22

Akpil ja chce kupic km 180 ma ktoś może taki pług bo odradzaja mi zeby brac zachodni tylko że zachodni 2 razy drozszy jak jest z elementami roboczymi jak z konstrukcją i siłownikami ?? u mnie czarnoziem bez kamieni pozdro

#13 Share rudemenes

rudemenes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 08:03

Akpil Ja chcę kupić sobie KMJ 4+1. Rozmawiałem z ludźmi z Akpila i oni mi powiedzieli, że te pługi są kopią V&N. Wszystkie częśći z V&N pasuję do KMJ. Potwierdził to tez gość z V&N. Co więcej, V&N sprzedaje też pługi Akpila, więc nie może to być najgorszy szajs. Na pług jest gwarancji 2 lata. Szerokośc robocza do 48 cm na korpus. Gość z V&N powiedział mi, że z pługiem 4 skibowym powinien sobie poradzić ciągnik 80 KM - oczywiście na słabych ziemiach - a ja takie mam....

#14 Share wilkkr

wilkkr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 09 styczeń 2011 - 18:23

Akpil

ja chce kupic km 180 ma ktoś może taki pług bo odradzaja mi zeby brac zachodni tylko że zachodni 2 razy drozszy jak jest z elementami roboczymi jak z konstrukcją i siłownikami ?? u mnie czarnoziem bez kamieni pozdro

mam km 80 ciagne go 10245 glebokosc 25cm ziemie rozne nieraz sapie nieraz pedzi tylko zwazylem go na 40 skiba ale plug orze pierwsza klasa polecam ale poco ci 180 w sumie to tylko rozstaw slupic wiekszy noi duzo ciezszy . Potwierdzam ze odkladnie takie jak u voogela

#15 Share slawny

slawny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Napisany 18 styczeń 2011 - 17:00

Akpil chcialbym sie dowiedziec czy istnieje mozliwosc kupienia akpila km80 z zabezpieczeniem non stop i jesli ktos posiada takowe w akpilu to moglby napisac jak sie sprawuje w tym plugu, poniewaz jest to rozwiazanie troche inne popularne w innych plugach.

#16 Share ENDURAK91

ENDURAK91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, technika rolnicza, motocykle, motoryzacja,

Napisany 02 marzec 2011 - 20:57

Akpil koledzy mam pytanko czy warto zapłacić ok. 10 tys. więcej za akpil km 80 od agro-maszu czy też nie??? :( :(

#17 Share KrzysztofJ

KrzysztofJ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisany 11 marzec 2011 - 16:33

Akpil

chcialbym sie dowiedziec czy istnieje mozliwosc kupienia akpila km80 z zabezpieczeniem non stop i jesli ktos posiada takowe w akpilu to moglby napisac jak sie sprawuje w tym plugu, poniewaz jest to rozwiazanie troche inne popularne w innych plugach.

Nie ma KM 80 z zabezpieczeniami non-stop, tylko na kołku.
KM 180 hydro i resorak, ale to są ciężkie pługi.

#18 Share Vladoo1

Vladoo1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 11 marzec 2011 - 19:17

Akpil a widział ktoś coś takiego i co możecie powiedzieć o tym??
http://moto.allegro....1469069460.html

#19 Share KrzysztofJ

KrzysztofJ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisany 12 marzec 2011 - 07:49

Akpil Brak belki zaczepowej, koło to tragedia, wąskie i bez amortyzatora przy obrocie strasznie wali.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Vladoo1

Vladoo1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 12 marzec 2011 - 08:22

Akpil Ale mówisz o tym czeskim pługu ?? amortyzatora to i akpil nie ma i dużo starych pługów fakt jest przydatne to jest, wąskie kółko tez nie problem zmienić ale robi się konkurencja w kategorii pługów budżetowych dla mniejszych gospodarstw żeby dobrze orał i lekko szedł nie to co unia:)