Rod01

Lamborghini 674

Polecane posty

Rod01    0

Witam ma okazję kupić Lamborghini 674 z 90r. Co sądzicie o tych ciągnikach, czy są mocno awaryjne? I czy nie ma problemów z cześćiami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz sie sam przekonac to zadzwon do dilera i popros o wycene i warunki dostawy czesci,niestety tu sie liczy cena, a ceny sa takie ze i tak nie kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Części na pewno nie są tanie, bo przecież nie byle jaka marka. Co do awaryjności to się nie podzielę doświadczeniem bo tak owego nie mam, ale uważam że to dobre ciągniki


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
habra    0

czesci sa drogie bo kazdy chce na nich zarobic wiec jak kupujesz jakas czesc to połowe sprzedawca wezmie ale tym lampo jeszcze sobie pojezdzisz z 10 lat nie jest to za dobra marka ale za 10 lat to radził bym juz wymieniac ale te ciagniki sa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rod01    0

to w takim razie macie coś innego do zaproponowania.

Edytowano przez Rod01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rod01    0

to w takim razie macie coś innego do zaproponowania.

a może jakiś same 65 konny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycek5120    29

jak jest w dobrych pieniadzach to bierz ja naprawde polecam ciagnik bardzo zwrotny przejzysty ekonomiczny bardzo bardzo wygodny przy pracy wmiare cichy mógłby byc miec troche wiecej wagi ale to nie problem bo zawsze mozna go dociazyc ale ogólnie bardzo poreczny ciagniczek bardzo zgrabny pompa bardzo mocna mój ma 6 tys mtg i sprawóje sie bez zazutu własciwie. dorobiłem sobie do niego tuza bo w zimie odsniezam i własnie przy tym brakuje mu troszke wagi. płóg miałemn do niego trójke pottingera obrotówke latał z nim szedł jak burza polecam ciagniczek ok. A czesc jak do wszystkich zachodnik marek nie ma az takiej tragedni dilezy to złotówy co na nas rolnikach ino zerója. ostatnio ukreciła sie mi linka od obrotomieza i pojechałem do dilera co sprzedaja to babka powiedziała ze linka wystepóje tylko razem z licznikiem a cena nie wie napewno ale okoł tysiaka wiec ja wysmiałem poszukałem po allegro ikupiłem za 50 zł sama linke bez zadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycek5120    29

Jak polecam te ciagniczki decyzja nalezy do ciebie. A tak na marginesie to zastanawiam sie nad sprzedaza swojego bo potrzebuje kupic ciagnik z turem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycek5120    29

Wiec tak jest to 88r posiada przedniego tuza z przodu ma w maiare dobre oponki ma cos ponad 6 tys mtg stan jego oceniam na bardzo dobry cenie go 38 tys bez pługa do odsniezania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj