Skocz do zawartości

Zdjęcie

Renault Nectra 120.54 blokada tylnego mostu nie wyłącza się

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share spokojnyziomek

spokojnyziomek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 22:37

Renault Nectra 120.54 blokada tylnego mostu nie wyłącza się Jw w temacie mam taki problem z renia i nie wiem czemu nie chce mi się wyłączyć blokada tylnego mostu juz sprawdzalem po linkach i dzwigienki i niby wszystko jest ok ale swieci sie kontrolka i kola sa caly czas zblokowane jezeli miał ktos podobny problem to proszę o pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Renault Nectra 120.54 blokada tylnego mostu nie wyłącza się Dzisiaj, 23:58
  •  

#2 Share slawek36

slawek36

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 31 grudzień 2010 - 09:53

Renault Nectra 120.54 blokada tylnego mostu nie wyłącza się U mnie blokadę rozłącza się po wciśnięciu pedału hamulca, dośc mocno naduś i nie ma bata, musi się rozłączyć

#3 Share adus19922

adus19922

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 31 grudzień 2010 - 10:08

Renault Nectra 120.54 blokada tylnego mostu nie wyłącza się Ja chyba mam podobny problem.. Jak kupilem renie i prowadzilem ja do domu to na zakretach mnie ostro nosilo.. pozniej zobaczylem ze tez sie kontrolka od blokady swieci a jest wylaczona.. Teraz w zime to jest problem na zakretach..

#4 Share spokojnyziomek

spokojnyziomek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 31 grudzień 2010 - 13:08

Renault Nectra 120.54 blokada tylnego mostu nie wyłącza się wlasnie rozmawialem z moim znajomym i mowi ze kiedys mial taki problem z deutzem 140KM i mowil ze byl wymielony mechanizm roznicowy w skrzyni i dlatego caly czas trzymala blokada... mysle ze u mnie tego nie ma ale jeszcze sprobuje linke odczepic od tego ciegielka tam przy zwolnicy i moze cos tam poruszam ta dzwigienka, mysle ze pusci bo probowalem hamulec ostro ciskac i nic...

#5 Share maly00

maly00

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 11:29

Renault Nectra 120.54 blokada tylnego mostu nie wyłącza się jak mozna na blokadzie caly czas jezdzic?? chyba cos sie wam pomylilo przeciez bys skrzynie na zakretach rozwalil!! a moz \e to sie od napedu przedniego swieci?? u mnie nie ma kontroli od blokady?? ja jak swoja kupilem to byl spalony wylacznik od przedniego napedu i niby byl caly czas wylaczony a ciagnial dopiero jak mnie wlasnie na zakretach zaczelo troche nadciagac to zobaczylem ze cos jest nie tak wymienilem pstrykacz i wszytko ok. ale naprawde kontroli od blokady nigdzie nie mam troche tego ogladalem i nie widzialem nigdzie takiej kontrolki....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share spokojnyziomek

spokojnyziomek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 14:07

Renault Nectra 120.54 blokada tylnego mostu nie wyłącza się a jak można wyjaśnić to że, ciężko mam skręcićna ulicy?? czy to w lewo czy w prawo a dopoki tak kontrolka sie nie swieciła to jezdzilo sie ok. po śniegu jest dobrze ale po twardym mam ciężko skręcać

#7 Share Darpol

Darpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 403 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 20:48

Renault Nectra 120.54 blokada tylnego mostu nie wyłącza się W mojej też nieraz nie wyłacza się hamulcem i muszę włazić pod prawy stopień i ręką ruszyć taką zapadkę, wtedy puści.

#8 Share spokojnyziomek

spokojnyziomek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 01:09

Renault Nectra 120.54 blokada tylnego mostu nie wyłącza się wreszcie znalazłem przyczyne byla nia odkrecona sruba przy pedale hamulca tam pod tapicerka ktora ciagla like zwalniajaca blokade:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share rami

rami

rami

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • Zainteresowania:muzyka, taniec,majsterkowanie,spcery,ksiązka

Napisany 24 sierpień 2011 - 19:32

Renault Nectra 120.54 blokada tylnego mostu nie wyłącza się u mnie w renault 155-54 nie chce się rozłączyć blokada tylnego mechanizmu różnicowego może ktoś wie jak działa rozłączanie potrzebuje pomocy w tej sprawie