Skocz do zawartości

Reklama

Węgierska przystawka do QQ

• Nie możesz odpowiadać w tym temacie
7 odpowiedzi na ten temat

#1 robert812

robert812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 575 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 14:59

Mam Bizona ZO56, kosze nim pszenicę i kukurydzę. Teraz chcę zmienić kombajn na jakiś nowszy, chciałbym jednak żeby przystawka do kukurydzy która pracowała z ZO56 pasowała do zakupionego przeze mnie kombajnu. Nie wiem tylko, do jakiego może pasować? Czy musze kupić ponownie Bizona? (nowszego), czy może inną markę która będzie współpracować z tą przystawką? Proszę o odpowiedzi...

#2 robert812

robert812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 575 postów

Napisany 31 grudzień 2010 - 14:07

Czy na prawdę nikt nic na ten temat nie wie? Proszę o porady.

#3 MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 31 grudzień 2010 - 14:22

najwidoczniej nie - kolego po pierwsze to nie piszemy posta pod postem

po drugie węgierska przystawka do qq robiona była na licencji Claasa więc pewnie i do starszych dominatorów by pasowała - przystawki mają to do siebie ze idzie je dostosować do róznych kombajnow kwestia tylko taka że bez interwencji ślusarza moze sie to nie udać
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#4 Aru

Aru

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 22:57

O ile się orientuję tam przystawka była mocowana na takich 2 okrągłych bolcach po obu stronach.

Wątpię byś znalazł odpowiedni kombajn podobny do Bizona, Nie wiem jak z gardzielą czy ci będzie idealnie nachodzić na ten kombajn co go sobie kupisz.

Jak chcesz to spróbuj jakieś przeróbki zrobić dla przystawki do qq niech ci ślusarz powiększy mocowania (te 2 bolce) i blachy jakieś przyspawaj do niej by z gardzielą pasowała.

#5 robert812

robert812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 575 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 22:00

A czy do Rekorda będzie pasowała? Mam na myśli nowsze rekordy, już te niebieskie.

#6 robert812

robert812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 575 postów

Napisany 22 czerwiec 2011 - 11:21

Bizona już sprzedałem a przystawka została. Do jakiego kombajnu może pasować ta wegierska przystawka?

#7 czacza

czacza

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 06 październik 2011 - 14:48

Klego, o jakiej przystawce mowisz, FKA 451, czy MFKA 4023? Bo są to typowe przystawki, ktore pracowały z Bizonami. Można je dopasować do starszych Claasów, nowszych Bizonów. Ja osobiscie polecam Ci Rekorda Z058/3, ktory był fabryczną wersją do kukuryszy, bądz też Bizona BS Z110, ktory jest wysmienity do zbioru kukurydzy, ponieważ omłot bębnowy jest najbardziej efektywny w kukurydzy. Z zagranicznych maszyn rzeczywicie można polecic Ci Claasa Dominatora, John Deera.

AgroFoto

• Reklama AgroFoto
  •  

#8 dziejko

dziejko

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 24 styczeń 2012 - 17:33

Czy może ktoś się orientuje jaka przystawka będzie pasować do deutz fahra 5485?

Zobacz także