Skocz do zawartości

Zdjęcie

STRAJK

200 odpowiedzi na ten temat

#201 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 styczeń 2011 - 21:05

STRAJK

Hubert jeśli Cię uraziłem to przepraszam bo mialem co innego na myśli. Ja podziwiam twoje gospodarstwo rozwijacie się inwestujecie i tylko przyklasnąć. Jesteś nieliczną osoba ,która jest zadowalona z hodowli świń na tym forum- i dla tego" piłem " jak to ujołeś do Ciebie. Większość ludzi stale tylko psioczy nic się nie opłaca najlepiej przestac hodować itp. to juz mnie irytuje bo niektórzy maja filozofię taką ,iż lepiej połozyć się pod plotem i nażekac nie na Balcerowicza

Wiesz różowo na chwilę obecną nie jest. Nie mniej jednak opłacalność z produkcji czy to świń czy to zbóż licze z przełomu 3 lat. Wtedy zawsze jest na +.

Do TC56.Bez urazy kolego, chwała za to, że prowadzicie grupę producencką ( sam bym gdzieś się przyłączył ale niestety ludzie szybciej podpier..lą niż pomogą sobie zarobić), ale te 150sztuk tygodniowo i to w grupie, niejednolitego towaru to żaden kontrahent dla zakładu.Myślę że Hubert sam tyle sprzedaje.Niestety w tej branży musicie łączyć się z kolejnymi rolnikami, a może nawet z inną grupą.

150szt. tucznika będzie może za rok albo 2. Obecnie tygodniowo odstawiamy 50szt tucznika i 200 warchlaków

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
STRAJK Dzisiaj, 03:58
  •