Skocz do zawartości

Zdjęcie

co lepiej wybrać bronę talerzową uniaktóra maszyna lepiej się sprawdzi cut 3,20 czy agregat talerzowy ARES T XL czy agrgat scierniskowy KOS T 3m

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Krzysiekfigix

Krzysiekfigix

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 21:12

co lepiej wybrać bronę talerzową uniaktóra maszyna lepiej się sprawdzi cut 3,20 czy agregat talerzowy ARES T XL czy agrgat scierniskowy KOS T 3m ja 4 metrowego nie chcę a jaki wał polecasz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
co lepiej wybrać bronę talerzową uniaktóra maszyna lepiej się sprawdzi cut 3,20 czy agregat talerzowy ARES T XL czy agrgat scierniskowy KOS T 3m Dzisiaj, 09:14
  •  

#22 Share Matiboos

Matiboos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 22:01

co lepiej wybrać bronę talerzową uniaktóra maszyna lepiej się sprawdzi cut 3,20 czy agregat talerzowy ARES T XL czy agrgat scierniskowy KOS T 3m To zależy od gleb jakie masz. tu są opisane poszczególne wały Ja wziąłem Crosskilla bo jest ciężki i dobrze gniecie ziemie.

Edytowany przez Matiboos, 30 grudzień 2010 - 22:02.

#23 Share Krzysiekfigix

Krzysiekfigix

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 22:13

co lepiej wybrać bronę talerzową uniaktóra maszyna lepiej się sprawdzi cut 3,20 czy agregat talerzowy ARES T XL czy agrgat scierniskowy KOS T 3m a Crosskill nie zalepia się w mokrej ziemi wstaw jakieś foty aresa

#24 Share Matiboos

Matiboos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 31 grudzień 2010 - 10:16

co lepiej wybrać bronę talerzową uniaktóra maszyna lepiej się sprawdzi cut 3,20 czy agregat talerzowy ARES T XL czy agrgat scierniskowy KOS T 3m Jeszcze mi się nie zalepił. Taki sam wał mam w agregacie uprawowo siewnym tylko że gumowy to tam potrafi się jakiś kamień wbić. Fotkę wstawiłem. Jak będziesz chciał więcej to podaj mi e maila albo gg to Ci wyślę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
co lepiej wybrać bronę talerzową uniaktóra maszyna lepiej się sprawdzi cut 3,20 czy agregat talerzowy ARES T XL czy agrgat scierniskowy KOS T 3m Dzisiaj, 09:14
  •  

#25 Share Krzysiekfigix

Krzysiekfigix

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 31 grudzień 2010 - 10:31

co lepiej wybrać bronę talerzową uniaktóra maszyna lepiej się sprawdzi cut 3,20 czy agregat talerzowy ARES T XL czy agrgat scierniskowy KOS T 3m spoko

#26 Share jaro11

jaro11

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 19 styczeń 2011 - 21:14

co lepiej wybrać bronę talerzową uniaktóra maszyna lepiej się sprawdzi cut 3,20 czy agregat talerzowy ARES T XL czy agrgat scierniskowy KOS T 3m

mam problem ponieważ nie wiem którą maszynę wybrać ta maszyna bedzie mi służyła tylko do uprawy pożniwnej i będzie współpracowała z deutz fahrem K610

Jak deutz sie sprawuje były awarie jakie pługu ciaga??? :blink:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share MF2007

MF2007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze, a szczególnie przekładnie zmiany biegów

Napisany 21 marzec 2011 - 17:17

co lepiej wybrać bronę talerzową uniaktóra maszyna lepiej się sprawdzi cut 3,20 czy agregat talerzowy ARES T XL czy agrgat scierniskowy KOS T 3m Matiboos
2,4 ha/h do bardzo słaby wynik jak na tależówke 4m. Ja mam taką wydajność Ursusem 1224 z gruberem 3m. Nie pomyliłeś sie przypadkem? Pewnie miało być 4,2. Taki wynik to już rozumiem. Ile km/h jeździsz z tą tależówka? Nie ma problemów z zagłębianiem na ciężkich glebach?