Zaloguj się, aby obserwować  
Powel173

Case IH Maxxum 100

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Powel173    0

Witam.

Chciałbym zapytać jak sprawuje się w eksploatacji ciągnik Case IH Maxxum 100. Zamiaruje zakup tego ciągnika. Ile kosztuje serwis tego ciągnika? Do ciągnika zamiaruje zakupić jeszcze ładowacz czołowy.

Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

Sąsiad ma już drugi rok Maxxuma 115 i chwali. Miał jedną małą awarię na początku która unieruchomiła ciągnik na 2 dni... :) Bo kabelek jakiś przy kierownicy się przetarł, i servisanci nie umieli dojść do tego. B) Niby na początki przerażało go trochę spalanie, ale po kilkudziesięciu mth się unormowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powel173    0

Rozważałem nad kupnem Zetora Proximy Power 100km(zrezygnowałem). Ale jeszcze chciałbym się dowiedzieć jakie spalanie ma ten ciągnik?

Edytowano przez Powel173

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tc56    4

Nie wiem do czego ma być ten ciągnik , ale jeśli ma pełnićrolę głównego to odradzam. Od 2005 jestem urzytkownikiem TS100A a to te same ciągniki w gruncie rzeczy. Problem jest taki iż ten model jest za słaby do swojej masy- juz wiele razy o tym pisałem. Wyciąganie z pola przyczep ze zbożem jakaś uprawa gleby czy transport nim to nic przyjemnego- do tego mam jeszcze tą prostrzą skrzynię z jednym pólbiegiem. U mnie jego rola ograniczyła się do pracy z ładowaczem bo do tego jest dobry- w miarę szeroki, masę też już jakąś ma więc nim tak nie rzuca, luk w dachu też zbiera dużo plusów. W żniwa musi jednak ciągać przyczepy ze zbożem i to już nie jest fajnie. Przy tak obciążonym silniku spalanie też nie jest małe max. jakie zanotowałem to 16 litrów na godzinę. Jeżeli już to bierz 110 wysoki komfort w kabinie , dużo miejsca i silnik juz też ciut mocniejszy od mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil93    1

Case składany jest w Austrii. ja posiadam case 125MC i jestem z niego zadowolony jak narazie pracował z rorzutnikiem a od wiosny ma pracować z czołową kosiarką i przyczepą samozbierającą europrofi 5000D w rozrzutniku mi wyszło spalanie coś ok 7l/mth pracował na 540E ale nie był jeszcze dotary do końca więc wraz z liczbą mth spalanie powinno ulec zmianie:)

Edytowano przez kamil93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tc56    4

Tak NH jest składany w Wielkiej Brytani a Case w Austrii w Sant Walentin. Sama koncepcja ciągników jest taka sama-silniki skrzynie itp. tak jak duże Ursusy i Zetory. Sama kabina pod względem komfortu jest super, a praca z ładowaczem dużo przyjemniejsza. Dobrze by było żebyś od razu zamówił sobie rozdzielacz środkowy pod ,który podepniesz tura albo wziąć sobie dwa rodzielacze pod dźwignie i dwa wyjśći pod jojstik orginalny zamontowany przy podłokietniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie mam jeszcze jedno pytanie ;) mam pronara i mam obroty wałka 430, 540, 750 i 100 . a w innych markach jak np john, case czy inne widze np 540 eco i 100 eco. Co to eco oznacza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wałek ECO oznacza , że obroty 540 uzyskujesz przy mniejszej prędkości obrotowej

np. obroty 540 masz przy 2100 obrotów silnika a 540 ECO przy 1500. Czyli ciągnik mniej spali paliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet1    0

Witam wszystkich na forum. Mam zamiar kupić maxxuma 100 koników ale się też zastanawiam nad jxu95 lub 105(zależy od różnicy w cenie). Doradźcie który byłby lepszy. Ciągnik byłby głównym w gospodarstwie ( 35ha) produkcja mleka. Chodził by przy prasie rolującej no i w orce. i jakie one mają spalanie? Czy mniejsze jak DF bo też taki wchodzi w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    749

DF będzie miał mniejsze spalanie. Co do Maxxuma a jxu to jest roznica w cenie no i maxxum jest cięższy o wiele i na te 100koni za ciezki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaGeBe    0

Jakiś DF będzie miał mniejsze spalanie . Porównywalny będzie miał wieksze*

Cena JXU 105 i Maxxuma 100 w najmniejszej grupie (107) powinna być zbliżona.

 

 

 

* ironia...dowody prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gordon1985    0

x-line full wypas. cena netto. byłem dzisiaj sfinalizować umowę. za 5 dni przyjeżdża case. plus dorzucili obciążników 190 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez Matusp85
      witam jak skalibrować licznik w case cx 80. nie mogę wejść w w to pole wyboru od1do6 tylko wyskakuje mi odrazu CAL i mogę wybrać od 1 do 4 i nic więcej. poza tym zniknęła mi prędkość
    • Przez zetores
      Witam.czy ktos wie jak podpiąc pod rozdzieczalac maszyne z ls?
      Rozdzieczalac na zdjeciu ten pomiędzy gniazdami posiada :po lewo 3 korki, po prawo jeden, i ten jeden korek co widac. 

    • Przez Matusp85
      witam. spalił mi się bezpiecznik oś zapalniczki i go wymieniłem. zegar powrócił na godz 12:00 i chciałem ustawic. niestety po przyciśnięciu srodkowefo przycisku i przekręceniu stacyjki w lewo zamiast wyboru kodów 1-6 mam napis CAL a niżej mogę wybrać 1-4. niestety zniknęła mi również prędkość. co robić
    • Przez ruciak24
      Cześć mam problem z ładowaniem i dwoma regulatorami napięcia już tłumaczę wraz z końcem szczotek w alternatorze oddaliśmy go do regernacji i części były wybrakowane że trzeba było regulator napięcia dodać po zamontowaniu nie mam ładowania w ciągniku po każdym odpaleniu i zgaszeniu muszę ciągnik ładować i pytanie jest takie jak zmostkowac ten regulator napięcia aby było dobrze opisy wtyków na regulatorze napięcia to Df d- i d+ które połączyć razem a które z czymś innym żeby było dobrze i pytanie jeszcze jedno czy jest osoba która robi instalacje elektryczne od zera do ciągników typowo u klienta? Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj