silva

Kolor włosów

Polecane posty

silva    19

Wiem że kolor włosów nie ma większego znaczenia zapewne dla Was.

Ale jakie wolicie. Brunetki? Blondynki? Rude? Czy może jakieś inne.

Zrobiłbym ankiete ale nie wiem jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markpp    1

Ciemny rudy kolor jest wg mnie bardzo seksowny :D


JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ KUPIĆ SIĘ NIE DAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA?... Oportunisto pier******...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

ja tam wole rude blondynki i szatynki :D

 

ale przyznam, ze jesli chodzi tylko o wyglad to poszedlbym bez zastanowienia za ruda o zielonych oczach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3164

@brzozak2 ja z rudym mam złe wspomina i nie chcę do tego wracać ale horrory śniły ni się po nocy.Jak to mówią rude jest wredne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeno    13

Dla mnie to może i włosów nie mieć aby ładna była :D

 

moim zdaniem czarne i blondynki najładniejsze

Edytowano przez zeno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Ja wolę dziewczyny o ciemnych włosach. Ale dziewczyna przede wszystkim powinna mieć w sobie "to coś" :D


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

a już myślałem że jakaś dziewczyna prosi o radę co do koloru włosów- a tu takie rozczarowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

 Czarne i blondynki :P  Rude odrazu odpadają :)  Ale kobieta powinna mieć  w sobie ''to coś'' jak pisał @Michufarmer  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsame1    8

Dla mnie najladniejsze dziewczyny to bladynki,zawsze to one mnie najbardziej krecily,ale daiewczyna powinna byc ladan i majaca dobry charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Czarne, brunetki, szatynki ja wszystkie was dziewczynki....


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

w dobie powszechnego farbowania , niektóre z dziewczyn same nie wiedzą jaki jest ich naturalny kolor włosów. jedyny ratunek to jak napisał jaro - porównanie góry z dołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

Dla mnie najladniejsze dziewczyny to bladynki,zawsze to one mnie najbardziej krecily,ale daiewczyna powinna byc ladan i majaca dobry charakter

to jakies 70% nie powinno sie narodzic, wg ciebie?

jak dla mnie to zeby byla jakas sprawiedliwosc, to albo powinna byc ladna, albo miec dobre charakter :) .

@silva-a Ty pytałeś o górę czy dół ?:D

@jaro teraz to raczej lysinka w laskach mody, tzn. higieny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

w dobie powszechnego farbowania , niektóre z dziewczyn same nie wiedzą jaki jest ich naturalny kolor włosów. jedyny ratunek to jak napisał jaro - porównanie góry z dołem

Wojtas-obyś się nie zdziwił-kiedyś byłem z dziewczyną która była tak naturalną blondynką jak to tylko mozliwe-gdybyś jednak otaksował ją wzrokiem od stóp do głów-to raczej tej jasnej czuprynki na główce byś się w życiu nie spodziewał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

"żaba z wroną?- są takie przypadki " (jeden z moich ulubionych cytatów z "co mi zrobisz jak mnie złapiesz")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kolor włosów nie gra roli. wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Gł liczy się charakter a kolor włosów można zmieniać więc panowie kolor włosów to tylko ozdoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

ja cenię sobie naturalny kolor włosów... nie lubie farbowanych, choc ja wiadomo sa wyjątki od reguły.. :) jak kolor z głowa dobrany to nawet ok....

ale jesli chodzi o kolory, to brunetki i inne odcienie tego koloru :D

charakter wiadomo że musi być... ale jeszcze najwazniejszy jest dla mnie głos... no i oczy.... :P


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

taa juz widze jak potrafisz rozpoznac czy babka ma naturalny kolor wlosow, czy zmodyfikowany...

 

w ogole rozpoznac kolor to nie latwa sztuka, a na glowie to masakra jakas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj