Skocz do zawartości

Zdjęcie

Packomat

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wojtidi

wojtidi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 20:34

Packomat Witam chciałbym się dowiedzieć czy packomat jest to dobry dodatek do pługa . ziemie u mnie to gliny i piaski.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Packomat Dzisiaj, 18:26
  •  

#2 Share pawlo694

pawlo694

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 148 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 18:58

Packomat pacomat to na pewno dobra maszyna. Po orce nie musisz nic juz robić, jedynym minusem o którym słyszałem to ze pacomat stawia opór jak jedna dodatkowa skiba (ale nie wiem czy to prawda)

#3 Share LOST

LOST

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oczywiście i wszystkie jego odmiany

Napisany 04 styczeń 2011 - 19:25

Packomat Jeśli ciągnik i packomat będzie odpowiednio dobrany do pługa to nie powinien dawać za dużego obciążenia. Oczywiście potem nie trzeba spalać paliwa i tracić czasu na bronowanie.
KPK Kumurun Team - Główny Sekretarz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share mefiu890

mefiu890

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 19:27

Packomat Tak dokładnie pacomat należy liczyć jako jedną skibe no ale czy ciągany wał czy wogóle jakaś włuka ciągana za pługiem nie stawia oporu ?? Sądzę że pacomat to dobre rozwiązanie i za jednym dobra uprawa ziemi dla tych co nie chcą ciągać wałów odczepianych i zaczepianych na końcu i początku pola. Pacomat nie uprawi tak pola jak wał ciągany typu np, podwójny cambell + croskill ale zrobi to wystarczająco dobrze tyle ze na pacomat należy liczyć ok 30 KM a na taki wał najlepiej ponad 40 KM więc decyzje należy podjąć indywidualnie kto co woli

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 styczeń 2011 - 20:25

Packomat Tu masz o Packomacie sporo: http://www.agrofoto....rch__1#entry404 Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share crvx40

crvx40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanika

Napisany 26 grudzień 2013 - 08:53

Packomat Witam! Panowie posiada ktos z was packomat C? Interesuje mnie jak sie z tym walem pracuje np. kolo drzew. slupow i jak to jest przy transporcie? Packomat S sklada sie nad plug to wiem a jak jest z packomatem C?