Zaloguj się, aby obserwować  
mateusz256

Farmtrac

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agromar1991    0

silniki są prosto z fabryki prekinsa przywożone całe! wiem coś o tym bo jestem ........ ale nie napisze bo dostane bana jak coś to prosze pisać na moje gg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Pewnie jestes dilerem Farmtrac-a. Ale za to bana nie dostaniesz od tak <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromar1991    0

moim zdaniem to świetny ciągnik ! super silnik dostęp np: do zaworów bo bak jest z boku , wygodny ! co o nim jeszcze sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Hmm-tanie i dobre jest wino marki wino bo jest dobre i tanie <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromar1991    0

no fakt tańsze od ursusów ale nie chce "dyskryminować" ursusa bo jestem .... i myślę ze to tez dobry ciągnik ale brakuje mu rewersa i innych rzeczy mimo to jest w min perkins <_< co jeszcze myślicie o farmtracu a szczególnie o 80 4wd , 555dt i o tych nowych modelach piszcie co wiecie ! pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

odnośnie modelu 80 4wd skrętny, zwinny, jak dotychczas bezawaryjny hehe po przepracowaniu 1000 mtg w ciągu 2 lat(sądze że to udany ciagnik, lecz nie doceniony przez większość rolników) , co do nowych modeli to bym chętnie przetestował i dopiero wyraził swoją opinie pozdr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Żeby coś więcej napisać o Farmtrac'u to bym musiał go mieć chociaż na 1 dzień, wtedy bym mógł coś napisać o nim <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Widze ze Farmtrac'a ma bardzo waskie grono furomowiczow :rolleyes:

Ale to nic wczoraj bylem w agromnie i pojechalem tak z zamiarem sprawdzenia ciagnikow o mocy w okolicach 80KM

czyli wsiadlem do 675DT i musze przyznac iz mile mnie zaskoczyl silnik perkinsa pracuje naprawde solidnie i jego promnien skretu jest naprawde duzy. (ale nie ma podskoku do mojego C330M )

hhm teraz tylko nalezy sie zastanowic czy warto wylozyc 108tys za ciagnik:

- majacy niecale 75KM ;

- rewers 12/12R;

- silnik perkinsa;

- opony nisko profilowe;

- radio;

- obciazniki przednie

Wszystko w/w jest umieszczone w cenie 108tys.BRUTTO co o tym myslicie warto kupic ten model z tej marki

pozdrawiam Janek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolowik    23

Konie są angielskie. :rolleyes: Powiem tak w tym ciągniku brakuje mi zaczepu typu "hitch" bo mam przyczepy jednoosiowe. A poza tym wszystko chyba o.k. Wg mnie najwiekszy konkurent ursusa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Widze ze Farmtrac'a ma bardzo waskie grono furomowiczow :rolleyes:

Ale to nic wczoraj bylem w agromnie i pojechalem tak z zamiarem sprawdzenia ciagnikow o mocy w okolicach 80KM

czyli wsiadlem do 675DT i musze przyznac iz mile mnie zaskoczyl silnik perkinsa pracuje naprawde solidnie i jego promnien skretu jest naprawde duzy. (ale nie ma podskoku do mojego C330M )

hhm teraz tylko nalezy sie zastanowic czy warto wylozyc 108tys za ciagnik:

- majacy niecale 75KM ;

- rewers 12/12R;

- silnik perkinsa;

- opony nisko profilowe;

- radio;

- obciazniki przednie

Wszystko w/w jest umieszczone w cenie 108tys.BRUTTO co o tym myslicie warto kupic ten model z tej marki

pozdrawiam Janek

Obecnie mamy taką rentowność w rolnictwie a dokładniej brak opłacalności, że zakup takiego ciągnika jest nieopłacalny moim zdaniem, ten ciągnik ma 73km w ISO jest mały ma małe koła i mały udzwig podnośnika, nic nei mam do tego ciągnika i nie istotne jest tutaj czy to się psuje czy nie dobrze czy źle wykonane, ale ciągnik oferuje tyle co i ursus 5314 czy zetory 5340 lub podobne, ja osobiście wolał bym wydać 20 tyś mniej i kupić ursusa 5314 czy 4514 w wersji agro - te same koła - masa - udzwig podnośnika - moc - cena 20 tys niższa i części 5 razy tańsze.

Zapytacie co się opłaca? - min ciągnik 90-100km żeby dało się dorobić w transporcie przy odśnieżaniu, i wogóle w usługach, bo z samej gospodarki to co najwyżej na starego belarusa można zarobić :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302
Obecnie mamy taką rentowność w rolnictwie a dokładniej brak opłacalności, że zakup takiego ciągnika jest nieopłacalny moim zdaniem, ten ciągnik ma 73km w ISO jest mały ma małe koła i mały udzwig podnośnika, nic nei mam do tego ciągnika i nie istotne jest tutaj czy to się psuje czy nie dobrze czy źle wykonane, ale ciągnik oferuje tyle co i ursus 5314 czy zetory 5340 lub podobne, ja osobiście wolał bym wydać 20 tyś mniej i kupić ursusa 5314 czy 4514 w wersji agro - te same koła - masa - udzwig podnośnika - moc - cena 20 tys niższa i części 5 razy tańsze.

Zapytacie co się opłaca? - min ciągnik 90-100km żeby dało się dorobić w transporcie przy odśnieżaniu, i wogóle w usługach, bo z samej gospodarki to co najwyżej na starego belarusa można zarobić :rolleyes:

 

Twoim zdaniem 5314 Agro Bis jest tanszy :huh: nie dosc ze podnoscnik gorszy o 1t to cena 109 556 PLN raczej nie jest mniejsza od 108tys za Farmtrac'a (no nie wiem gdzie kolega widzi zaoszczedzenie 20tys. polskich złotych

Cena wyzej wymienionej wersji Ursusa dotyczy modelu standardowego a Farmtraca taka jak w opisie

 

A co to czesci to wydaje mi sie ze sa one tansze tylko mnoznik pomyliłes :(

 

Co to Zetora to nie znalazlem nowego odpowiednika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

@Ferdek07 skąd ci wyszło te 20 tyś różnicy jak farmtarac kosztuje 88516 zł netto a ursus 5314 88900 zł netto, moc ta sama, udźwig podnośnika taki sam, wydatek hydrauliki w farmtarcu 34l w ursusie 26l, w farmtaracu skrzynia 12x12 z rewersem i dźwigniami z prawej strony a w ursusie 8x2 z dźwigniami miedzy nogami, i według mnie w farmtarcu jest lepsza kabina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

sąsiad ma z tego samego roku ursusa 5314 co ja swojego farmtraca i puki co sprawują się dobrze żaden sie nie psuje tyle że w farmtracu jest wygodniej bo posiada rewers i wiecej biegów, spalanie porównywalne, @Ferdek07 a co twoim zdaniem sie opłaca najlepiej wszystko posprzedawać i iść na zasiłek bo nic sie nie opłaca, jak kogoś stać to kupuje i inwestuje, znowu złotówka umacnia się więc euro może byc tańsze także ceny maszyn mogą się zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    245

tak jak sie jusz wczesniej wypowiedziałem w mojej okolicy farmtrac'i są popularne w małych firmach budowlanych a rolnicy nie decyduja sie na zakup tego ciagnika cos słyszałem że chamulce są mizerne i pare jeszcze wad :D


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

U mnie w okolicy nie ma Farmtrac-ków ale osobiście mam dobre o nim zdanie i to że Farmtrack ma przystępne ceny to nie znaczy że jest zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez krzychu1271
      Bardzo proszę o opinię użykowników tych ciągników, szczególnie intetesuje mnie opinia o silniku, jest to ford 76 KM. Zastanawiam się nad zakupem tego modelu, jakie są różnice w użytkowaniu między 675 z silnikiem perkinsa. Zauważyłem, że 680 robiony jest na napędzie z 690, więc ma lepsze parametry, chociażby obroty wom 540E a jednocześnie jest tańszy od 675. Gdzie więc jest haczyk.
    • Przez huard
      Witam mam taki mały problem a dokładnie w farmtraca 555dt ubywa mi oleju w zbiorniku od wspomagania niby nie ma żadnego wycieku ale oleju ubywa co to może być za przyczyną?
    • Przez Patroko3491
      Autorska przeróbka kabiny od C-360. Co myślicie o takim zestawieniu?



    • Przez Hydrant0793
      Dzień dobry mam problem z odpaleniem farmtraca  680 dtn po przekręceniu kluczyka słychać tylko cykanie w rozruszniku  a nie ciągnie i panel cały gasnie . Przejrzałem już klemy ,masę ,aku naladowane . Wie wiem w czym problem może jakiś przekaźnik od odpalania siadł. Dodam,że na krótko da się go odpalić więc rozrusznik dobry
    • Przez Janeczko
      Mam problem tzn wyciek oleju z mechanizmu regulacji prędkości opuszczania plecaka, ten mechanizm pod siedzeniem od którego idą dwa pokrętła i przymocowany jest na dwie 13 do reszty plecaka. Może ktoś to rozbierał już ? Dzwoniłem do Mrągowa i ponoć jest tam symeringi ale oprócz tego że nietypowy to więcej nie są wstanie udzielić informacji a nie uśmiecha mi się unieruchomić ciągnik w tym momencie. Wiecie jaki może tam idzie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj