Skocz do zawartości

Zdjęcie

Farmtrac

45 odpowiedzi na ten temat

#41 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1477 postów

Napisany 24 lipiec 2009 - 13:26

Farmtrac

Obecnie mamy taką rentowność w rolnictwie a dokładniej brak opłacalności, że zakup takiego ciągnika jest nieopłacalny moim zdaniem, ten ciągnik ma 73km w ISO jest mały ma małe koła i mały udzwig podnośnika, nic nei mam do tego ciągnika i nie istotne jest tutaj czy to się psuje czy nie dobrze czy źle wykonane, ale ciągnik oferuje tyle co i ursus 5314 czy zetory 5340 lub podobne, ja osobiście wolał bym wydać 20 tyś mniej i kupić ursusa 5314 czy 4514 w wersji agro - te same koła - masa - udzwig podnośnika - moc - cena 20 tys niższa i części 5 razy tańsze.
Zapytacie co się opłaca? - min ciągnik 90-100km żeby dało się dorobić w transporcie przy odśnieżaniu, i wogóle w usługach, bo z samej gospodarki to co najwyżej na starego belarusa można zarobić :rolleyes:

Twoim zdaniem 5314 Agro Bis jest tanszy :huh: nie dosc ze podnoscnik gorszy o 1t to cena 109 556 PLN raczej nie jest mniejsza od 108tys za Farmtrac'a (no nie wiem gdzie kolega widzi zaoszczedzenie 20tys. polskich złotych
Cena wyzej wymienionej wersji Ursusa dotyczy modelu standardowego a Farmtraca taka jak w opisie

A co to czesci to wydaje mi sie ze sa one tansze tylko mnoznik pomyliłes :(

Co to Zetora to nie znalazlem nowego odpowiednika :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Farmtrac Dzisiaj, 00:20
  •  

#42 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 24 lipiec 2009 - 13:54

Farmtrac @Ferdek07 skąd ci wyszło te 20 tyś różnicy jak farmtarac kosztuje 88516 zł netto a ursus 5314 88900 zł netto, moc ta sama, udźwig podnośnika taki sam, wydatek hydrauliki w farmtarcu 34l w ursusie 26l, w farmtaracu skrzynia 12x12 z rewersem i dźwigniami z prawej strony a w ursusie 8x2 z dźwigniami miedzy nogami, i według mnie w farmtarcu jest lepsza kabina

#43 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 24 lipiec 2009 - 15:45

Farmtrac sąsiad ma z tego samego roku ursusa 5314 co ja swojego farmtraca i puki co sprawują się dobrze żaden sie nie psuje tyle że w farmtracu jest wygodniej bo posiada rewers i wiecej biegów, spalanie porównywalne, @Ferdek07 a co twoim zdaniem sie opłaca najlepiej wszystko posprzedawać i iść na zasiłek bo nic sie nie opłaca, jak kogoś stać to kupuje i inwestuje, znowu złotówka umacnia się więc euro może byc tańsze także ceny maszyn mogą się zmienić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#44 Share proxy8441

proxy8441

Włościanin

• Members
  • PipPipPip
  • 1254 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 26 lipiec 2009 - 18:25

Farmtrac tak jak sie jusz wczesniej wypowiedziałem w mojej okolicy farmtrac'i są popularne w małych firmach budowlanych a rolnicy nie decyduja sie na zakup tego ciagnika cos słyszałem że chamulce są mizerne i pare jeszcze wad :D

My siejemy, a Bóg daje plony.

#45 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 26 lipiec 2009 - 20:40

Farmtrac jak możesz lub pamiętasz to wymień poszczególne wady, a o co biega z tymi hamulcami?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#46 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów
  • Zainteresowania:Logistyka

Napisany 26 lipiec 2009 - 21:13

Farmtrac U mnie w okolicy nie ma Farmtrac-ków ale osobiście mam dobre o nim zdanie i to że Farmtrack ma przystępne ceny to nie znaczy że jest zły.