cuabab

Ładowarka Teleskopowa

Polecane posty

cuabab    1

Witajcie.

Ostatnio zastanawiamy się nad kupnem ładowarki teleskopowej do sumy ~40tyś oczywiście złotych. Maszyna ma służyć do prac pomocniczych np. przewiezienia zboża, wywożenia ziemniaków, odśnieżania. Ładowarka miała by mieć: nie mniej niż 6m wysięgu, manualną skrzynie biegów, rok produkcji powyżej 1990. Wytypowałem sobie kilka ładowarek a oto one :

Jak widzicie znaczna część ładowarek to ładowarki firmy MATBRO't. Czy to dobre ładowarki co sądzicie? Może lepiej Zetora 7745 z turem?

Proszę o odp. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

Napewno ŻADEN CIĄGNIK niezastąpi ŁADOWARKI :D

Tak więc, 7745 odchacz bez wahania...

chyba że będziesz ją mało robił...

JCB to bardzo niezawodne maszyny... ;)

www.allegro.pl/ladowarka-teleskopowa-climax-nie-manitou-merlo-jcb-i1350288135.html Ta jest Ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Skoro nie mniej niż 6m wysięgu to tur odpada. Żaden tak ci nie unosi.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Żaden traktor ładowaczem nie zastąpi ładowarki ;)

@andrzej2110 - A ładowacz emplex o wysuwanych ramionach? Nie pamiętam ile podnosi, kiedyś oglądałem filmik na youtube :D Tylko wiadomo do takiego to i trzeba traktora mocnego i najlepiej z konstrukcją ramową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

No tak tylko jaka będzie cena??

Nie wiem na ile on uniesie.

Poza tym zwrotność. W ładowarce masz wszystkie koła skrętne.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuabab    1

No dobrze przyznam wam racje traktor odpada. Ale co sądzicie na temat ładowarek matbro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Jeśli min 6m podnoszenia to ta mała JCB odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower56    0

Jak się sprawują ładowarki Merlo z tylnym TUZem i WOMem ? Użytkuje ktoś taką ładowarkę, jak jest z serwisem, ile kosztuje taki sprzęt?

Edytowano przez rower56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
    • Przez paulo9999
      Witam. Mam okazję kupić ładowarkę Atlas w przystępnej cenie ale niestety ma zepsuty napęd hydrostatyczny. Czy może orientujecie się ile może kosztować mniej więcej naprawa ów napędu? Czy jest to w ogóle opłacalne. Ta ładowarka nie zalicza się do nowych.
    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj