Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy warto

467 odpowiedzi na ten temat

#141 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 05 styczeń 2011 - 23:26

Czy warto :lol: :lol: :lol: hehehe zbieznosc slow niesamowita, wiesz takie postanowienie postne ;)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy warto Dzisiaj, 09:37
  •  

#142 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 styczeń 2011 - 01:07

Czy warto

Czy ty mieścisz się w tej przeciętności? Czy tez może masz na myśli obywateli Kuwejtu ,Jordanii badz Arabii Saudyjskiej.Bo niestety w kraju w którym ja żyję i w zawodzie który wykonuję niespełnionym marzeniem dla wielu jest kupno nowej Dacii.
Mirasek,pamięć bywa omylna,ale wymogi dotyczące ABS i ESP w obecnie produkowanych autach podważają teorię "cudownych systemów" i jazdy a"la Hołowczyc.Przecież ABS jest systemem trwale włączonym a ESP,wyłączalnym tylko w niektórych pojazdach i nie we wszystkich warunkach.
I jeszcze do Tamasek. Napęd na przód jest tańszy,ale niekoniecznie lepszy, o czym przekonuje BMW uznawane za wzór jeśli chodzi o trakcję.
Palenie laczy pod remizą w przypadku tylnego napędu jest balsamem na trzęsące się po piwie ręce kierownika,popierdywanie przednimi kołami wywołuje torsje. :D

czyli idac twoim tokiem myslenia autem elitarnym w polsce jest nowa Dacia..

#143 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 09:13

Czy warto Jak tak czytam to wszystko i te mnóstwo wspaniałych,powszechnie zrozumiałych trzyliterowych skrótów to proponuję je tu wszystkie umieścić i zamieścić wytłumaczenie co ów skrót oznacza np :
ABS- system zapewniający Absolutne Bezpieczeństwo Samochodu :D itd

#144 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 styczeń 2011 - 09:52

Czy warto

czyli idac twoim tokiem myslenia autem elitarnym w polsce jest nowa Dacia..

Idąc? Nie dasz rady choćbyś biegł :lol:

#145 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 styczeń 2011 - 11:52

Czy warto bede jechał golfem II 1,6d... ;)

#146 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 13:47

Czy warto Zbyt wolny @tomasek,zbyt wolny :D ...

#147 Share iroo10

iroo10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 15:18

Czy warto A co myślicie nad marką BMW?
.............................................c-360............................................

#148 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 15:22

Czy warto Jak każde auto :) wymagasz osiągów to jak nie będzie 2,5TDI lub Benzyna o znacznej pojemności to nie wiele zrobisz tyle że osiągi lubią paliwo i tego nie oszukasz. Jak mało kasy to lepiej wziąść coś z niższej półki

#149 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 16:31

Czy warto chciałeś napisać jak każde lepsze auto;p

#150 Share iroo10

iroo10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 16:40

Czy warto Nie szukam osiągów, tylko znajomy ma na sprzedaż bmw 3 e36 2.0 benzyna na sekwencji, po remoncie zawieszenia w bdb stanie
.............................................c-360............................................

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 styczeń 2011 - 17:20

Czy warto Jeśli nie masz skończone 25 lat i nie posiadasz zniżek, koszt OC takiego auta będzie stanowił podobną sumę o której pisałeś w pierwszym poście.Przegląd zagazowanego auta jest również droższy.
Wyjściem jest współwłaściciel z prawem do zniżek, ale i tak koszt ubezpieczenia będzie wyższy z uwagi na <25lat.
Chyba ze jesteś starszy,auto jest zadbane i zdajesz sobie sprawę ze 6-cylindrowe BMW to nie as oszczędności.

#152 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 17:29

Czy warto

chciałeś napisać jak każde lepsze auto;p

Lepsze to dla mnie marka typu VW MB BMW AUDI lub nawet VOLVO. I lepsze nie znaczy bardzie paliwożerne:) do 9 góra 10L/100km nie jest źle gdzie większość mieści się w przedziale 6-8L. BMW nie musi oznaczać paliwożerności. Dla mnie im mocniejsze auto tym bardziej paliwożerne więc TWoje stwierdzenie jest lekko naciągnięte. Taki przykładowy Lupo pali ON jakieś 4-5L a ma znaczek VW ;)
Od znajomych najgorzej kupować bo późiej jest wypominanie i osądzanie o oszustwo:) Ale ta beemka w benzynie wyjdzie Ci z 10L a LPG zapewne 13 lub więcej.
Co do kolegi XEMIT to jeśli ubezpieczenie kosztuje przykładowo ojca rocznie 400zł za zniżkami to jeśli będzie ojciec współwłaścicielem np z synem który zniżek nie posiada to będzie droższe o 50% czyli o 200zł i wyniesie 600zł rocznie. przynajmniej tak w PZU babka powiedziała gdy chcieliśmy zarejestrować poldka na mnie i na ojca jednak zdecydowaliśmy że zapiszemy na ojca tylko a i tak ja nim cały czas jeździłem :D

Edytowany przez tomi382, 06 styczeń 2011 - 17:33.

#153 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 styczeń 2011 - 17:37

Czy warto OC płaci się od poj. skokowej silnika, a Polonez ma ją zupełnie inną.

#154 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 17:44

Czy warto 1600ccm a co to ma do rzeczy? Jeśli jeest omawiana składka współwłaścicieli? Xemit pobudka :D
Ja przy pojemności 2200ccm mam dwie raty po 220zł ( Warta)ale auto na ojca stoi czyli BMW 2.O bedzie podobnie. W MTU podobno składki niskie jeśli PZu wymaga 3oozł to MTU pobiera 200zł. Ale tylko tak słyszałem

#155 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 styczeń 2011 - 18:21

Czy warto http://pkaudi.pl/for...9ffaa3e38e16c20
"hymmm nie wiedziałem......
prędzej miałem MTU ale to mi akórat wszyscy odradzali no i samo OC 933zł....
to jaką najlepiej ubezpieczalnie polecacie ?? "
baju,baju.......

Edytowany przez xemit, 06 styczeń 2011 - 18:27.

#156 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 18:51

Czy warto

Lepsze to dla mnie marka typu VW MB BMW AUDI lub nawet VOLVO. I lepsze nie znaczy bardzie paliwożerne:) do 9 góra 10L/100km nie jest źle gdzie większość mieści się w przedziale 6-8L.

Większość nowych czy nastoletnich? Jeśli chodzi o nastoletnie to rozumiem że ta większość ma silniki 1.4 ;)

#157 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 styczeń 2011 - 19:10

Czy warto http://www.polisowo.pl/ Polecam!!!

#158 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 19:10

Czy warto Mirasek-mi tam się zdaje że największy udział w spalaniu ma kierowca a nie pojemność-zaręczam że dam radę spalić autem z silnikiem 1.4 więcej niż 2.8-założymy się ?

#159 Share david85

david85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 19:15

Czy warto Mam diesla 1.9 TD ubezpieczonego w TUV na współwłaściciela z ojcem koszt OC 320 zł a BMW 1.8 benzynka pali na gazie maksymalnie 12 litrów bardzo solidne autko pod warunkiem że zadbane a takich jest mało

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 styczeń 2011 - 19:31

Czy warto

Mirasek-mi tam się zdaje że największy udział w spalaniu ma kierowca a nie pojemność-zaręczam że dam radę spalić autem z silnikiem 1.4 więcej niż 2.8-założymy się ?

Ja też http://www.autogaler.../index.php?id=7