Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy warto

467 odpowiedzi na ten temat

#461 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 25 luty 2011 - 18:48

Czy warto Pewnie autka pokazane na tym filmiku po jego nakręceniu wyjechały za wschodnią granicę i można było je spotkać na pewnym popularnym portalu z opisem "Ideał od starszego pana lekarza używany sporadycznie na wyjazdy do kościoła i za miasto oryginalny przebieg 120 000 km potwierdzony wpisami w książce serwisowej, nic nie stuka nic nie puka 100% bezwypadkowy itd..." ;)

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy warto Dzisiaj, 07:07
  •  

#462 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 25 luty 2011 - 19:04

Czy warto :D :D :D -chyba padnę-pierwszym właścicielem auta które ostatnio kupiłem był właśnie starszy pan-lekarz :D (zupełnie poważnie).

#463 Share iroo10

iroo10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 06 marzec 2011 - 17:13

Czy warto Jest jeszcze jeden samochód do wzięcia. Co myślicie o Passacie b4 2.0 benzyna, kombi, po wymianie filtrów, olejów, rozrządu itd. Lakier po polerce, bez rdzy. Sprowadzony z Niemiec na jesieni, zarejestrowany w Polsce, ale nie jeżdżony w kraju. Cena ok 3500zł.
.............................................c-360............................................

#464 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 06 marzec 2011 - 17:29

Czy warto Takiego zagazować i można ładnie na tym wyjść bo auta z pięcioletnią instalacją to wielka niewiadoma hehe a śa też ośmo letnie hehe

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#465 Share iroo10

iroo10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 06 marzec 2011 - 17:33

Czy warto Sprowadził go mój sąsiad, sprzedał dla szefa mojego brat, który ma ok 12 samochodów, już nawet był kupiec, tylko nie podobał mu się biały kolor...
.............................................c-360............................................

#466 Share mlodyrolnik2

mlodyrolnik2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 21 marzec 2011 - 07:10

Czy warto Czytajac ten temat czuje sie jakbym ogladal mode na sukces

#467 Share iroo10

iroo10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 02 lipiec 2011 - 20:12

Czy warto Długo nie pisałem. W moje ręce wpadło Audi 80 coupe 2.3 benzyna/gaz. Z wyposażenia to elektryczne lusterka i szyberdach, wspomaganie, ABS, ubezpieczenie i przegląd na rok. Jest kilka drobiazgów do ogarnięcia ale tragedii nie ma. Najważniejsze że za te pieniądze co dałem to bym golfa II w sensownym stanie nie kupił...

Edytowany przez iroo10, 02 lipiec 2011 - 20:14.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#468 Share iroo10

iroo10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 12 marzec 2012 - 20:29

Czy warto Temat do zamknięcia