Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy warto

467 odpowiedzi na ten temat

#441 Share iroo10

iroo10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 18 luty 2011 - 10:21

Czy warto Coraz poważniej myślę nad skodą felicią. Znalazłem dwa takie auta w przystępnej cenie:
http://moto.allegro....1445972833.html
http://otomoto.pl/sk...-C17501697.html
Jest jeszcze jedna opcja, opel astra I. Wiem że silniki są bardzo mocne, szef brata ma przebieg ponad 600 tyś km. No wiadomo blachy jak to w oplu.
.............................................c-360............................................

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy warto Dzisiaj, 15:19
  •  

#442 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 18 luty 2011 - 23:12

Czy warto @brzozak
To się rozumiemy, sam lubię youngtimer'y zrobione na 100% serię lub w jakimś fajnym stylu bez wiochy, ale tanio to nie będzie żeby miało ręce i nogi. Gadka sprowadza się do jak najtańszego auta służącego przemieszczaniu się bez wzbudzania emocji jakichkolwiek, dlatego moim zdaniem lepiej kupić 2x młodsze auto, które średnio 2x mniej przeżyło, bo (wybaczcie fanatycy) wiara w markę w przypadku 20-kilkuletnich samochodów za grosze jest wybitnie komiczna :) Felicię wymyśliłem przykładowo, dla kontrastu ale faktycznie za trójkę można kupić coś całkiem do jazdy, szczególnie że ten model raczej omijali młodzi gniewni, jak i zwykle nie trzepał kilometrów na trasach, także jest spora szansa na rokujący egzemplarz, dużo większa niż w przypadku 2x starszego auta marki łotewer.

#443 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 18 luty 2011 - 23:34

Czy warto zgadzam sie w calej rozciaglosci :rolleyes: .
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#444 Share iroo10

iroo10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 19 luty 2011 - 13:10

Czy warto Po dokładnym przemyśleniu i naradzeniu się ze starszymi pod koniec wakacji poszuka się czegoś w Belgii tak ok 1000euro w dieslu.
.............................................c-360............................................

#445 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 20 luty 2011 - 08:58

Czy warto Po co po sztrucla na zachód jechać. Same opłaty rejestracyjne i transport do pl wyjdą około 2 tys o ile po drodze się nie rozkraczy.

#446 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 20 luty 2011 - 09:04

Czy warto A Ty myślisz że te w Polsce to skąd niby ?-podpowiem-w większości z Zachodu do tego po eksploatacji na naszych drogach masz z reguły murowany remont zawieszenia...

#447 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 20 luty 2011 - 09:17

Czy warto Tak tylko zauważ, że wiele z tych aut było sprowadzone jako nowsze. Fakt zawiecha może być zurzyta. Tylko, że w tym przypadku połowa tego co wydasz na auto trzeba dołożyc na formalności. Handlowałem autami z belgii i uwierzcie mi, że to nie to samo co z niemiec. I w sprzęcie za 1000 e tez może być wszystko do remontu bo wcześniej nikt nie wymieniał.

#448 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 20 luty 2011 - 09:20

Czy warto A tu zgoda-byłem w Belgii i faktycznie o auta to się tam dba ;) -a jakie drogi mają w Brukseli-normalnie stolica Europy :D .

#449 Share iroo10

iroo10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 20 luty 2011 - 11:04

Czy warto Ja mam odmienne zdanie, trzeba poszukać. Mam wujka w Belgii, który wie gdzie i czego szukać. Można wyrwać w miarę tani i dobry samochód. Laweta 300euro, rejestracja 1500zł. Ojciec już 2 samochody z Belgii sprowadził i oba jeżdżą, jeden przyjechał na kołach, a drugi na lawecie. Oba jeżdżą do dnia dzisiejszego. W jednym wysiada skrzynia, ale ma przebieg ok 280000km, a drugi ok260000km. Za każdym razem ojciec zaoszczędzał 3-5 tysięcy złotych, więc chyba warto. Tata jeżdził też po samochód dla wujka, zapłacił 4000 euro za opla astrę II czterolatka, teraz ma 10 lat i przebieg grubo ponad 35000km i tylko głowica robiona.

Edytowany przez iroo10, 20 luty 2011 - 11:09.

#450 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 20 luty 2011 - 11:17

Czy warto Opłacało to się kiedyś samych opłat będzie 2700, dolicz do tego jeszcze koszty wyjazdu itd. Pojedź na giełde to za 7 taki sam kupisz w pl bez tylu problemów. 3 tys można było zaoszczędzić jak się kupowało auto za 8 - 10 tys euro a nie za 1000.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#451 Share iroo10

iroo10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 20 luty 2011 - 11:26

Czy warto Ojciec sprowadził Mitsubishi Space Wagon za 1500 euro, kiedy u nas taki sam kosztował 15000zł. Razem z zarejestrowaniem zmianą oleju i rozrządu wyniósł go 10000zł.

#452 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 20 luty 2011 - 11:57

Czy warto To że taki sam kosztował tyle to nie znaczy że za ten konkretny bys tyle dostał. Sory nikt mi nie wmówi, że tam same głupki mieszkają i za pół ceny oddają super auta. Jak jest tanie to albo nie ma control technique i naprawy do dopuszczenia wychodzą drogo więc się sprzedaje, albo jest w ogólnym słabym stanie technicznym i wizualnym. O przebiegach już nawet nie wspominam bo marokanie którzy się tam tym handlem zajmują cofaja szafy nawet pod groźba paki. U nich to jest karalne.

#453 Share iroo10

iroo10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 20 luty 2011 - 12:05

Czy warto Nie twierdzę że każdy samochód jest w stanie idealnym, ale można złapać okazje i kupić coś fajnego za niewielkie pieniądze. A koszty wyjazdu pokrywa wujek, mnie by kosztowała laweta,a za miejsce w busie nie płacę.

#454 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 20 luty 2011 - 14:35

Czy warto za ta kase którą chcesz wydać myslę że nie warto jechać taki kawał drogi i lepiej kipić coś na mjejscu

#455 Share iroo10

iroo10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 20 luty 2011 - 16:16

Czy warto Zobaczymy jeszcze jak to będzie pod koniec wakacji, ile będę miał funduszy.

#456 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 luty 2011 - 13:34

Czy warto http://www.youtube.com/watch?v=4PiwNWZsiM0

Ciekaw jestem, które auto z ryżu i trzciny to wytrzyma. Dodany obrazek

#457 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 25 luty 2011 - 14:08

Czy warto Sorry ale poldolotem nie takie rzeczy się robiło :D .

#458 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 luty 2011 - 14:22

Czy warto Ja nie śmiałem nawet Poloneza obrażać. Dodany obrazek Polonez, jak większość rzeczy skonstruowanych na fundamentach techniki poprzedniego ustroju, był autem siermiężnym. Dodany obrazek

#459 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 25 luty 2011 - 15:26

Czy warto Ale uczciwym :D .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#460 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 25 luty 2011 - 15:29

Czy warto

Ciekaw jestem, które auto z ryżu i trzciny to wytrzyma. Dodany obrazek

Raczej każde bo nic w tym nadzwyczajnego nie widzę, chyba że auta z filmiku zachowały 100% sprawność techniczną, a widać że nie i raczej nikt potem nie pojechał nimi na wycieczkę z dziećmi po Rzeszy :D