Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy warto

467 odpowiedzi na ten temat

#421 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 16 luty 2011 - 19:23

Czy warto Pierwszy ma fajną rejestrację :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy warto Dzisiaj, 08:39
  •  

#422 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 16 luty 2011 - 19:32

Czy warto Golf 2 to już przeżytek, to tak jak WSK125. Obciach robicie na wiosce. I oc droższe bo auto wiekowe.

#423 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 16 luty 2011 - 19:36

Czy warto Oczywiście można w necie fotki pooglądać. Pewnie ktoś znajdzie egzemplarze w stanie w jakim opusciły fabrykę lub nawet lepszym. Pytanie tylko ile taki kosztuje? Ile kosztuje ewentualna przeróbka lub remont? Do tego pierwszego pewnie same felgi i opony kosztowały więcej niż 1500 zł więc nie wiem co to za przykład. Za 1500 zł czy w podobnej cenie kupuje się zdezelowanego klamota, na którym wszyscy właściciele pokolei oszczędzali. Tym bardziej im byl starszy. Byle by tylko jakoś jechał do przodu a że pukało, stukało, ściągało czy trząsło to już nikomu nie przeszkadzało.

#424 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 16 luty 2011 - 19:41

Czy warto znajde ci fajne felgi w necie za 300 zl, tylko trzeba sie troche nad nimi pochylic. mozna w bardzo malym budzecie zbudowac cos fajnego, o ile oczywiscie kogos kreca takie klimaty :D .

natomiast naprawde zadbana dwojke ponizej 5 kafli nikt nie odda, jak z fajnym silnikiem to do dychy dobijaja, ale to juz bylo pare stron temu :) .
natomiast zadbanej (tzn. w dobrym stanie) skody felicii juz po prostu nie ma :lol:
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#425 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 luty 2011 - 19:44

Czy warto Dokładnie. Dodany obrazek Można zrobić szczura i wydać w zasadzie na piłkę do metalu, gwintownik, kilka puszek spreju matowo szarego. Dodany obrazek

#426 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 16 luty 2011 - 19:46

Czy warto No ok wszystko można tylko kup klamota za 1500 dopłuż drugie tyle. Jak ktoś zdolny jest to faktycznie coś tam zrobi. Tylko wtedy klamot bedzie kosztował 3 tys. Nawqet części ze szrotu plus jakies lakiery i parę innych dodatków coś tam bedzie kosztowało. Mówie oczywiście tylko o wyglądzie powierzchownym. Jeśli ktoś zechce aby mechanicznie było wszystko schludnie i ładnie to następne parę stów.

Zglebić zawsze można obcinając dyskiem sprężyny i takich szpeców znam. Tanio będzie.

Edytowany przez hubertuss, 16 luty 2011 - 19:49.

#427 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 16 luty 2011 - 19:53

Czy warto zeby nie byc goloslownym:Dodany obrazek
piekna felga do szczura do wyrwania za 2 stowy w dobrym stanie ;) .

wiadomo, ze cos grosza trzeba wlozyc, ale po pierwsze mozna to rozlozyc w czasie, po drugie przeciez chyba nikt nie zaklada ze wyda na auto rowno 2 tysie i ani grosza wiecej, bo to bedzie oznaczalo, ze samochod po miesiacu bedzie stal w krzakach.
w trupach zawsze jest cos do roboty, tyle ze mozna je naprawiac malym kosztem, a szczegolnie VW, gdzie za gro czesci nawet nie kasuja na szrotach :lol: :lol: , tyle tego lezy.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#428 Share iroo10

iroo10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 16 luty 2011 - 20:53

Czy warto Rost, rat jest fajny i rzuca się w oczy, sam myślałem żeby zrobić kiedyś coś takiego, ale szkoda samochodu. Może samą maskę jak miał mój brat w audi, lub klapę bagażnika. A co do golfa to mam na oku zadbany egzemplarz sprowadzony z Niemiec i nadal u tego samego właściciela, który ma w tej chwili 2 samochody. W ostatnim czasie mało używany, stał w garażu. Wszystko było wymieniane i naprawiane na czas w warsztacie, w którym robi mój brat.
.............................................c-360............................................

#429 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 16 luty 2011 - 21:29

Czy warto

He he nie obraź się ale po tych wypowiedziach widać skąd się wziął przydomek wieśwagen ;)

Akurat VW w rodzinie nie ma poza wujkiem który ma stare polo. Ja osobiście wybrał bym alfe bo roczniki młode za niską kasę ale kupując auto chce się w nim dobrze czuć i nie poleciałbym do kupna jakiegoś kompaktu czy hatchback( nie wiem czy dobrze napisałem ) Coś większego owszem dlatego nie mam zamiaru ubóstwiać żebyś nie myśłał że za wszelką cene chce sie kłócić i przekonywać o wyższości jakiejś marki. Każdy ma swoje przekonia. Jedni uzasadnione a drudzy ...:D życie B)
Brzozak to ost foto co podałej to felgi stalowe gdzie kupisz takie w cenie złomowej :) kołpaki od MB 123 Mam tego trochę B)

Edytowany przez tomi382, 16 luty 2011 - 21:37.

#430 Share iroo10

iroo10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 16 luty 2011 - 21:52

Czy warto Nie sposób jest zrobić coś z czegoś, trudniej coś z niczego. Ja osobiście nie lubię tony plastików na samochodzie, całego wnętrza łącznie z deską rozdzielczą w białej skórze i ogólnie przesadzonego tuningu.
.............................................c-360............................................

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#431 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 16 luty 2011 - 22:22

Czy warto

Byle by tylko jakoś jechał do przodu a że pukało, stukało, ściągało czy trząsło to już nikomu nie przeszkadzało.

No bo to przecież VW, blisko ćwierćwieczny król wiejskich szos, bezpieczny i niezawodny, tak pisali w auto świecie :)

#432 Share wierzba1272

wierzba1272

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Elektryka

Napisany 16 luty 2011 - 22:30

Czy warto Nie wiem co wy ludzie macie do Volkswagenów, że niby są wieśwagenami??? Jeśli tak jest, to właśnie się dowiedziałem, że mój Ojciec jest wieśniakiem...Fajnie!!!
Zobaczcie sobie ile innych aut jeździ zwieśniaczonych poza Golfami to może zmienicie zdanie.
poza tym to i tak sądzę, że to czy samochód jest burakowozem nie zależy od marki i modelu, tylko od właściciela...Burak nawet w Porsche będzie burakiem, a to Porsche będzie burakowozem i tyle.
UDZIELAM PORAD TYLKO NA FORUM!!!
JEŻELI POMOGŁEM, KLIKNIJ ZIELONĄ STRZAŁKĘ!!!

#433 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 16 luty 2011 - 23:02

Czy warto Ale że co, że ja? A co ja złego napisałem? :)

#434 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 17 luty 2011 - 03:07

Czy warto

Brzozak to ost foto co podałej to felgi stalowe gdzie kupisz takie w cenie złomowej :) kołpaki od MB 123 Mam tego trochę B)

wiem, dlatego napisalem, ze w dobrej cenie takie sie dostanie.
niby smietnik, ale przy odpowiedniej wizji, robia dobra robote - trzeba to tylko dostrzec.

ja sie z kolegami rzucalem takimi B) .

No bo to przecież VW

akurat wydaje mi sie, ze @hubertuss pisal ogolnie o kupnie auta za 1500 zl i z nim sie zgadzam.
wszystko jedno czy to stary VW, nowszy fiat, czy calkiem swieza (w stosunku do innych) skoda, za 1,5 kafla szalu nie bedzie pod wzgledem technicznym.

sądzę, że to czy samochód jest burakowozem nie zależy od marki i modelu, tylko od właściciela...

dokladnie.

znalazlem na forum w temacie humor, takie same filmy mozna znalezc z udzialem skody, vw, opla czy nissana, a nawet trabanta.

#435 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 17 luty 2011 - 10:55

Czy warto

wszystko jedno czy to stary VW, nowszy fiat, czy calkiem swieza (w stosunku do innych) skoda, za 1,5 kafla szalu nie bedzie pod wzgledem technicznym.

Za 1,5k to sie zgadza, ale kolega stronę wcześniej pisał coś o VW za 3k, który nadal szałem nie będzie, a za te pieniądze można już kupić 10 lat młodszy samochód o podobnych możliwościach, co prawda przez niektórych określany jako "niemarkowy", choć moim zdaniem Skoda to także marka. Żeby było śmieszniej, nie określiłem żadnego auta burakowozem czy innym synonimem, tylko podałem (szokującą dla niektórych) alternatywę, ale dyskusja jakoś sama spełzła w tym kierunku...

#436 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 17 luty 2011 - 11:38

Czy warto alternatywa to jest godny szczurek :lol: .

dobra starczy juz tych wyglupow, kadetem tera i tak miazdzy wszystko :lol: .

#437 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 17 luty 2011 - 23:15

Czy warto Skundlona baza na szczurka? Nie wiedziałem że tak drastycznie do tego podchodzisz ;)

#438 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 17 luty 2011 - 23:29

Czy warto po prostu lubie szczury i krzewie swoja ideologie.

#439 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 18 luty 2011 - 00:02

Czy warto Skoro popierasz dezele techniczne to nie mamy tematu... Zczaj że nie neguje szczura, tylko każdą wysraną bazę na jakiekolwiek przeróbki albo ich brak, a taką będzie ćwierćwieczny Golf za 3k pln.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#440 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 18 luty 2011 - 00:18

Czy warto a o tym to wspolnie juz pisalismy jakies 2, 3 nie pamietam ile stron temu. zauwaz, ze tez podpisalem sie pod pierwsza twoja propozycja skody.

teraz pilem tylko i wylacznie do @hubertussa, ze da sie zrobic wrazke rozpadajacym sie golfem ;) , chociaz zeby bylo to zrobione profi to zgadzam sie, ze znacznie wieksze srodki sa potrzebne.