Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy warto

467 odpowiedzi na ten temat

#381 Share iroo10

iroo10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 21:42

Czy warto Na razie brak funduszy, poczekamy do dopłat. Trzeba było wspomóc rodziców tymczasowo.
.............................................c-360............................................

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy warto Dzisiaj, 14:44
  •  

#382 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 21:43

Czy warto

w ostatnim TUV w segmencie 10-11 lat Xantia jest na 11 czy 12 miejscu

Bo trafili na zadbany egzemplarz :lol:

#383 Share rafff24

rafff24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 844 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 30 styczeń 2011 - 21:44

Czy warto to jest średnia z serwisów/warsztatów chyba, a co do awaryjności francuskich aut, to mit

Edytowany przez rafff24, 30 styczeń 2011 - 21:46.

#384 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 21:48

Czy warto Może i mit ale samemu nic nie zrobisz moze ściagniesz zderzak i zarówkę wymienisz :P

#385 Share Spitz

Spitz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 21:48

Czy warto TUV pokazał że nowsze auta są co raz bardziej awaryjne, a największym spadkiem jakości oznacza się Mercedes.
To musieli trafić na sporo zadbanych Xantii bo na jednym aucie tego nie określają. ;)

#386 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 21:55

Czy warto Które auto wyprodukowane powyzej 2000r będzie mało awaryjne? ;)
Czasy świetności bezawaryjności mamy za sobą. Kupując auto z wyzszej a nawet z niższej półki trzeba być gotowym że za drobną pierdółkę będziemy słono płacić. <_< Elektronika sprawia że jazda jest przyjemniejsza i bezpieczniejsza ale jak długo będziemy się cieszyć tą przyjemnoscią? Zapewne po upływie gwarancji opadną rózowe okulary i provident zacznie zacierać ręce :lol:
Takie czasy :(
I śmiać mi się chce jak w Tvp jest do wygrania jakiś mercedes czy Volvo. Trafi na jakiegoś szarego człowieka i po kilku tysiącach km go sprzeda może do pierwszej wymiany filtrów i płynów eksploatacyjnych :P Drogie auto to i eksploatacja droga i nie stać na taki luksus przeciętnego kowalskiego

#387 Share iroo10

iroo10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 21:55

Czy warto Im bardziej awaryjne, tym lepiej dla autoryzowanych serwisów.
.............................................c-360............................................

#388 Share rafff24

rafff24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 844 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 21:56

Czy warto po prosu te auta dobrze się spisują :D

Może i mit ale samemu nic nie zrobisz moze ściagniesz zderzak i zarówkę wymienisz :P

gwarantuję ci, że ten oblany łzami układ hydro jest niewiele bardziej skomplikowany niż ten w cyklopie;Pheh czy bizonie, no ale fakt na początku to może przerażać;)

no chyba, że wersja Activa z SC-Car, komputer od zawiechy, ma "sztuczną" korekcję przechyłów, i ta wersja jest rzeczywiście bardziej kosztowna

#389 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 21:59

Czy warto Nie chodzi czy skomplikowany, tu główną rolę gra wytrzymałość podzespołów. Ja wymienie amorka za parę zł raz na x lat a jak będzie w Twoim przypadku?
Nic nie mam do hydro bo sam bym sobie sprawił takie coś jak hydrauliczne zawieszenie tyle ze wtedy kalkuluje sobie i jestem przygotowany że w razie czego części będą drozsze

Edytowany przez tomi382, 30 styczeń 2011 - 22:00.

#390 Share rafff24

rafff24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 844 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 22:04

Czy warto moja X ma od nowości siłowniki, szybko się nie zkończą, trzymają się dzielnie, po prostu jak nie szkodzę mechanicznie to są dożywotnie, a komplet sfer na przód oryginalnych kupię do 300zł,
w hydrowozie amortyzator jest to zaworek wielkości mniej więcej nakrętki m8-10 i jest w sferze i jak są dobre wystarczy dobić ciśnienie, koszt 25zł razem 50 za przód i znowu jest mięciutkie

Edytowany przez rafff24, 30 styczeń 2011 - 22:06.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#391 Share iroo10

iroo10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 13 luty 2011 - 13:33

Czy warto Dawno nie pisałem, a więc tak co myślicie na temat samochodu fiat cinquecento, poj. 700 cc silnik po remoncie, działa bez zarzutu, do wymiany jedynie przedni błotnik, bo jest nadgryziony zębem czasu, podłoga zakonserwowana bez rdzy, a co najważniejsze jest na gazie, spalanie w granicy 8l gazu na 100 km w cyklu mieszanym. Cena 700zł. Służył tylko do dojeżdżania do pracy. Co wy na to?

#392 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 13 luty 2011 - 15:01

Czy warto Siedemsetka to upierdliwy kaszlak. Sam sobie musisz odpowiedzieć czy Ci odpowiada takie auto za takie pieniądze czy nie, innego wyjścia nie widzę ;) Ja powiem tylko że utrzymanie i eksploatacja samochodu za 700zł zwykle może okazać droższa niż samochodu za powiedzmy 7000zł ;)

#393 Share iroo10

iroo10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 13 luty 2011 - 16:28

Czy warto Dzisiaj pytałem się brata, i powiedział mniej więcej to samo. Znajomy kupił takiego tylko za 600zł i na dobicie, nie chodzi mu na wszystkich cylindrach itp. Jest jeszcze seicento od kobiety, mało używany, od kobiety, która pracuje w szkole, przy której mieszka, mały przebieg, silnik 900cc, cena ok 3000zł.

#394 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 13 luty 2011 - 16:36

Czy warto Uciekaj od cc700 na japońskim gaźniku. Lepiej 900. Albo szukać na gaźniku webera.

#395 Share iroo10

iroo10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 13 luty 2011 - 16:53

Czy warto No właśnie brat mówił że w warsztacie tydzień walczył z takim i nic nie wskórał żeby odpalić.

Edytowany przez iroo10, 13 luty 2011 - 21:47.

#396 Share iroo10

iroo10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 14 luty 2011 - 17:27

Czy warto Brat się pomylił. Ten silnik to 900cc, ale zdecydowałem się na vw golfa II, 1.6 benzyna w za******ym stanie za 3000zł, po kupnie założy się gaz i będzie cacy. Tylko czekamy na dopłaty...<_<

#397 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 14 luty 2011 - 17:41

Czy warto wez srubokret i walnij mocno od spodu w podloge w roznych punktach, jak nigdzie ci nie wpadnie do srodka to wtedy mozesz uznac, ze stan jest niezly. sprawdz tez tylne nadkola.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#398 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 14 luty 2011 - 17:54

Czy warto Zanim dopłaty będą to golfa nie będzie.

#399 Share maverick1803

maverick1803

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Lokalizacja:Wielkopolska-->powiat Jarociński-->moja miejscowość wieś Kadziak

Napisany 14 luty 2011 - 18:05

Czy warto za trzy tysiące to kupisz i w dobrym stanie 3 a co do VW2 dobre autko ale za te pieniądze to dwa takie kupisz w średnim stanie i nawet z gazem jak chcesz i pewnie nie wierzysz to dam ci nr tel bo jak przeglądałem naszą gazetę to zauważyłem VW II 1,6 benzyna w gazie za 1200 87 wiekowy napisane jest że czarny i stan jego ponoć dobry;) 783487602 chyba że chcesz kupić 4 to ci odsprzedam.wcześniej byłem posiadaczem golfa 3 również polecam to auto:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#400 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 14 luty 2011 - 19:28

Czy warto jak za 3 tysie kupi mk2 w dobrym stanie, to powinien sie cieszyc. nie ma mowy ze kupic jakiekolwiek auto za 1200 czy 1500 zl chociaz w dobrym stanie.
co ci maja napisac w gazecie, ze ledwo sie trzyma kupy? wszyscy pisza, ze stan auta jest dobry, a w 95% auto powyzej 10 lat jest w fatalnym.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!