Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy warto

467 odpowiedzi na ten temat

#301 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 styczeń 2011 - 23:28

Czy warto Warszawka to już pełnoprawny LowRider ;) Instalka hydro... Goście kupili ją od pierwszego właściciela, do którego chodzili na korepetycje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy warto Dzisiaj, 06:31
  •  

#302 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 13 styczeń 2011 - 23:41

Czy warto Patrzcie jakie rosyjskie cudo.
Dodany obrazek

#303 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 styczeń 2011 - 09:33

Czy warto O ile dobrze pamiętam, to ona ma silnik od buni 850, czyli 12 cylindrów.

#304 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 styczeń 2011 - 11:26

Czy warto

Tu macie niski budżet:
Trampek Pokrak Dodany obrazek

http://www.youtube.com/watch?v=OAMLWUgRJwE

http://allegro.pl/show_item.php?item=1406667912 nie taki super tani ;)

#305 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 14 styczeń 2011 - 16:42

Czy warto

ale slimaka zes zapodal, jak juz podawac przyklady to z jakas normalna instalacja.
zeby pozniej z lansu nie zrobilo sie posmiewisko :P :

Są ludzie i brzozaki :lol: nie mam zamiaru skakać jak debil i niszczyć 17" alusy. Chodzi mi o lans! przejechać prędkością patrolową na i oślepić błyskiem polerowanych alu. A na wiosce nieco unieść się na "wyżyny" żeby przy wieździe na posesje Franka nie zarżnąć misą o kocie łby

Edytowany przez tomi382, 14 styczeń 2011 - 16:42.

#306 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 14 styczeń 2011 - 16:56

Czy warto wiesz zawsze apetyt rosnie w miare jedzenia. w tego typu instalacjach nie chodzi o skakanie, bo to nie low ridery, tylko jednak fajnie jak da sie zauwazyc efekt obnizania :) .
dlatego wychodze od razu naprzeciw temu co nieuniknione.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#307 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 14 styczeń 2011 - 16:57

Czy warto a w moim przykładzie nie widać??

#308 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 styczeń 2011 - 16:58

Czy warto brzozak2 a ty to nie wyznajesz zasady "f*ck airride"? :P ja bym tam wolal zeby to szybciej dzialalo..

#309 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 14 styczeń 2011 - 16:59

Czy warto a po co szybciej?? :lol: To tak jakbyś chciał tuza szybciej opuszczać lecz pytanie po co :P źle przecież nie jest

#310 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 14 styczeń 2011 - 17:02

Czy warto Niech kupi sobie XM-a. Będzie podnosił się i opuszczał jak się zamarzy, do zmiany koła nie potrzebny podnośnik, w zakupie tani jak barszcz. Niechaj nikt, kto go nie miał, nie pisze o awaryjności.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#311 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 14 styczeń 2011 - 17:03

Czy warto @tomi widziales link co zapodalem do bitwy na poprzedniej stronie?
po obejzeniu chyba nie trzeba tlumaczyc dlaczego ma dzialac szybko. wiadomo, ze na poczatku wszyscy podchodza tak jak ty i tak samo szybko wymieniaja cala instalacje na szybsza - to jest moj tzw. apetyt ;)

@tomasek wiesz nie ma co sie oszukiwac. "chocbyscie nie wiem jak sie starali, to nie zrobicie z tico ferrari" to samo z vw - auta sportowego sie z niego nie zrobi, wiec zostaje tylko lans :P .
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#312 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 14 styczeń 2011 - 17:08

Czy warto Do wyścigó to są lepsze auta tyle że gdzie się ścigać :lol: aż boje się jechać pow 100km/h bo takie dziury że strach koła zostawić po sobie. Na wiosce obok gość zalał dziurę betonem i dość długo trzymało

#313 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 14 styczeń 2011 - 17:14

Czy warto Że go o samowolkę budowlaną nie oskarżyli.

#314 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 14 styczeń 2011 - 17:16

Czy warto

Niech kupi sobie XM-a. Będzie podnosił się i opuszczał jak się zamarzy, do zmiany koła nie potrzebny podnośnik, w zakupie tani jak barszcz. Niechaj nikt, kto go nie miał, nie pisze o awaryjności.

Jakoś zawsze XM-a chciałem kupić ale w wersji Pallas lub Tecnic (tak się to nazywało kiedyś ?-i chodzi mi o wersję z taką tablicą rozdzielczą z mnóstwem lampek-wcześniejszą znaczy)-ale niestety rodzina by mnie chyba zlinczowała :D

#315 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 12:16

Czy warto Ja też miałem wielką chęć, na takiego. Niestety, szwagier miał BX-a, którego zmienił na większego i młodszego brata. Doszedłem do wniosku, że nie kupią takiego samego, a on ostatnio tamtego XM-a zmienił na nowszego, po liftowego. Jeździ się tym autem super, płynie po drodze, a i w las wjechać nie strach - podwozie do góry i wio.
Jaro - czy czasem nie masz przepełnionej skrzynki?

#316 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 12:53

Czy warto A faktycznie-zapełniona :D -przy okazji -czy mozliwym jest aby świece wytrzymały 300 tkm ?Przed chwilą zainteresowałem się świecami w Audi i zacząłem je wykręcać, cholernie cięzko to szło,okazało się że jest na nich rdza (na zewnętrznej części ) no i są to świece NGK a dodatkowo namalowane na nich są znaczki VW i Audi-klucz do świec też wygląda na dziewiczy.Ale to chyba niemożliwe ?
PS.Poliftowy to już nie to :( .

Edytowany przez jaro, 15 styczeń 2011 - 12:54.

#317 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 12:55

Czy warto Jeśli auto było serwisowane świece moga byc orginalne tj ze znaczkami. Ale raczej nie sądze aby od nowosci wytrzymały.

#318 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 13:04

Czy warto Też wątpię-ale ta rdza i opór dały mi do myślenia-tam wszędzie jest suchutko,no i żeby owym kluczem wykręcić świece w środkowych cylindrach trzeba dosyć mocno odepchać takie "podtrzymywacze" przewodów zapłonowych umocowane na wtryskach-od razu robią się ślady na takiej rurce-a tam nic wcześniej nie było-chyba że serwis ma inny klucz do świec (krótszy).

#319 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 13:09

Czy warto Wystarczy, że były zmieniane kilka lat temu. Róznie z tym bywa zależy jaka jest historia samochodu. Ilu właścicieli jak długo serwisowane itd. Jeśli jest np książka serwisowa, wystarczy poszukac jaki okres jest wymiany świec w danym modelu i można uzyskać mniej więcej porównując jedno i drugie ile km/lat mają teraz świece.

Edytowany przez hubertuss, 15 styczeń 2011 - 13:10.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#320 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 styczeń 2011 - 13:12

Czy warto

A faktycznie-zapełniona :D -przy okazji -czy mozliwym jest aby świece wytrzymały 300 tkm ?Przed chwilą zainteresowałem się świecami w Audi i zacząłem je wykręcać, cholernie cięzko to szło,okazało się że jest na nich rdza (na zewnętrznej części ) no i są to świece NGK a dodatkowo namalowane na nich są znaczki VW i Audi-klucz do świec też wygląda na dziewiczy.Ale to chyba niemożliwe ?
PS.Poliftowy to już nie to :( .

@jaro to turaski chinskimi farbkami i pedzelkami namalowali ci te znaczki... :P