Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy warto

467 odpowiedzi na ten temat

#261 Share iroo10

iroo10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 22:43

Czy warto Dla jednych za tanio, dla innych okazja... jak za 97 rok. Zobacz ile na allegro stoi bez tuningu.

Edytowany przez iroo10, 11 styczeń 2011 - 22:44.

.............................................c-360............................................

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy warto Dzisiaj, 11:49
  •  

#262 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 22:44

Czy warto gdzie ty widzisz 3 krotny przyrost mocy? ze 150 do 200 KM to wystarczy duzy IC, soft i moze wieksze wtryski.
nigdy nie dostaje sie nawet polowy pieniedzy wrzuconych w auto.

szkoda, ze wlasciciel nie pisze, ze ma quattro w nim i to prawdziwe ;) .
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#263 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 22:51

Czy warto SILNIK WYMAGA ZMIANY PROGRAMU KOMPUTERA PO ZMIANIE MOC OK. 300KM

- I WIELE INNYCH

Właściciel się chwalił.

Już wolę coś takiego:
http://www.otomoto.p...ow&id=C11897615

#264 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 22:52

Czy warto Pieniędzy włożonych w przeróbki nigdy się nie odzyskuje przy sprzedaży, oczywiście można się cenić ale to zależy czy chce się samochód sprzedać czy sprzedawać ;) Moim zdaniem Pasek zrobiony z gustem, w dobrej cenie.

heh, czemu nie oddales mu fajery? ja bym nie zdzierzyl :P .

Poimprezowy był, ma w sumie fajną zasadę że przez cały następny dzień nie siada za kółko.

#265 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 23:00

Czy warto Nie widziałem auta na żywo więc już się nie będę wypowiadał na temat silnika.
I jeśli on jest zrobiony z gustem to ja chyba nie mam gustu.

#266 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 23:09

Czy warto Gusta są różne, można iść w elegancję ale tak też jest ciekawie i nietuzinkowo.

#267 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 23:22

Czy warto @Stasieks akurat kompletnym bezgusciem wg mnie sa te gejlooki w tym W8 :lol:
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#268 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 11 styczeń 2011 - 23:36

Czy warto Jak tak popatrzyłem na te opony w tym kombi to się zastanawiam jak na tym można jeździć po naszych drogach? kiedyś jak do lagunki założyłem 205.45R17 to po kilku set kilometrach felgi zrobiły się prawie kwadratowe ;[

#269 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 styczeń 2011 - 23:42

Czy warto Ten Passat w Variancie na glebie z czeronymi szpulami to niezła bryka. Dodany obrazek Obawiam się, żebym się powiesił takim na dojazdówce do głównej, albo zrypał zawias po spadnięciu z drogi przy mijaniu. Dodany obrazek Ojciec jak spadł z drogi to w oponie 225/55R16 powietrze uchodzi. Dodany obrazek

#270 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 00:02

Czy warto ja jezdzilem 165/40 i nie pokrzywilem felg :blink: :blink: . wiadomo, ze wazne sa priorytety, ale chciec to moc ;) .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#271 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 styczeń 2011 - 00:29

Czy warto Jak masz różnicę między poboczem a asfaltem 15cm, to byś się swoim samochodem powiesił. Dodany obrazek Na osiedlu w Warszawie mam próg zwalniający który ma dobrze z 15cm wysokości jest długi na ponad metr ma dodatkowe strome najazdy, także nie jedno długie i niskie auto na seryjnym zawiasie ma problem. Dodany obrazek

#272 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 00:37

Czy warto akurat te dlugie to zaden problem, troche przytrze, ale przejedzie, najgorsze sa te polmetrowe. wtedy sie zostawia grzecznie auto, tak to tez nie jest proste, bo trzeba je postawic gdzies gdzie nie ma kraweznika :unsure: i jak juz sie uda, to wtenczas zapina sie z buta.
aktualnie wiele razy bylem szybciej rwac z klapka niz jazdac autem w korku, takze nie ma tego zlego...

ps. jak miedzy pasami jest 5 cm roznicy to slychac nieprzyjemny trzask progow, a jak jest 15 to sie grzecznie jedzie po garbach kolein i nie ma problemu :) .

kurna moja matka jezdzi na oponach 225/45 r17 (zima i lato) i nic nie pogiela przez 2 lata, wiec panowie przestancie biadolic, bo da sie i to bez jakis wiekszych wyrzeczen.
faktem jest, ze nauczylem ja jak pod krawezniki podjezdzac, nie z rozpedu jak na stalowkach. dojezdzasz pod kraweznik delikatusnie, opierasz sie najpierw o niego i wtenczas dopiero na polsprzegle elegancko sie wtaczasz.

#273 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 styczeń 2011 - 08:31

Czy warto To ja już wolę duży balon i kozę. Dodany obrazek Tudzież dwa auto, jedno jakieś germańśkie, a drugie młode do codziennej jazdy. Marzy mi się Caddy w JD style, coś jak auto serwisowe. Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek Ot taki wypaczenie. Dodany obrazek

Edytowany przez Profil usunięty, 12 styczeń 2011 - 08:31.

#274 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 09:55

Czy warto Po pierwsze nie ma co porównywać samochodów 2 letnich jeźdżących na niskim profilu do aut 12 letnich np. Przyczyna jest banalna, poprostu zmieniły się amortyzatory, sprężyny itd. Nowsze auta o wiele lepiej wybierają nierówności nawet na niskim profilu.
Po drugie takie auta jak ten kombiak z takim kołem i zawiechą nadają się praktycznie do lansu wokół domu. Jeśli ktoś zacznie jeździć takim autem w trasy po polsce szybko zrobi z niego grzechotkę. Ten pasek napewno już jest grzechotką, nie chodzi mi tu nawet o zawieszenie a bardziej o roztrzęsione i trzeszczące wnętrze. Pozatym tak bardzo obniżone i utwardzone zawieszenie plus niska opona stwarza ogromne niebezpieczeństwo w codziennej eksploatacji na nierównych drogach. W krytycznej sytuacji zawiesznie nie wybierze nierówności i traci siępanowanie nad autem. Przypomnicie sobie wypadek Ziętarskiego w ferrari.

Edytowany przez hubertuss, 12 styczeń 2011 - 10:04.

#275 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 10:12

Czy warto zawsze na drodze trzeba sie zachowac stosownie do sytuacji, uwazasz, ze jakby redaktor jechal tak samo oplem astra to moglby uniknac wypadku?

zeby wnetrze nie trzeszczalo wystarczy spiac bude nawet w najprostszy sposob rozporkami. ja jezdze po calej polsce juz ladnych pare lat na glebie i mialem jeden przypadek gdzie przez wystajaca studzienke, stracilem pol zawieszenia, ale dalej nie zamierzam sie poddawac i na przyszly sezon planuje odstawac wozkiem 25 mm od plaszczyzny drogi B) .

#276 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 10:30

Czy warto Oplem astrą może nie, ale gdyby jechał czyms powiedzmy na poziomie a4 a6 czy jakąś 5 pewnie by się udało.
Co do grzechotek jakość dróg trochę się poprawia, ale pamietam jak ojciec miał 2 letnie a4 z przebiegiem 64 tys km. Po 1,5 roku jazdy po polsce przy przebiegu 117 tys to już nie było to samo audi. Dodam, że zawias był standardowy a opona to 195/65/15. Matka ma a4 na 205/55/16 auto ma 5 lat przez 4 lata zrobiła po polsce 15 tys km. W środku jest cicho jak w nowym więc nikt mi nie powie, że polskie drogi nie męczxą samochodów nawet niewiadomo.jak powzmacnianych. Mocowania plastików się luzują rozkręcają i rozpórki niewiele tu pomogą. Tu nie chodzi o skręcanie się nadwozia a o wstrząsy. No ale może mam nadwrażliwy słuch i czepiam się szczegółów.

#277 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 10:34

Czy warto no wlasnie jak buda nie pracuje, tzn pracuje mniej to plastiki nie trzeszcza. wiec chodzi o skrecanie sie nadwozia.

jakby jechal z ta predkoscia tym audi to 17 razy by kozla wywinal, zanim by dojechal do miejsca wypadku, nawet jakby osiagnal taka predkosc to przed zadnymi swiatlami by sie nie zatrzymal, itp. itd.
wypadek byl spowodowany niedostosowaniem sie do warunkow ruchu i slabymi wlasciwosciami kierowcy, a nie zlym autem. wielokrotnie tracilem przyczepnosc na tarce i tak samo szybko ja odzyskiwalem, w sumie przejezdzajac zakret szybciej niz autem z miekkim zawiasem i z pelna kontrola. bez przesady ulica nawet w nie najlepszym stanie to nie dakar.

#278 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 11:07

Czy warto Po pierwsze kto powiedział, że tam jest tarka. Tam było zaniżenie jezdni a potem wyskok do góry, cos na kształt sinusoidy. Nie chodziło mi o to czy coś by sie rozpedziło czy nie tylko jak by się zachowało zawieszenie w danej chwili. Dodam, że rok wcześniej zginoł tam kierowca zglebionej beemki. Poprostu twarde zawieszenia o małym skoku nie wybiorą pewnych nierówności bo poprostu nie mogą i auto się odbija jak by wogóle zawieszenia nie miało.

#279 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 11:08

Czy warto aha to nie wiedzialem jak dokladnie sytuacja tam wygladala.

trudno trzeba wiedziec wtedy jak sie zachowac na drodze, odbijajac pileczke mozna znalezc tysiac sytuacji na ta jedna czy dwie, w ktorych gdyby auto bylo wyposazone w twardsze sprzezyny, amory o mniejszym skoku i opony o nizszym profilu, do wypadku by nie doszlo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#280 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 styczeń 2011 - 12:45

Czy warto Nie ma co bić piany. Dodany obrazek Ja podziwiam Krzyśka, że własne życzenie funduje sobie odbijanie nerek, problemy z jazdą itp. w imię zasady, która widnieje na pewnym Tipo... " Auto Musi Leżec, Jak SUKA Przy Swoim Panu ! " posted by El Tipo.

Tipas stoi tak:
http://images37.foto...34cb095emed.jpg

Tu link do tematu:
http://naglebie.pl/v...der=asc&start=0

Edytowany przez Profil usunięty, 12 styczeń 2011 - 12:48.