Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy warto

467 odpowiedzi na ten temat

#241 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 19:40

Czy warto A ja gadałem z właścicielami takich aut i nie narzekają na nie ale napraw w nich już trochę zrobili. Jeden w Mercedesie musiał zrobić blacharkę mimo że samochód był u niego w rodzinie dużo lat i dbali o niego. Następny ma Mitsubishi i już musiał grzebać w silniku mimo że jest od nowości u nich i nie ma dużego przebiegu. Nie wspomnę a Passacie którego właściciel sprzedał bo zaczął się sypać. Swojej opinii na ten temat też znikąd nie wziąłem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy warto Dzisiaj, 09:36
  •  

#242 Share iroo10

iroo10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 19:46

Czy warto Odkąd Audi jest u nas w rodzinie czyli ponad 6 lat, zostało zrobione przednie zawieszenie, i termostat. A sprowadzając ją ojciec zapłacił za nią ok 8000zł po zarejestrowaniu, a miał propozycję sprzedaży za 12000zł
.............................................c-360............................................

#243 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 20:24

Czy warto

A ja gadałem z właścicielami takich aut i nie narzekają na nie ale napraw w nich już trochę zrobili. Jeden w Mercedesie musiał zrobić blacharkę mimo że samochód był u niego w rodzinie dużo lat i dbali o niego. Następny ma Mitsubishi i już musiał grzebać w silniku mimo że jest od nowości u nich i nie ma dużego przebiegu. Nie wspomnę a Passacie którego właściciel sprzedał bo zaczął się sypać. Swojej opinii na ten temat też znikąd nie wziąłem.

Jak z dziewczyną jedna na milion. Wiadomo że jak zgnity to blacharka się kłania ale nie przesadzajmy ze co drugie auto wymaga remontu blacharki czyt naprawy łatania itd. Passat widocznie felerny albo zniszczony przez właściciela. Nie wiem ale ja nie znam nikogo kto by negatywnie wypowiadał sie o Audi 80 B3 i B4 oraz passacie B3 bo passat B4 to sąsiad troche miał problemów. A mercedesy chodzą jak zegarek popmimo tylu lat. I blachcarka ok nie ma wykwitów czy puchnięć. Zdarzaja się przypadki z dziurami ale trochę połatać ale to już pojedyncze przypadki ;)

#244 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 20:54

Czy warto Właściciel Passata miał go kilka lat, wcześniej mówił że chodził idealnie ale zaczął się już sypać i go sprzedał. Użytkował go normalnie. Pamiętaj że dużo osób robi blacharkę na sprzedaż czyli trochę szpachli na rdzę i już wygląda na zadbanego. Po roku szpachla odpada. I spotkałem trochę Mercedesów z nalotami rdzy. Mimo że mają silniki i skrzynie nie do zdarcia to jednak blacharka jest ich piętą Achillesową.

#245 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 21:00

Czy warto A tu sie zgodzę ;) Lecz przez kilka lat nie będzie dziur a później połatasz za parę groszy ;)

#246 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 21:06

Czy warto Nie wiem czy za parę groszy. Żeby dobrze naprawić to trzeba trochę zapłacić. Sam byłem kiedyś napalony na takiego Mercedesa czy BMW za małe pieniądze. Ale jak pooglądałem i trochę poczytałem to zrezygnowałem.

#247 Share iron

iron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1397 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 21:53

Czy warto ja miałem golfa 2 auto nie do zajechania ,teraz mam drugiego jako drugie auto,kupiłem bo sie trafił zadbany egzemplarz, tylko leje paliwo i jeżdze a jak coś kiedyś sie spieprzy to za pare złoty to naprawie,mam też audi 80 B4 2,6 i moge powiedzieć że ogólnie B4 drugi przykład aut wiecznych moja jest z 93 r. o zero rdzy kompletnie nic fakt ze nie bita. zawias też za grosze wyremontujesz. fakt ze takie auta swoje lata już mają ale zadbane egzemplarze przeżyją nie jedno nowe auto.

#248 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 22:19

Czy warto

To jest akurat fakt-mam 18 letnie Volvo-przez sześć lat koszty napraw to łącznie z (niepotrzebnie ) wymienionym alternatorem to niecałe 400 zł.Ciężko znaleźć Opla o dziesięć lat młodszego w którym koszty utrzymania w przeciagu 6 lat będą niższe niż owe 400 zł.

Ile zrobiłeś km przez te 6 lat? Bo jednostka czasowa może być niemiarodajna ;) W rodzinie było Audi A4 kupione miesiąc przed tym jak kupiłem Hondę, bilans po 4 latach wyszedł na korzyść Audi z prostej przyczyny. Robiło niecałe 10 tys.km na rok, a ja jakieś trzy razy tyle ;)

#249 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 20:40

Czy warto Robię tym autem 15 tys rocznie-ale przy tych drogach jakie mam w okolicy mnożę to razy trzy :D .

#250 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 21:47

Czy warto O widzisz, drogi dochodzą także w moim porównaniu, nie wiem jak to mnożyć ale Audi było miastowo-kościołowe, ciekawe ile by zdzierżyło rajdowania po szutrówkach ;)

Przypomniała mi się wycieczka krajoznawcza kiedy powoziłem innym A4 1.8 w Avancie, 500km tego dnia i notoryczne biadolenie właściciela "zwolnij, uważaj, tu dziury, wolniej wolniej bo zawieszenie, a tu doły, dziury na tym zakręcie, o Jezu o Jezu" :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#251 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 22:10

Czy warto heh, czemu nie oddales mu fajery? ja bym nie zdzierzyl :P .
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#252 Share iroo10

iroo10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 22:12

Czy warto W A4 z przodu idzie wielowahacz, droga impreza z naprawą, a w 80 zawieszenie jest bardzo proste.

Może komuś się spodoba:
http://moto.allegro....1406180609.html
.............................................c-360............................................

#253 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 22:18

Czy warto Co za tuning. Niedługo to i Passaty uzyskają status taki jak Golfy.

#254 Share iroo10

iroo10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 22:23

Czy warto Akurat ten model potrafi pokazać pazur

#255 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 22:25

Czy warto Mi chodzi o sposób tunigu. Po drugie cena. Dobry tuning kosztuje a on sprzedaje go za niewiele więcej niż normalnego Passata.

#256 Share iroo10

iroo10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 22:27

Czy warto Na zdjęciu nr 5 po powiększeniu jest widoczne Audi mojego brata

Uwierz mi wszystko zrobione bardzo fajnie, na żywo samochód powala, a dlaczego tanio, nie mam pojęcia.

#257 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 22:30

Czy warto 21 000 to nie tak tanio. wszystko wyglada profi. szkoda tylko, ze wlecial zderzak RS, ale widac, ze wymusily to zmiany konstrukcyjne, takze mozna usprawiedliwic ;) .

Mi chodzi o sposób tunigu.

tu naprawde nie ma sie do czego przyczepic, zadnych spojlerow, diod, kolpakow z niklem, wszystko w ladnym stylu zachowane.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#258 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 22:35

Czy warto Mnie to i na zdjęciach nie powala. Był robiony test mocy na hamowni czy tylko tak na oko napisane ile ma mocy?
Dobry tuning silnika kosztuje ładne kilka tysięcy jak i nie więcej. Zwiększenie mocy prawie 3-krotnie wymaga już ingerencji w silnik(mocniejsze tłoki, cylindry czy wał) bo długo to on nie pojeździ. Zawieszenie i koła to kolejny wydatek. Dobry sprzęt audio także kosztuję dużo. A gość sprzedaję bardzo fajnie zrobione auto nie wiele drożej od bardzo dobrego cywilnego Passata.

#259 Share iroo10

iroo10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 22:40

Czy warto Sprzedaje bez felg i sprzętu audio, co jest wyraźnie podkreślone w opisie aukcji. Większość rzeczy właściciel robił sam, dolot, większe turbo przelotowy tłumik to mało?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#260 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 22:42

Czy warto Bez sprzętu audio i felg to i tak dla mnie za tanio.