Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy warto

467 odpowiedzi na ten temat

#181 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 23:28

Czy warto Ale chyba nie w dieslu :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy warto Dzisiaj, 14:00
  •  

#182 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 styczeń 2011 - 23:34

Czy warto VW Toureq z Dakaru to 2,5l tdi 310kM ,BMW to 3l benzyna z 280 km pod maską. :lol:
Cywilny VW Toureg ma TDI 5.0 , podobnie jak VW Phaeteon i są to niezłe bestie ;)

Edytowany przez xemit, 06 styczeń 2011 - 23:37.

#183 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 styczeń 2011 - 23:35

Czy warto

znam pare aut 1.4 nawet w serii, ktore spokojnie objada 5.0.

Amerykańskie czy europejskie 5.0? ;)
Ciężko będzie chyba objechać m5 albo RS6, chyba, że na jakimś strasznie krętym torze wystawimy Radicala albo inny pojazd, nie będący jednak samochodem ;) .

#184 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 23:37

Czy warto ten VW to marny przykład bo kto jeżdzi takim z tuningiem?? ;)
A co do BMW to benzyna odpada bo miałobyć na ropkę ale dzięki za zobrazowanie ;)
Czyli w dieslu kapcia nie da się spalić??:D

#185 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 styczeń 2011 - 23:38

Czy warto Nie pomawiaj!!! http://www.motofakty...on_v10_tdi.html
Co do tuningu VW to nie jest wcale taki straszny zważywszy że cywilny BMW w najmniejszym modelu 1 ulokował 2l turbodiesla z mocą ponad 200 kM,a to wynik niezły nawet dla benzyny w tej poj.

Edytowany przez xemit, 06 styczeń 2011 - 23:47.

#186 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 23:45

Czy warto Nie wiem czy będzie stać karka pod remizą na tego VW ;) Ale ciekawe czy na 4 kołach spali kapcia ale najpier będzie się musiał chyba zaprzeć o JD z serii 7 hehe ale spalanie przyznaje imponujące. Czyli w realiach nie przekroczy chyba 18L/100 bo te parametry są przekłamane jak zapotrzebowanie pras na moc

#187 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 23:46

Czy warto

Amerykańskie czy europejskie 5.0? ;)

no wiesz nie bylo sprecyzowane ;)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#188 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 styczeń 2011 - 23:52

Czy warto

Nie wiem czy będzie stać karka pod remizą na tego VW ;

http://otomoto.pl/volkswagen-phaeton-5-0-v10-tdi-C13925375.html Cena sugeruje 36 cm w kołnierzu ,a ty myślałeś że trzeba mieć 56. B)

Edytowany przez xemit, 06 styczeń 2011 - 23:53.

#189 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 23:56

Czy warto Uszkodzony rozrząd kolego :D Czyli stado krów trzeba sprzedać handlarzowi. 2zł/kg płacą więc po gospodarce taki kark skąd ma wziąć czy chocby przeciętny zjadacz chleba. Z 50 tys zł będzie kosztować w stanie bdb takie auto. Ale to nie jest chyba tak drogo B)

#190 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • Zainteresowania:Jazda wszystkim co ma koła ale niekoniecznie silnik

Napisany 06 styczeń 2011 - 23:59

Czy warto No fakt ten Phaeton w takiej cenie to fajny tylko szkoda, że rozrząd ma walnięty. Dzięki temu + 40k do wydatków jeśli w tylu obleci (wątpie) :D .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#191 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 07 styczeń 2011 - 00:02

Czy warto Czyli strach zwijać asfalt żeby coś nie jeb.nęło. Im bardziej unikatowe auto tym bardziej kosztuje eksploatacja.
Jeżeli ma na stałe 4x4 i blokadę dyfra to nie ma szans na zabawy pod remizą

Edytowany przez tomi382, 07 styczeń 2011 - 00:05.

#192 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 styczeń 2011 - 00:10

Czy warto

No fakt ten Phaeton w takiej cenie to fajny tylko szkoda, że rozrząd ma walnięty. Dzięki temu + 40k do wydatków jeśli w tylu obleci (wątpie) :D .

Ten VW został przytargany z Niemiec i więcej jak 6k EUR nie kosztował.Za 10 tyś EUR jest jeżdżący, a za 10 tyś zł silnik lub taniej(juma).
Niestety mając 8 letnie auto,kupione za 40-50 tys,należy pamiętać że nowe kosztuje ponad 300 tyś,a koszt serwisu jest adekwatny do ceny nie używki lecz nówki B)

#193 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 07 styczeń 2011 - 00:12

Czy warto Dlatego wolę pozostać przy golfie 2 i stąd na polskiej wsi szybko takiej fury nie ujrzysz

#194 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 07 styczeń 2011 - 07:06

Czy warto

W tej konfiguracji raczej nie miałbyś szans powodzenia, choć zależy kto co rozumie przez katowanie ;) Mi osobiście przeszkadza tylko jedna technika jazdy, która skutkuje przejazdem czterech, w porywach do pięciu aut na zielonym. Spowodowana jest ekodrajwingiem czy innym cholerstwem uprzykrzającym życie ludzkie. Ja wyznaje teorię że do prędkości podróżnej należy rozpędzić się jak najszybciej, przez co silnik będzie obciążony krótko, więc spali mniej paliwa :D
A wiesz że bardzo chętnie bym się założył co do tego 2.8? Tyle że nie z 1.4 ale 1.5, i ja będę jechał tymże 1.5, co Ty na to? ;)

Ale chodzi Tobie o to że spalisz mniej paliwa czy też ze zechcesz mnie "objechać" ?-co do paliwa zgoda-co do objechania przy dzisiejszej pogodzie to jednak mierzyłbym siły na zamiary :D .Co do pojemności to podoba mi się ( i jest tu podobnie jak w ciągnikach ) elastyczność tych z większą pojemnością-no chyba że ktoś nie potrafi wytrzymać paru sekund bez dotykania gałki zmiany biegów-fetyszysta jeden :D .

#195 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 07 styczeń 2011 - 08:37

Czy warto Ja pisze o zużyciu paliwa, do tego się odnoszę (vide cytat), moje 1.5 nie służy do objeżdżania :) Jeśli chcesz się objeżdżać to możesz próbować z tym 1.5 które pali 10l/100km, wspominałem o nim jakoś wcześniej. Co do tej elastyczności to moim małolitrażowym autem zwykle poruszam się na jednym biegu po całym mieście, za wyjątkiem ruszania oczywiście, i szczerze powiedziawszy to ruch uliczny mnie spowalnia a nie ja jego, więc chyba nie jest tak źle ;)

Warunki ciekawe dziś mamy na drogach, drifterzy z przymusu :D do miasteczka nie dojechałem bo tiry zablokowały drogę, i wcale nie jest to strajk :D

#196 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 07 styczeń 2011 - 09:04

Czy warto Pewnie tymi TIR-ami jechali weterynarze :D -ale spoko-ja całkiem nie chcę się licytować na zużycie-chociaż faktem jest że mój Poldożer z silnikiem 1.6 palił więcej.
PS.Zamontuj tego małolitrażowca w dużogabarytowcu :D i delektuj się elastycznością .

Edytowany przez jaro, 07 styczeń 2011 - 09:05.

#197 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 07 styczeń 2011 - 09:11

Czy warto Przy takim odniesieniu rozumiem Twój punkt widzenia ;)

Nie potrzebuję dużogabarytowca, do wożenia kartofli mam inny samochód :)

#198 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 07 styczeń 2011 - 09:20

Czy warto Pudło-ziemniaków mam całe 10 arów :D -a i Żuka też mam-ja po prostu lubię trochę większe auta,większe domy i większe butelki wódki :D .

#199 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 07 styczeń 2011 - 09:33

Czy warto Chyba że tak, ja nie mam aż takiej potrzeby wozić ze sobą zbyt dużo karoserii, choć też określiłem sobie pewne minimum, np. rozstaw osi przynajmniej 2,6m bo nie lubię jeździć kicadełkami po naszych wschodnich drogach :D Dom i wódka to już swoją drogą ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#200 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 07 styczeń 2011 - 10:45

Czy warto Może nieprecyzyjnie się wyraziłem-wolę wozić więcej karoserii raczej przed sobą niż z sobą :D -jakoś tak bardziej ufam sporawej masce etc. niż najlepszym wynikom jakiegoś Smarta w NCAP (czy jak to tam zwał)-w czasach szkoły średniej napatrzyłem się na PF 126p o sporo większej wysokości niż długości (kol.zorzyk pewnie potwierdzi :D ) i chyba został mi uraz do maski wielkości przerośniętej miedniczki...