Skocz do zawartości

Zdjęcie

Który wybrać tur Metal-Fachu

20 odpowiedzi na ten temat

#1 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 27 grudzień 2010 - 20:45

Który wybrać tur Metal-Fachu Panowie - potrzebuję informacji na temat różnic oferowanych turów Metal-Fachu, a mianowicie czym się różni T 229 od T 241 i w którego lepiej zainwesować - i oczywiście jeśli już to dlaczego. Dzięki za info.

No jak tam Panowie - dacie jakieś info???

Nie piszemy post pod postem używamy narzędzia edycja

Edytowany przez Balzak, 28 grudzień 2010 - 21:17.
łączenie postów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Który wybrać tur Metal-Fachu Dzisiaj, 08:15
  •  

#2 Share GoodModerator

GoodModerator

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 21:13

Który wybrać tur Metal-Fachu Nie mogłeś zapytać w tym temacie http://www.agrofoto....ach-i-skotarek/ i nie śmiecić na forum. Jest tam napisane o ładowaczu M-F.

Należą Ci się %
---------------------Nie jestem modem z wyboru !-------------------
---------------------Jestem modem samozwańczym !-------------------
---------------------Pilnuję spokoju na forum !-------------------

#3 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 28 grudzień 2010 - 21:27

Który wybrać tur Metal-Fachu Kolego - jak najbardziej mogłem, lecz uznałem, że jest to inny temat w którym chcę porównać dwa konkretne modele Metal - Fachu.

Nie mogłeś zapytać w tym temacie http://www.agrofoto....ach-i-skotarek/ i nie śmiecić na forum. Jest tam napisane o ładowaczu M-F.

Należą Ci się %

Jak widzisz SUPER Mod... już dał mi % za super przestępstwo - jaka dziecinada... :D Jak się wyzywają na forum czy galerii to nie ma moda - to tak jak z naszą plicją - tam gdzie trzeba to ich nie ma... ;)

#4 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 09:40

Który wybrać tur Metal-Fachu http://www.metalfach.../ladowacze.html tu masz wszystko opisane. Ja mam T 229 ale z tym najmocniejszym udzwigiem czyli 1600kg jak najbardziej ci polecam. Tylko najgorszy w nim jest joy no poprostku porażka niewygodny i jeszcze teraz mi sie ta gumka od 3 sekcji urwała.

#5 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 09:45

Który wybrać tur Metal-Fachu Dzięki kolego za info, tą stronkę już oglądałem - potrzebuję głównie praktycznych informacji od użytkowników tych turów i ich porównanie.

#6 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 15:28

Który wybrać tur Metal-Fachu Ten T 241 chyba ma pochowane przewody inne stawianie tura i chyba to wszystko

#7 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 30 grudzień 2010 - 15:49

Który wybrać tur Metal-Fachu T 241 oglądałem naocznie w metal fachu brak rewelacji tylko tyle że najazdowy, a co do przewodów nie cieszylbym bym sie zabaradzo że są pochowane w ramie/.
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

#8 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 17:48

Który wybrać tur Metal-Fachu Dlaczego?
Wtedy są zabezpieczone przed uszkodzeniem.

#9 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 30 grudzień 2010 - 17:53

Który wybrać tur Metal-Fachu Najgorzej jak się jakiś przewrót pęknie albo przetrze nie zaciekawię było by go wymienić ;) .Takie jest moje zdanie.

Edytowany przez Piotruniu25, 30 grudzień 2010 - 17:53.

#10 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 18:14

Który wybrać tur Metal-Fachu Tylko jak ma się przetrzeć przewód w ramie jak tam wszystko jest zamocowane na sztywno, a dotego przewody są tak dobrane że prędzej rozdzielacz puści na zaworze niż przewód pęknie.
Gdyby to się nie sprawdzało to światowi producenci [np. Alo/Quicke, MX, Stoll] by tego nie stosowali.

Edytowany przez kris14, 30 grudzień 2010 - 18:14.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 30 grudzień 2010 - 18:31

Który wybrać tur Metal-Fachu Z własnego doświadczenia wiem że kiedyś się któryś przetrze może nie tak szybko ale a czasem na pewno.

#12 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 19:04

Który wybrać tur Metal-Fachu Panowie, a jak myślicie ładowacz do bel i krokodyla brać z podwójnymi siłownikami czy z pojedyńczymi bo są w opcjach podwójne - pytanie tylko czy warto dopłacać ???

#13 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 19:15

Który wybrać tur Metal-Fachu Ja mam chwytak to bel metal fachu sprawuje sie bardzo dobrze. Krokodyla mam firmy Voland Siedlce na dwa siłowniki był tańszy od metal fachu a i ma 2 siłowniki a metal 1 ale o krokodylu nic sie nie moge wypowiedzieć bo dopiero załadował 2 przyczepy

#14 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 19:20

Który wybrać tur Metal-Fachu A chwytak z jednym siłowikiem dobrze się sprawuje ?

#15 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 19:41

Który wybrać tur Metal-Fachu Tak na jeden jak ja kupywałem tura to były tylko na jeden siłownik . A sprawuje sie bardzo dobrze ale u mnie sie nie narobi ale kumpel ma tez na jeden też sprawuje sie bardzo dobrze i u niego przewalił pewno ze 15 tys

#16 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 19:46

Który wybrać tur Metal-Fachu A jak myślisz kolego do Farmera 8244 C2 wybrać krokodyla 1,2m czy 1,5m ???

#17 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 31 grudzień 2010 - 09:42

Który wybrać tur Metal-Fachu U mnie 902 targa 1.5m nie pchaj sie w 1.2m bierz szerszy od ciągnika ale w metal fachu na 2 siłowniki zaczynaja sie dopiero od 1.5m ale bedzie wiecej kosztować od jednego. A ja wyrwałem w promocji tego Volanta to z metalu wyszedł by mnie 500 zł drozej a metal miał 1 siłownik

#18 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów

Napisany 18 luty 2011 - 06:42

Który wybrać tur Metal-Fachu Jeździłem oglądałem tury byłem na spawaniu na montażu i powiem najsolidniejszy jest ten stary tur, bezdyskusyjnie, natomiast własnie zamierzam kupic sobie ładowacz i temu tak mnie to ciekawiło żeby sie nie wtopic znowu T 241 są 2 wersje oby dwa tury są najazdowe tylko że jeden ma schowane przewody w ramiak i konstrukcja wygląda dośc marnie tyle powiem no i jest lzejszy o 140kg od zwykłego. Je zamówiłem jednak 2 wersje t 241 z przewodami na zewnatrz i ramą zamknietą 1600kg myśle że to dobry wybór za ładowacz z Jojem elektrycznym (elektrozawory i amortyzator antywstrzasowy zgodzilem sie na 15 tys. teraz spawac osprzet powoli.

#19 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 18 luty 2011 - 10:18

Który wybrać tur Metal-Fachu Może masz jakieś ciekawe zdjęcia tego ładowacza albo jak wygląda jego montaż w Sokółce? Ile jest droższy od tego starego?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów

Napisany 18 luty 2011 - 20:25

Który wybrać tur Metal-Fachu Po niedizeli będzie już w domu, to będą fotki, jak narazie bez osprzetu bo brak funduszu bo za swoje kupuje ale jutro bede u dilera to cykne fotke.