pablo21

Nowa kabina do C-330

Polecane posty

Gość   
Gość
1 godzinę temu, bergman31 napisał:

Za ile masz do kupienia taką kabinę i jak daleko musisz po nią jechać? 

Za 600 zł no i jakieś 130 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    626

Nie masz kogoś w rodzinie albo znajomego, co ma samochód z hakiem i przyczepą albo jakiegoś vana?

Ja za taką kabinę ale starszego typu, czyli blacha w drzwiach bez przetłoczeń i szyby w drzwiach bez zaokrągleń dałem 500zł i tylko 3km drogi w jedną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
35 minut temu, jacek3773 napisał:

130km to w dwie godziny zrobisz i 10 l paliwa ci starczy.chces- być wygodny to zmów kuriera.

Ale jak kuriera,takie gabaryty też wożą? Ile takie coś by kosztowało? Nie jestem wygodny tylko nie bardzo mam to jak spiąć wszystko.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

więcej niż kabina.

jakie masz auto? kurna weź pojedź sam. kawałek szlifierki, a później spawarki i w bagażniku przywieziesz.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ile taka kabina może ważyć? Idzie ja zamontować we dwuch?? Zastanawiam się też nad kabina w stylu naglaka ale nie wiem czy pasowalaby do c330 bo mam ją w oryginale i nie chce jej przemalowywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomn95    51

Ktoś z was ma przy tym ciągniku tą kabinę, jak sprawuje się po dłuższym czasie? Jaką wysokość ma ciągnik razem z nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Myślałem kupić naglaka ale kupiłem rurkową. Pewnie bardziej cicha a na głowe nie pada jak i w naglaku i podobnie brak ogrzewania. To po co przepłacać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samtech84    101

Z gotowych kabin to lepiej od naglaka Koja zrobiona jest. Nic nie rdzewieje, ładnie spasowane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Mati12    5
Część jak w temacie szukam kabiny do 30-tki i się zastanawiam jaka jest wysokość od błotnika do najwyższego punktu kabiny lub od maski do najwyższego punktu. Chodzi mi o kabinę Sokółkę, naglak (i podobne tej budowy), Chojnów i osinę. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    626

Kabina Chojnów (rurkowa) z plastikowym dachem:

Od błotnika do dachu 84-85cm.

Od maski (C-328) do dachu 87cm. 

Z oryginalnym brezentowym dachem, wysokości będą większe o parę centymetrów.

Edytowano przez bergman31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Mati12    5

dobra dzięki czyli taka mi na pewno wejdzie ostatnio znalazłem jeszcze kabinę Ciechanów ktura mi się bardzo podoba ale ta sama sytuacja nie wiem czy mi się zmieści według moich szacunków powinna wejść. wjazd mam 235cm a do maski od ziemi 132cm a do błotnika nie pamiętam dokładnie ale około 140cm. dodam jeszcze że kiedyś wjeżdżałem tam c360 z kabiną naglak na wysokim dachu to przy zamkniętym dachu była szczelina z 2cm😅 ale szukam muszę podzwonic po ogłoszeniach żeby mi podesłali wysokości i sobie wymierzyć dokładnie. dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj