pablo21

Nowa kabina do C-330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ukasz    58

Tyłem się jeszcze nie zajmowałem, jak będzie chwila czasu a temperatury przyjemniejsze to będę kombinował. Wszystko wykonywałem samemu. Całość podłoga i deska zeszło ze 3-4 dni z tym że nie siedziałem nad tym od rana do wieczora


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik55   
Gość dominik55

A kierownice z jakiego samochodu masz? Dobrze pracuje się tymi przyciskami zamiast oryginalnych (chodzi mi o włączniki świateł, kierunkowskazów itd.) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

kierownica jest od megane albo clio nie pamiętam , z włącznikami dużo lepiej bo już niema problemów ze stacyjką jak przy oryginalnym podłączeniu, do kierunków może założę normalny włącznika jak w samochodzie bo tak jak mam to tak samo co fabrycznie czyli niezbyt wygodne


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć. Mój kolega ma c-330. chce kupić taką kabinę http://tablica.pl/of...05c851355;r:;s: co o niej sądzicie? Opłaci się ją kupić czy nie? Chciałbym się także zapytać o maskę do c-330. Słyszałem że te nowe maski nie pasują do tura nie wiem czy to prawda. Czekam na info z waszej strony. Pozdrawiam.

 

Połączone

Edytowano przez razor275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cola92    2

moim zdaniem powinna pasować bez problemu

 

kabina ładna fajna sam myślałem kupić taką

Edytowano przez cola92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekc360    1

ja mam tą kabine ... kabina tak na 5- bo łatwa do wyciszenia wmiare (ja mam orginalne błotniki od 330) przestronna ładnie wykonana ... jedyny mankament to to że jest zbyt wysunięta do przodu i koliduje podobno z turem .. także nie wiem czy do tura to odpowiedni wybór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

tak na logikę to powinny być lepsze do ładowacza bo lampy nie wystają a niektóre chyba wadzą o nie. Mocowania też nie powinny przeszkadzać żadne- dziwna sprawa.

kto jest producentem tych kabin?


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

na logikę może i tak ale wiadomo co wymyślili że nie nadaje się nowa maska do tura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprostszy sposób to plandeka. Coś podobnego jak na dachu. Do nowych kabin też to dodają, tylko o szczelności, z racji wymiaru mówić tu nie można, ale jakby samemu zrobić, czemu nie. Trzeba pamiętać, że ramiona z podnośnika wysoko podchodzą pod siodło, więc potrzeba czegoś elastycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek-c-330    548

witam panowie mam takie pytanie która kabina jest leprza Koja smolniki czy moze naglak chodzi mi o szczelność i cenę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

nie chcę zakładać osobnego tematu więc zapytam tutaj kto jest producentem tej kabiny?http://www.apra.pl/rpt/files/konkurs_ursus/2010/01/Kamil_Mika,_Ursus_C-330_m.jpg szukałem w internecie ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesmaly    701

Powiem to tak moze ktos wie gdzie kupie kabine do ciapka tylko mniej wiecej tak szczelna jak 385 chodzi mi uzywac ciagniak do oprysku a zima ma troszke odsniezania bedzie mial zalozone vebasto tylko jak widze wszedzie te kabiny z blotnikami to mnie krew zalewa tyle pieniadzow a z tylu wisi plandeka jak w mojej starej kabince wiem ze ciapek to ciapek i zaden case z tego nie wyjdzie ale na tyle co on pali to na parking strzeżony jest jak znalazl a i cos zarobi zima a nie tylko miejsce zawala


i jeszcze jedno pytanie ile ma wysokosci z tymi plastikowymi kabinami bo musi mi potem wejsc do garazu u wojaszka bo nie chce zeby stal na powietrzu

 

Połączone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Czemu nie są to fajne i przestronne kabinki i dodatkowo można rzucić jakieś maty wyciszające i będzie ok


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj