pablo21

Nowa kabina do C-330

Polecane posty

pablo21    29

Czy opłaca się kupowac kabinę tzw Komfortową do mojego Ursusa C-330.? Kabine miałbym zamiar kupić na wiosnę ,a na zimę lub wiosnę 2010r Ciapek pójdzie na sprzedarz. I właśnie nie wiem czy wydawać na kabinę te 2500zł (bez błotników) czy zostawić stara. Bo wiadomo że nowsza kabina jest szczelniejsza i może jest w niej troche ciszej.

Czy potem przy sprzedarzy wezmę więcej kasy za ciapka z kabina oryginalna czy dużą "komfortową"?

 

Kabina "komfort"

http://www.agrofoto....image84785.html A taką kabinę mam w ciapku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Jezeli masz juz kabine i kupujac teraz druga (niby komfortowa)zeby potem sprzedac to to jest jedna wielka wtopa pieniedzy. a po drugie czy to nowa kabina czy stara(zalezy jaka) to i tak wezmiesz ta sama kase. a po trzecie klijent nieglupi i kabina go nieprzekonasz. to mowie ja kobieta.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

To dokładnie nie chodzi o kupno nowej kabiny żeby sprzedać ciagnik bo ja bym go urzytkował jakiś rok z nową kabiną a ta stara to takie zadaszenia z szybami można powiedzieć każdą dziurą wieje i ciągle plandeka na dachu sie przerywa jak koło drzew sie jeżdzi i myśle ze z komfortówką było by chyba troche szczelniej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

to na rok uzytkowania kupowac kabine za 3 klocki?? plandeka jak sie rozdziera to pospawaj sobie dach z ceownika i zrob metalowy. jak masz sprzedawac to po co pchac kase. juz niema takich zim zeby Cie zasypalo w kabinie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kevin25    185

na pewno weźmiesz więcej kasy za kabinę komfortowa każdemu bardziej się podoba lepsze ja bym radził ci w nią zainwestować


JD 1640
Ursus C-360
Ursus C-330M
Siła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

ja to jakbym miał kupować cianik to bym wolał dólożyć ze 3tyś. wiecej i mieć kabine komfort :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Sa ludzie ktorzy patrza zeby silnik i podzespoly chodzily a sa i tez co patrza na wyglad. i przy zakupie ( - tata bierzmy go drugiego takiego niema we wsi a te halogeny to sa zaje...ste)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

daj spokój tyle lat śmigałeś to i rok cie nie zbawi dla siebie może i warto a może i nie ale na pewno nie na handel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Spotykane są ceny za c330 z nową kabiną nawet 20tyś ale nie nie wiem kto tyle zapłaci ja bym zostawił ta kabinkę najwyżej trochę uszczelnił tył zabudował szyby podłogę :P

 

ps:ostatnio go widziałem na żywo twojego ciapka

Pozdro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

nie kupuj nowej kabiny do ciapka jeszcze z tą ci na pewno pochodzi u mnie też są dziury ale one chyba nie przeszkadzają ci za bardzo?


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zgadzam się z przedmówcą nowa kabina to dodatkowy koszt (dla mnie 300 tys drogą nie chodzi) Jak już tyle lat masz starą kabinę to ten rok chyba wytrzymasz. A przy sprzedaży to tak dużo więcej nie weżniesz. Nie zawsze wszyscy paczą na kabinę tym bardziej jakby ktoś kupował jako ciągnik pomocniczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek826    37

a może poszukaj jakiejś używanej kabinki w dobrym stanie. jak trafi Ci sie mądry kupiec to nie będzie patrzył na kabinę. jak ja zajechałem kupic ciapka to był odpicowany że hoho i po remoncie niby. patrze pod silnik a tam wielka plama oleju a gościu mi mówi że pracował cały dzień w polu. to ja mu podziekowałem za taki remont.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Prawda jest taka ze ten co niewyciaga z wlasnej kieszeni pieniedzy to zawsze bedzi mu sie oplacalo.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

zostaw tak jak jest bo jak zmienisz kabinę to se czlowiek pomyśli jak już kabinę zmienił to już i coś majstrował przy tym ciągniku i picował aby jak najdrorzej sprzedać


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
zostaw tak jak jest bo jak zmienisz kabinę to se czlowiek pomyśli jak już kabinę zmienił to już i coś majstrował przy tym ciągniku i picował aby jak najdrorzej sprzedać

 

hehe. Masz racje na to by wygladalo,kupil kabine bo cos z ciapkiem nietak i chce go upchac.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba330    1

Moim zdaniem ja bym ja zostawił patrze po zdjeciach to nie jest tragiczna.

Z tyłu masz plandeke to po plecach tak nie wieje.

Ja bym zostawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filip94lemken    122

Witam, mam pytanie, chcialbym kupic nową kabine do 330, ale szkoda mi wyrzucac stare blotniki, gdzyc sa nie pordzewiale, nie pogiete, nie lataja, iczy gdybym kupil kabine bez blotnikow to dopasowalbym ja do starych blotnikow i ciagnika, i jak by to wygladalo, zeby nie bylo jakis niedopasowan czycos w tym rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid1062    0

Możesz brać spokojnie, będzie się ładnie prezentowała i nie musisz wyrzucać starych błotników

Zerknij na filmik, kabina podobna Ciągniczek ładnie z nią wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jackf73    0

Witam.koledzy pomóżcie remontuje mojego ciapka nie wiem jaką kabine z błotnikami kupić (do tura)chodzi mi o producenta czy naglak czy gola czy jakiś inny, i czy drzwi otwierane jak w starej czy na koło.POZDRAWIAM. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

Może Naglak ? :D Jak Ursus chodzi przy turze to ja raczej bardziej ''korzystnym'' zastosowaniem były by drzwi otwierane na koło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidastra    0

w drzwich to niema róznicy , przecież itak są odboje do drzwi na gumie , co do naglaka to chwala go że najsolidniejszy , weź bez błotników poco koszta robić , a stare jak nie pordzewiałe to beda lata , dziś nieta blacha


Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj