Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wielton PRR 2/9 9 ton

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share cichy5540

cichy5540

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 16:15

Wielton PRR 2/9 9 ton Witam , Mam pytanie co do rozrzutnika Wielton PRR z adapterem dwu-walcowym , bo nie wiedziałem go w pracy a kusi mnie go kupić :lol: ,,, Mam do wyboru jeszcz3e Tytana 11 też na tandemie i z tym samym adapterem (różnią sie troszeczke łopatkami na slimaku),,, Cena podobna Wielton PRR 2/9 9ton - 57000 zł netto , Tytan 11 58500 zł netto , . Tyle że Wielton jest cięższy od Tytana o 1,2 tony ale ma lepsze zawieszenie i oponki ,, i teraz jest problem bo nie chce wdepnąć w bagno gdyż PRR 2/9 to świeży produkt a tytana już widziałem w akcji ,, Jeśli coś wiecie , widzieliście go w pracy lub macie jakieś rozeznanie to proszę o pomoc ,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wielton PRR 2/9 9 ton Dzisiaj, 05:32
  •  

#2 Share rafalkom555

rafalkom555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 26 grudzień 2010 - 16:40

Wielton PRR 2/9 9 ton Najpierw mogłeś poszukać czy jest już temat o tym wieltonie i tak się składa że już jest i też dotyczy tego czy ktoś go już widział w pracy :) Nie musiałeś zakładać nowego tematu :lol:
link --> Wielton PRR-2/9

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share cichy5540

cichy5540

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 17:30

Wielton PRR 2/9 9 ton

Najpierw mogłeś poszukać czy jest już temat o tym wieltonie i tak się składa że już jest i też dotyczy tego czy ktoś go już widział w pracy :) Nie musiałeś zakładać nowego tematu :)
link --> Wielton PRR-2/9

Przepraszam,, Racja faktycznie nie zoriętowałem się co i jak ,, :) ,, nie bywam tu często i sie gubie jeszcze ,,, :lol: