Skocz do zawartości

Zdjęcie

wał przegóbowo-teleskopowy ze sprzęgłem jednokierunkowym

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 29 lipiec 2007 - 17:48

wał przegóbowo-teleskopowy ze sprzęgłem jednokierunkowym Potrzebuje przekaźnik do napędu sieczkarni. Mam taki co pasuje ale przy sieczkarni nie ma sprżegła jednokierykowego i jest troche nie wygodne cięcie. Gdzie taki kupić i ile kosztuje?? Jutro zmieże jaka jest potrzebna długośc ale to musi być krótki.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wał przegóbowo-teleskopowy ze sprzęgłem jednokierunkowym Dzisiaj, 02:25
  •  

#2 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 29 lipiec 2007 - 18:52

wał przegóbowo-teleskopowy ze sprzęgłem jednokierunkowym Na rynku w Płońsku widziałem ostatnio miał jeden gościu i jest on prawie co tydzień z różnymi częściami. Wielokrotnie coś u niego kupowałem i nie mam zastrzeżeń, tylko parametrów wału ci nie powiem ale był chyba dłuższy.

Sam mam podobny wał przy sieczkarni PZ80SH
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

#3 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 29 lipiec 2007 - 19:07

wał przegóbowo-teleskopowy ze sprzęgłem jednokierunkowym LFMR ma w ofercie wały z sprzęgłem jednokierunkowym.
LFMR

#4 Share Turbina

Turbina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 880 postów

Napisany 29 lipiec 2007 - 22:38

wał przegóbowo-teleskopowy ze sprzęgłem jednokierunkowym max. 500zł,do takiej maszyny musi być co najmniej 540Nm.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 03 sierpień 2007 - 20:32

wał przegóbowo-teleskopowy ze sprzęgłem jednokierunkowym 632zł 540 Nm. Wałek frezowy. rurowy (540Nm) jest tańszy o około 70 zł ale nie mam przekonania do rury w takim obciążeniu :rolleyes: (przy prasie już ukręciłem przekaźnik ferezowy :lol: )

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#6 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 03 sierpień 2007 - 21:10

wał przegóbowo-teleskopowy ze sprzęgłem jednokierunkowym Ja mam rurowy przy sieczkarni - Walterschlield - i wystarczy.
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

#7 Share Turbina

Turbina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 880 postów

Napisany 03 sierpień 2007 - 21:17

wał przegóbowo-teleskopowy ze sprzęgłem jednokierunkowym Bo to kolego jest Walterschlield,dlatego wytrzymuje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 03 sierpień 2007 - 22:20

wał przegóbowo-teleskopowy ze sprzęgłem jednokierunkowym niby producent podaje tako samo wytrzymałość ale jednak wole dołożyć i mieć porządny wał niż poskąpić a potem w czasie cięcia się urwie i będą dodatkowe koszty i strata czasu.

bullet_black.png

Dodaj odpowiedź