kahaber

Ceny nowych i używanych agregatów ścierniskowych

Polecane posty

kahaber    0

Proszę o podawanie cen nowych i używanych agregatów ścierniskowych wraz z ich nieco dokładniejczymi danymi-minimum szerokość, rodzaj wewntualengo zabezpieczenia. Jeśli ktoś posiada dokładniejsze dane to wstawienie jest mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

Ale jesteś leniwy!!!!!! :angry:


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Unia Group (nowe):

Kos 2,1 B- 8 000

Kos 2,1 S- 10 300

Kos 2,6 B- 10 500

Kos 2,6 S- 14 200

Kos 3,0 B- 13 000

Kos 3,0 S- 16 000

Kos 3,7 B- 16 500

Kos 3,7 S- 19 900

Kos 3,7 BH- 18 400

Kos 3,7 SH- 21 600

Kos 4,5 BH- 25 200

Kos 4,5 SH- 30 000

Kos 5,4 BH- 32 500

Kos 5,4 SH- 37 700

Kos 6,0 BH- 35 300

Kos 6,0 SH- 40 900

 

Kos Eco wał rurowy- 14 500

Kos Eco wał gumowy- 16 500

Kos Eco wał spiralny- 16 500

 

Dopłata do kół podporowych ( kpl. )- 2 450

Wózek do wersji półzawieszanej ( Kos 3,0; 4,5; 5,4; 6,0 )- 8 300

 

Ceny netto

Cennik wazny od 01.01.2007r.

 

Info o agregatach znajdziesz na Unia Group

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tompil    3968

kilka dni temu kupiłem agregat podorywkowy kos 1.6 S i zapłaciłem za niego 16900 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267
kilka dni temu kupiłem agregat podorywkowy kos 1.6 S i zapłaciłem za niego 16900 zł

Raczej 2,6 S :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tompil    3968

no tak, moje przeoczenie. Ciągałem już go zetorem 8045 i bezproblemowo daje rade (a jak dzwoniłem do krzywonosia i pytałem się o cene to powiedzieli że jak nie ma 100 koni to żeby dać sobie spokój i kupić na 5 łap)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibynikt    0

na rynku są tylko ci producenci ( chyba nie ) proszę o cennik agregatów ścierniskowych firmy Lemken oraz AMAZONE jeśli ktoś ma oczywiście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madwizz    0

ale ceny poszły w góre 2 lata temu mój kuzyn kupił agregat ścierniskowy Unii za ok. 8.700, szerokość chyba 2,4m na 5 łap, zabezpieczenia kołkowe, dwa podwójne talerze i wał... a my w zeszłym roku zrobiliśmy kopię "Made in Garage" za około 2,500 zł :D


...pozdrawiam Mad_Wizz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

powiem wam że te ceny nie są aż takie wysokie,a wy jak sądzicie???

 

Ale i tak swoją cena mają,a koszt wyprodukowania jest mały

 

To prawda ok.2-4 lata temu takie maszyny były o wiele tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboR6    5

Konskilde DELTA 3m na sprężynach wał rurowy po negocjacjach 28 tysi brutto siewnik do poplonów kongskilde 9tyś netto bez negocjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomu    5

Mój znajomy płacił 32tys brutto za Kongskilde Delta 3m z siewnikiem na zabezpieczeniach sprężynowych.

A ja jakieś 2 miechy temu kupilem używanego Fortschriat'a za 4,5tys z talerzówką za łapami.


Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kultywator ścierniskowy Lemken Thorit 8/300U -wysokość ramy 78/80cm odl miedzy belkami 70cm,odl między zęb.na belce 75cm,grubość ramy90x90mm liczba zębów/podziałka12/25cm zabezpieczenia zębów sprężynowe,szerokość robocza 3,00melementy robocze wąskie8cm normalne 12,5cmpodcinające z przykręconymi czubkami 32cm liczba kątów podcinania 2 wys.odchylenia.zębów 14,5cm elementy wyrównujące 9gładkich wklęsłych talerzy srednica talerzy to 45cm wał zagęszczający podwójny wał DRF sr.wału 40cm masa., 1870kg szer transportowa 3,00m długość 4,38cm,zapotrzebowanie na moc 100-160KM :) cena 12560euro,wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kultywator ścierniskowy Horsch Terrano3 FX -wysokość ramy 85cm odl miedzy belkami 70cm,odl między zęb.na belce 90cm,grubość ramy100x100mm liczba zębów/podziałka10/30cm zabezpieczenia zębów sprężynowe,szerokość robocza 2,97m,m\elementy robocze wąskie8cm podcinające 33,gęsiostupki32cm liczba kątów podcinania 1 wys.odchylenia.zębów 30,0cm elementy wyrównujące 8ząbkowych wklęsłych talerzy srednica talerzy to 46cm wał zagęszczający podwójny wał Double DiscPacker sr.wału 56cm masa., 1810kg szer transportowa 2,99m długość 3,60cm,zapotrzebowanie na moc od115KM :) cena wersja standard 9100euro-12060euro, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swist82    0

Hej.Ja bym polecał kultywatory ze skandynawi,chociaż dobra jakość materiału w maszynach nawet 20letnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian83    13

ja w tamtym roku za agro-masz 2,6 dałem 8 tys ;[


...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pandanger    2

Expom ajax 3m na bolcach z wałem v-ring 17500 brutto w zeszłym roku. Ale muszę go gdzieś zważyć bo coś te dane producenckie nie za dokładne, np. nie podają masy elementów opcjonalnych typu wał v-ring. Mojej forterce z 500 kg obciążenia z przodu targa dzioba :P Dokupię jeszcze 200 kg może pomoże?


Everything is dust in the wind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj