Skocz do zawartości

Zdjęcie

Niezawodny Volkswagen Passat

162 odpowiedzi na ten temat

#161 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 22:27

Nie wiem czy jakakolwiek z naszych wypowiedzi jest jeszcze związana z tematem B) -a tak przy okazji jeżeli mam zawieszenie sportowe to powinienem się cieszyć czy narzekać ?;[ (czy różni się wytrzymałością od zwykłego ?)

A nie jest tak że C4 z silnikami V6 siedziały nieco niżej od reszty? Przy kilkunastoletnich sprężynach to i tak jest względne ale coś mi się o uszy obiło, chyba że to o sam prześwit chodziło :) Jeżeli charakterystyka resorowania i prowadzenia Ci odpowiada to trzeba się cieszyć :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Niezawodny Volkswagen Passat Dzisiaj, 18:27
  •  

#162 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 07:06

Niezawodny Volkswagen Passat Mirasek-śpieszę donieść że niesamowicie cieszę się z autka bo po lekturze historii serwisowej okazało się że mam kupę nowych (no dwu-trzyletnich :) ) części a zawieszenie prawie nie śmigane, ba 20 tys temu wymienione kompletne sprzęgło.Co do zawieszenia to ponoć jest niższe od zwykłego o 2 cm ale mierzyłem na innym autku ze zwykłym zawieszeniem i moje stoi wyżej !-może tamto miało już "wymęczone" zawieszenie ?Charakterystyka mi odpowiada-niestety na paru drogach już nie (mam w okolicy dwie kopalnie żwiru i TIR-y "conieco" załatwiły dwie drogi B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#163 Share TheCinek

TheCinek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 295 postów

Napisany 31 grudzień 2010 - 20:16

"drobne przeróbki" VR6 do 500 km to chyba tylko w NFS bo koszt takiej przeróbki lekką reką ze 30 do 40 tys pln jak sie nic nie wysra po drodze :P no to rzeczywiście drobne :D mozna też jeden strzał dobry z NOS ale sama instalacja na taki strzal nie jest tania :lol:

No kolego nie miałem na myśli "drobnych przeróbek" tylko "dobrych przeróbek" czyli pozostawienie prawie tylko oryginalnego bloku :o