Skocz do zawartości

Zdjęcie

Niezawodny Volkswagen Passat

162 odpowiedzi na ten temat

#141 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 19:52

Nawet jeśli te auta mają tyle km to i tak jest to moc na chwilę.

no i?

@brzozak, co do prostej to szczerze nie wiem ale zerknij na czasy z różnych pojeżdżawek w PL, lekkie auta ze zrobionym zawiasem dają radę takim mocarzom. Kierowców w tym zasługa nie mała, oczywiście.

to juz trzeba dobrze ogarniac temat, zarowno przy konstruowaniu jak i za kierownica, da sie, ale ciezka sprawa :)

gdyby te same umiejetnosci delikwenta przeniesc do evo czy sti, to by dopiero czas wykrecil B)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Niezawodny Volkswagen Passat Dzisiaj, 09:28
  •  

#142 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 19:53

Niezawodny Volkswagen Passat Jak to piszą w ogłoszeniach-cena i przebieg do negocjacji :) -ja zapłaciłem dla magika z forum Audi i wyszperał mi historię serwisową-wolę oryginalne 300 tkm (nie jest to skrót od tera ku..a my B) ) niż 16 lat i 160 tys...

#143 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 19:55

Niezawodny Volkswagen Passat Coś nie wyraźnie napisałem? Starałem się po polsku. Prosił bym też, abyś nie cytował zdań wyrwanych z kontekstu
Co do przebiegu jak mówią "czego oczy nie widzą tego sercu nie żal". Wiele osób kupuje auto mając wątpliwości co do przebiegu i dla sąsiada można pokazać, jakos inaczej to wygląda.

Edytowany przez hubertuss, 29 grudzień 2010 - 19:59.

#144 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 19:59

Niezawodny Volkswagen Passat jesli to do mnie, to chcialbym zaznaczyc, ze tam nie bylo zadnego kontekstu :)

dlatego napisalem "no i"? bo komentarz nie mial najmniejszego sensu, przeciez wiadomo, ze nikt nie bedzie jezdzil z gdanska do krakowa 1000 konnymi autami, zeby wawel zwiedzic.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#145 Share TheCinek

TheCinek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 295 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 20:03

Niezawodny Volkswagen Passat NP. silnik WV 2.8 VR6 o fabrycznej mocy 174KM po dobrych przeróbkach można podciągnąć lekko do 500KM Na wyścigi na 1/4 mili jak znalazł ale niestety kilka dobrych przejażdżek i silnik do ponownego remontu podzespołów :)

#146 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 20:09

Niezawodny Volkswagen Passat To był mój komentarz do filmu. To chyba robić wolno. Ale rozumiem, że jak się ktoś uprze to wszystko może byc bez sensu.

#147 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 20:10

Niezawodny Volkswagen Passat skoro byl to komentarz do filmu to byl nie na miejscu.

kurna, ale OFF TOPa na tej stronie walimy :)

#148 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 20:12

Niezawodny Volkswagen Passat Jakby co to na moderatora zwalimy-że nie dopilnował-co nie @brzozak ?:)

#149 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 grudzień 2010 - 20:12

Niezawodny Volkswagen Passat @brzozaka2 to jest granatem odłamkowym żywcem oderwany od Golfa Bimoto i Miga, więc z nim się nie dogadacie. Dodany obrazek

Ilekroć zakładany jest temat temat o wyborze auta zawsze temat główny schodzi n bok. Dodany obrazek

#150 Share ppiotr

ppiotr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 555 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 20:14

Jak to piszą w ogłoszeniach-cena i przebieg do negocjacji :) -ja zapłaciłem dla magika z forum Audi i wyszperał mi historię serwisową-wolę oryginalne 300 tkm (nie jest to skrót od tera ku..a my B) ) niż 16 lat i 160 tys...

Dlatego osobiscie pojechałem do niemiec i wybrałem sobie nie klepanego, z prawdziwym przebiegiem na liczniku, w polsce można taniej kupić, ale widze jak u sąsiada w stodole klepią i przeszczepiają ćwiartki a potem sprzedają pewnie jako bezwypadkowe.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share Vladoo1

Vladoo1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 20:19

Niezawodny Volkswagen Passat "drobne przeróbki" VR6 do 500 km to chyba tylko w NFS bo koszt takiej przeróbki lekką reką ze 30 do 40 tys pln jak sie nic nie wysra po drodze :) no to rzeczywiście drobne B) mozna też jeden strzał dobry z NOS ale sama instalacja na taki strzal nie jest tania ;[

#152 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 20:20

Niezawodny Volkswagen Passat No właśnie-już co prawda o tym pisałem ale się powtórzę-w Polsce za tą cenę miałbym auto o dwa lata młodsze z dwa razy mniejszym przebiegiem i w full wypasie :) -ale ja chyba jakiś podejrzliwy i nieufny jezdem B) .
PS.Wy piszecie o V6 czy VR6 ?-ten drugi to nie był 2.9 ?

Edytowany przez jaro, 29 grudzień 2010 - 20:21.

#153 Share Vladoo1

Vladoo1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 20:28

Niezawodny Volkswagen Passat Każdy pisze co chce a VR6 w golfie miał 2,8 i 174km w Corado 2,9 i 192 tyle co pamietam a Vr6(widlasta rzędówka) to nie V6

Edytowany przez Vladoo1, 29 grudzień 2010 - 20:29.

#154 Share ppiotr

ppiotr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 555 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 20:34

Niezawodny Volkswagen Passat v6 czy vr6 to silniki wolnosące i nie wiele mozna zwiększyć moc w łatwy sposób, z turbiną to co innego, małym nakładem mozna iść w nieskończoność.

#155 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 20:36

Niezawodny Volkswagen Passat VR to cala rodzina silnikow produkowanych przez grupe VAG. jest to jak najbardziej silnik V6 tylko ma nietypowy kat pomiedzy rzedami cylindrow bo 15 stopni. w skutek tego posiada jedna wspolna glowice dla wszystkich cylindrow i mozna go bylo wpakowac do auta klasy kompakt.

pojemnosci to od 2.8 do 3.6, w bardzo wielu konfiguracjach i wielu modelach sie pojawial.

małym nakładem mozna iść w nieskończoność.

zaczynasz nas zawstydzac, @jaro by kupil 3 samochody, ja 7 za twoj maly naklad wsadzony tylko w silnik :)

Ilekroć zakładany jest temat temat o wyborze auta zawsze temat główny schodzi n bok. Dodany obrazek

przez pierwsze 4 strony jeszcze trzymalismy fason, ale bez przesady temat rzeka, wiec musi sie tak skonczyc B)
ja np. lubie w kolko o tym samym pogadac ;[

#156 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 20:36

Nie wiem czy jakakolwiek z naszych wypowiedzi jest jeszcze związana z tematem :) -a tak przy okazji jeżeli mam zawieszenie sportowe to powinienem się cieszyć czy narzekać ?B) (czy różni się wytrzymałością od zwykłego ?)

Moje poprzednie i obecne auto ma sportowe zawieszenie (znaczy się... z nazwy sportowe, 3 cm niżej od standardowego) z trwałością w poprzednim było ok, mechanik jak je robiłem po 90k mówił, że wytrzymało tyle co normalne :( Zaleta taka że autko lepiej wygląda( zdecydowanie) i lepiej się dróżki trzyma ;[

#157 Share Vladoo1

Vladoo1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 20:46

Niezawodny Volkswagen Passat Nie wiem czy taka nieskończoność , zapytaj kogokolwiek co próbował zwiększyć moc w silniku turbo pomijając samo mapowanie które może wycisnąć ok 30% z takiego motoru oczywiście później zabawki robią się coraz droższe i droższe ale jak sie ma pasje i pieniądze to droga łatwiejsza niż za turbianie silnika NA, zeby nie bylo Off topic to takie i takie silniki byly w passacie :) ba nawet 2x Vr6 -2 z każdego rzadka pod nazwą W8 w b5 Fl:D

#158 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 21:09

Niezawodny Volkswagen Passat chyba nie bardzo z tymi silnikami, cos ci sie pokrecilo.

zapomialem jeszcze o gamie bardzo ciekawych brzmieniowo (w koncu to polowa lamborghini w golfie :) ) V5, ktore rowniez zaliczaja sie do VR.

#159 Share Vladoo1

Vladoo1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 21:20

Niezawodny Volkswagen Passat No ale w którym momencie pokręciło ?? miałeś silniki od 1,6 do 2,0niedoładowane 1,8Turbo to V5 2,3 o którym mówisz to VR6 bez jednego cylindra, V6 2,8 oraz W8 4,0 oczywiscie plus Diesle.
http://pl.wikipedia....lkswagen_Passat

Edytowany przez Vladoo1, 29 grudzień 2010 - 21:20.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 21:59

Niezawodny Volkswagen Passat dobra nie chce mi sie pisac...