Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agregat prądotwórczy.

62 odpowiedzi na ten temat

#61 Share racha

racha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 28 luty 2016 - 13:02

Agregat prądotwórczy.

wiem że spłacą tylko nie chce nowego bo i tak zrobienie systemu naśnieżania to są ogromne koszty a agregat będzie pracował do póki nie zbuduje i podłącze stację transformatorową pytanie czy taki agregat nie będzie mi palił silników 3 fazowych bo nie wiem dokładnie jak to jest ale jakoś te przebiegi prądu muszą być odpowiednie bo inaczej się silnik może spalić a pompa ok 100k kosztuje a armatka jedna ok 60k i nie chce sobie tych maszyn popsuć i jeszcze ile na godzinę taki agregat będzie palił przy obciążeniu ok 140kw czyli ponad 90% mocy maksymalnej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agregat prądotwórczy. Dzisiaj, 19:55
  •  

#62 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4474 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 28 luty 2016 - 13:16

Agregat prądotwórczy.

Przy tej mocy zużycie paliwa wyniesie około 40l/h, zależy od stanu silnika. Poza tym 150kW może być za mało uwzględniając prąd rozruchowy silników. Należałoby wstawić agregat o mocy 200kW. A silnika żadnego Ci nie spali, ponieważ jest on najlepszym obciążeniem dla agregatu. O to się nie martw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#63 Share racha

racha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 28 luty 2016 - 13:37

Agregat prądotwórczy.

no to dzięki a nie chce argegatu 200 kw bo to silniki v12 to mnie to przeraża jakoś rzędowa 6 do mnie bardziej przemawia a pompe uruchamia się falownikiem to chyba nie jest taki straszny strzał dla prądnicy a dziękuje za odpowiedź