Mariusz90

Platformy do bel

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mariusz90    10

Planuje zakup takiej platformy i się zastanawiam nad dwoma firmami wieltonem i pronarem.proszę o opinię użytkowników,ceny idt :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy84    28

ja polecam Pronaru umnie pracuje ta największa na 3 osiach super sprzęcik tylko braliśmy szersze ogumienie od orginalnego ceny nie pamiętam dokładnie ale jak kojarzę to 34500zł 1,5 roku temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanco96    10

polecam przyczepkę Pronar T 023


Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanco96    10

a to zależy bo jak gdzieś używaną widziałem to 23 tys a nowa pewnie około 35 tys

Edytowano przez Tanco96

Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TymonMasa    0

a koniecznie kolego nowa chcesz?? nie lepiej jakas starszego typu sztywna kupic i troche pokombinowac ja teraz tak robie i mam zamiar uzyskac platforme o dlugosci ponad 8.80 metra sam blat. wiec z pod mojej bedzie miescilo sie 7 bel w dlugosc a przyczepa bedzie na oponach 20 na blizniaku wiec stanowczo mniej bedzie sie topoic od tych nowych na tych niskich oponkach jak juz bede mail ja po remoncie postram sie wrzucic zdjecia

Edytowano przez TymonMasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6899

Czy jest sens kupować nową? Moja uratowana ze złomu, 1500zł + przywiezienie 500 czyli za 2tys. mam taką http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/230734-zetor-forterra-11441/

Tutaj na tym zdjęciu moja to pierwsza http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=gallery&module=images&section=viewimage&img=226043 Wypiaskowana, tylko pomalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TymonMasa    0

dokładnie o coś takiego mi chodziło ładny sprzęcik:) niewielki nakład a swoje i tak zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Ta tylko co z takiej przyczepy ze złomu jak ona nie posiada hamulców, swiateł i rejestracji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TymonMasa    0

i co z tego?? jak jak moze miec swiatla jak zamonujesz rejestracja tez zadna filozofia a hamulce nie badz smieszny kto bedzie podczepial?? jak powiedzmy 10 razy z nia dziennie obrocisz to za kazdym razem bedziesz podlaczal i odlaczal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Wyjedz na ulice bez zapiętych hamulców, lub jedź z góry z belami bez hamulców - powodzenia ci życze

Ja wole i 20 razy dziennie zapinać i odpinać, bo ciągnik chce mieć w jednym kawałku i nie chce w szpitalu wylądować

 

Jak masz takie podejscie że po co hamulce to gratuluje

Edytowano przez Ursusc385
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TymonMasa    0

nie jedna przyczepe juz cigalem a nawet niekiedy po 4 na raz i nie mialem problemow a z gorki czy jak inne przedsatwiles sytuacje to tez nie pierwszyzna mi jak umie sie jezdzic to i bez hamulcow pojedziesz. nie zachecam nikogo do jazdy bez ale powiec mi kolego czy w obliczu obecnych cen zakup takiej przyczepy jak opisujemy np wileteon 52 tys netto jest racjonalny?? dla samych hamulcow?? a i w starej zdezelowanej przyczepiej jak uprze sie ktos to mozna zrobic hamulce jak ktos chce to da rade. u mnie przyczepy ciaga zawsze duzy ciagnik wiec i z wychamowaniem takiej przyzcepy niema problemu wiec zakonczmy bezsensowna dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

A powiedz mi kto ci każe kupować Wieltona za 52 tyś netto ?

Metal fach jest tańszy - 36 tyś brutto - 12 bel wchodzi w jednym poziomie

 

W tamtym roku był jakieś 3/5 km ode mnie wypadek, rolnik ciągnął 2 przyczepy bel i go pchnęło z góry - śmierć na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6899

U mnie teren równiutki. Mam tylko jedną łąkę gdzie droga idzie stromo w górę ale ile może być belek z 45 arów? ;) Tam jeżdżę przyczepą "czwórką". A słomę ciągam 3P i jakoś da radę wyhamować. Wiadomo że przez wieś nie jeździ się 25km/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik-k    0

TymonMasa@ jak masz take teoreie byle jak byle do przodu do życze dużo szczęścia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Wszystko zależy od warunków-moja wieś położona jest praktycznie w lesie -ja np. jadąc z belami najczęściej mam do pokonania ok. 100 m po drodze publicznej więc ten dystans mogę pokonać że tak powiem na "bele czym" :D .Jeżeli ktoś sporo lata po drogach publicznych albo ma górki wtedy bez hamulców ani rusz-a kto bez nich ten idiota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor1111    2

daniehaker- a jak jest z rejestracja tych przyczpe bo za te samochodowe przyczepy to sa straznie duże oplaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz90    10

Moim zdaniem każdy robi w swoim zakresie jak tylko może i się cieszy z tego co ma;)U mnie decyzja juz padła,będzie to pronar T026M.Wzmocniona rama,dostosowana do przewozu bel owiniętych,zaokrąglone ranty boczne,szerokie ogumienie 500/50-17.Znam kilku posiadaczy platform z pronaru,tych małych i wiekszych,nei spotkałem się żeby ktoś an nie nazekał.Cena jak cena,teraz wszystko co nowe i w miare dobre to tak kosztuje.Tak jak już pow.każdy radzi sobie w miare swoich możliwości i chwali to co ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Co w przyczepach pronaru oznacza ta literka M ? np. T022M ?

 

Mógłbyś napisać ile teraz kosztuje taka przyczepka do bel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

z tego co czytałem to jakiś facet robi przyczepy do bel, i widziałem jedna na zdjęciu u jakiegoś użytkownika i na 3 osiach, z tymi konstrukcjami przód tył i 7 tysięcy za nią dał ;) Ja tam jednak wolę kupić sobie jakąs samochodową i ją przerobić po swojemu bo tamten to pewnie oszczędza na czym się da to moga być niezłe przygody z takimi przyczepami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz90    10

*Ursusc385

literka M oznazca ze jest to wersja zmodernizowana(rożni sie:zaokrąglone ranty boczne,nie powodują uszkodzen bel owiniętych;zastosowanei srob z wpuszconymi łbamii dwupunktowy sytstem mocowania drabinek oporowych,zastosowanie jednej spoiny na blacie,grubosc blatu to 4mm a nie 3 tak jak w tych wersjach zwykłych i pare innych drobnych zmian.orientacyjna cena T026M to 45 tys brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Clark
      Wiem, że temat wałkowany wielokrotnie ale mam kilka pytań a odpowiedzi nie znajduję. Otóż: wyczytałem, że stary olej można wypchnąć sprężonym powietrzem i teraz pytanie w jaki sposób?
      Rozbieranie całego układu odpada. Jedynie co pozostaje to czyszczenie za pomocą układu ciągnika ale to strata kilku albo nawet kilkunastu litrów oleju a tani on nie jest. Wpadłem więc na pomysł aby wstępnie wydmuchać układ sprężonym powietrzem a następnie podłączyć pod ciągnik i wypłukać resztę.
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj