Skocz do zawartości

Zdjęcie

ciągniki marki tym

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 22 grudzień 2010 - 20:27

ciągniki marki tym wiedziałem że o belarusie ktoś wspomni.jak który się zapyta o mniej znany ciągnik,to od razu :belarusa albo zetora,farmtraka bo części masz tanie i znany traktor.takie myślenie to witamy na Białorusi.steyr np( jeszcze inne marki).kto o nim 25 lat temu słyszał w Polsce,góra 1%,a taka dobra marka.jesteśmy już w europie,a w europie TYM,Kioti są znane,nawet cenione.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ciągniki marki tym Dzisiaj, 23:52
  •  

#22 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 22 grudzień 2010 - 20:35

ciągniki marki tym @wiesmag ale ja nic nie mam do marki TYM, bliżej jej nie znam, ale pokrętła w kabinie dźwignie, przypominają mi te z Belarusa1523, i podobnych modeli :lol: poza tym troszkę drogie te TYMy, i przyznaję wizualnie całkiem ładne. Szkoda, że Belarusy takiej maski nie mają

#23 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 22 grudzień 2010 - 20:53

ciągniki marki tym jeżeli cię to dotknęło to przepraszam,myślę że się zgodzisz ze mną,ale jak przeglądam fora to częste są tego typu wypowiedzi,i stąd ta irytacja z mojej strony,sorry.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share ktom

ktom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 22 grudzień 2010 - 21:48

ciągniki marki tym

a kto przekonał "ktom"

wiesmag @ jeżeli dobrze rozumiem to odpowiem że mnie nikt specjalnie nie przekonywał do Kioti, trochę pogadałem z człowiekiem na sąsiedniej wsi który miał takiego rok wczesniej, policzyłem finanse i decyzja zapadła :lol:

"Chciał bym zauwazyc ze juz sa dwa tematy na temat tych ciągników na tym forum.Szkoda tylko ze niektórym sie nie chce poszukac i zakładaja nowy.Co do tych ciągników sam sie zastanawiałem nad 603 ale przekonał mnie ktom ze nie warto przepłacac i wybrałem kioti który jest tanszy o 20000"

@szyszak007 widzę że jesteś z Lubelskiego z którego konkretnie rejonu ?

#25 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 22 grudzień 2010 - 22:21

ciągniki marki tym tym człowiekiem z sąsiedniej wsi nie był przypadkiem zbig?(tek tylko sobie pytam)ze zbig-iem to przez tel.sobie pogadaliśmy jak kupował.bo już miałem i na forum numer podałem.nie powiem zainteresowanych latem było,kupę gości dzwoniło( może ty też?nie wiem,akcent jakby z twoich stron).ciekawe czy kupili?a "u nas" w temacie kioti dodałem pytanko,chwalmy się kto ma najdłużej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share ktom

ktom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 22 grudzień 2010 - 22:31