Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dane techniczne ciągników marki SAME

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Zenon5072

Zenon5072

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 20 grudzień 2010 - 15:59

Dane techniczne ciągników marki SAME Poszukuje danych tech ciagników Same tych troszke starszych. Szukałem na roznych stronach lecz bez rezultatów. Myśle ze temat przydatny, bo wiele osób chciałoby sie dowiedziec roznych danych na temat parametrów tech. Mysle tutaj przede wszystkim o rynku wtornym i maszynach typu laser silver explorer. Mile widziane jakies katalogi itp Pozdrawiam!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dane techniczne ciągników marki SAME Dzisiaj, 22:43
  •  

#2 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • Zainteresowania:Fan marki NH i ogólnie nowinki techniczne o maszynach rolniczych.

Napisany 20 grudzień 2010 - 16:20

Dane techniczne ciągników marki SAME Wejdź na stronę http://konedata.net/ tam jest duży informacji o ciągnikach i kombajnach. Tylko w języku chyba norweskim lub fińskim.

#3 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 20 grudzień 2010 - 16:34

Dane techniczne ciągników marki SAME finski, jest tez po angielsku w rubryce obok finskiego
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Zenon5072

Zenon5072

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 23 grudzień 2010 - 17:30

Dane techniczne ciągników marki SAME Dzięki wielkie widziałem juz kiedys ta stronke ale pozniej nie mogłem juz odszukać. A moze posiadacie jakies katalogi części, napraw itd na pdf? Interesują mnie przede wszystkim od Deutza Lamborgini Same a także od marki Fendt?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share BLV

BLV

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 20 wrzesień 2012 - 20:33

Dane techniczne ciągników marki SAME witam potrzebuje informacji dotyczącej skrzzzzzyni biegów a dokladnie jakie byly montowane skrzynie w tych modelach i czym sie różnią?

Dodaj odpowiedź