Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wiejski motor

202 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Waldekps2

Waldekps2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 10 listopad 2007 - 17:17

Wiejski motor Ja mam silnik od WSK 125 w ramie od MZ TS. Moze nie jest za szybka bo 70 tylko wydusi ale jest bardzo mocna bo z tyłu jest duża zębatka. Wszędzie wjedzie i malo pali, to jej największy plus bo ETZ 250 jak jezdziłem to mi potrafiła 10 litrów zechlac na 100km. No ale osiągi nieporównywalne :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wiejski motor Dzisiaj, 12:20
  •  

#62 Share fenomen1990

fenomen1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 10 listopad 2007 - 17:23

Wiejski motor

Ja mam silnik od WSK 125 w ramie od MZ TS. Moze nie jest za szybka bo 70 tylko wydusi ale jest bardzo mocna bo z tyłu jest duża zębatka. Wszędzie wjedzie i malo pali, to jej największy plus bo ETZ 250 jak jezdziłem to mi potrafiła 10 litrów zechlac na 100km. No ale osiągi nieporównywalne :rolleyes:

pali ale tez idzie nie ma porównania do wsk

#63 Share Waldekps2

Waldekps2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 10 listopad 2007 - 17:33

Wiejski motor No szla, szla ta etka niepowiem. Nawet za berdzo, bo teraz stoi rozbita

#64 Share LEMKEN

LEMKEN

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 10 listopad 2007 - 18:47

Wiejski motor Moim skromnym zdaniem najlepszym motorem, tak jak z resztą u większości wypowiadających się jest oczywiście WSK. jest to najpewniejszy i najbardziej wytrzymały sprzęt. do wiejskich motorów mogę zaliczyć takie klasyki jak: KOMAREK zwany również "KOSZMAREM" B) B) ale oczywiście też JAWA, SIMSON enduro no i wszystkie typy MZ-tek!!! JAWA i MZ-ta zapisały się w krajobraz polskiej wsi jako najszybsze sprzęty moim zdaniem. największy szacunek mam jednak do MZ Trophy, czyli tzw "TROPKA" - prawdziwa maszyna posiadająca dusze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

///nie pisz posta pod postem i uważaj na błędy.

Edytowany przez andrzej2110, 10 listopad 2007 - 20:49.

#65 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 10 listopad 2007 - 18:51

Wiejski motor

Moim skromnym zdaniem najlepszym motorem, tak jak z resztą u większości wypowiadających się jest oczywiście WSK. jest to najpewniejszy i najbardziej wytrzymały sprzęt. do wiejskich motorów mogę zaliczyć takie klasyki jak: KOMAREK zwany rówenież "KOSZMAREM" B) B) ale oczywiście też JAWA, SIMSON enduro no i wszystkie typy MZ-tek!!! JAWA i MZ-ta zapisały się w krajobraz polskiej wsi jako najszybsze sprzęty moim zdaniem. największy sacunek mam jednak do MZ Trophy, czyli tzw "TROPKA" - prawdziwa maszyna posiadająca dusze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

100% racji u mnie same WSK i MZ
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#66 Share intruder

intruder

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 10 listopad 2007 - 18:54

Wiejski motor

Moim skromnym zdaniem najlepszym motorem, tak jak z resztą u większości wypowiadających się jest oczywiście WSK. jest to najpewniejszy i najbardziej wytrzymały sprzęt. do wiejskich motorów mogę zaliczyć takie klasyki jak: KOMAREK zwany rówenież "KOSZMAREM" B) B) ale oczywiście też JAWA, SIMSON enduro no i wszystkie typy MZ-tek!!! JAWA i MZ-ta zapisały się w krajobraz polskiej wsi jako najszybsze sprzęty moim zdaniem. największy sacunek mam jednak do MZ Trophy, czyli tzw "TROPKA" - prawdziwa maszyna posiadająca dusze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dusze to posiada mój junak z 64r.

#67 Share fenomen1990

fenomen1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 10 listopad 2007 - 18:55

Wiejski motor mz i ts350 najlepsze

#68 Share LEMKEN

LEMKEN

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 10 listopad 2007 - 18:59

Wiejski motor masz rację kolego!!!! JUNAK to bardzo piękna maszyna i naprawdę mają duszę. Mój ojciec miał kiedyś Junaka za czasów kawalerki i opowiadał mi jak jeździł nim na zabawy B) a w dodatku jego Junak był z koszem więc jeździli nim większą ekipą B) POZDRAWIAM

#69 Share intruder

intruder

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 10 listopad 2007 - 19:27

Wiejski motor

masz rację kolego!!!! JUNAK to bardzo piękna maszyna i naprawdę mają duszę. Mój ojciec miał kiedyś Junaka za czasów kawalerki i opowiadał mi jak jeździł nim na zabawy B) a w dodatku jego Junak był z koszem więc jeździli nim większą ekipą B) POZDRAWIAM

Swój chlop jesteś , jak masz motor to może spotkamy się kiedyś na szlaku?

#70 Share fenomen1990

fenomen1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 11 listopad 2007 - 18:07

Wiejski motor junak, panonia, iż, to smoki 19l na 100km, teraz jak miał byś jezdzić takim sprzętem to na wache byś nie wyrobił
A wy gdzie tak najczęściej jedźcie motorkami ???????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share tomekzet

tomekzet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 11 listopad 2007 - 19:26

Wiejski motor ja osobiscie uwazam ze "wiejski motor" to wszystkie stare motory typu wsk, shl, mz, wfm, romet,simson,itp.
ja osobiscie mam honde mtx 125 (do sprzedania) nawet ma swietnego kopa i super sie na niej jezdzi

#72 Share intruder

intruder

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 12 listopad 2007 - 17:06

Wiejski motor

junak, panonia, iż, to smoki 19l na 100km, teraz jak miał byś jezdzić takim sprzętem to na wache byś nie wyrobił
A wy gdzie tak najczęściej jedźcie motorkami ???????

cześć koleżko, kto Ci takich strasznych rzeczy na opowiadał? Mam junaka i jak się jeździ normalnie ( do 90km/h) to się mieści w 5l) na spokojnie.

Edytowany przez andrzej2110, 12 listopad 2007 - 17:11.

#73 Share fenomen1990

fenomen1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 12 listopad 2007 - 20:46

Wiejski motor

cześć koleżko, kto Ci takich strasznych rzeczy na opowiadał? Mam junaka i jak się jeździ normalnie ( do 90km/h) to się mieści w 5l) na spokojnie.

są różne junaki, 5 litrów benzyny na 100km to nie wiem czy jawie 50 wystarczy
a jaka pojemność przy tym junaku masz

#74 Share Waldekps2

Waldekps2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 12 listopad 2007 - 20:51

Wiejski motor Kolego Intruder masz oryginalnego Junaczka czy coś przerabiałeś ?
----------

są różne junaki, 5 litrów benzyny na 100km to nie wiem czy jawie 50 wystarczy
a jaka pojemność przy tym junaku masz

A moja WSK 125 to max 3 litry pali i to p opolnych drogach ostro dostając po dupce B) .

Edytowany przez andrzej2110, 12 listopad 2007 - 21:32.
łączenie postów i literówki

#75 Share fenomen1990

fenomen1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 12 listopad 2007 - 21:02

Wiejski motor

A moja WSK 125 to max 3 litry pali i to p opolnych drogach ostro dostając po dupce B) .

Jak miałem etz 250 to spoko 10l paliła a ts350 ponad 10l to zależy w ilu sie jedziło i po jakiej drodze
a 2-3l to skuter o pojemności 50 cm pali

#76 Share Waldekps2

Waldekps2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 12 listopad 2007 - 21:14

Wiejski motor

Jak miałem etz 250 to spoko 10l paliła a ts350 ponad 10l to zależy w ilu sie jedziło i po jakiej drodze
a 2-3l to skuter o pojemności 50 cm pali

Mi też etz 250 paliła 10 litrów a w porywach nawet więcej a w terenie to nawet sobie nie wyobrażam ile by pociągła z baku, ale wsk 125 naprawde malutko mi pali i to byle czego. Kiedys mi brakło wachy to kupiłem w sklepie denatury i dojechalem do domu B)

#77 Share fenomen1990

fenomen1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 12 listopad 2007 - 21:18

Wiejski motor

Mi też etz 250 paliła 10 litrów a w porywach nawet więcej a w terenie to nawet sobie nie wyobrażam ile by pociągła z baku, ale wsk 125 naprawde malutko mi pali i to byle czego. Kiedys mi brakło wachy to kupiłem w sklepie denatury i dojechalem do domu B)

a ile wsk wyciągniesz km\h bo moja wyciągałem to z 85

#78 Share Waldekps2

Waldekps2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 12 listopad 2007 - 21:25

Wiejski motor Pisałem już wcześniej że mam rame od MZ TS więc umnie max to około 70 bo zębatka jest duża z tylu. Ale kiedyś miałem oryginalną i silnik znalazlem po tacie nowy w garażu to szła na nim 90 km/h. Kombinowalem kiedyś troche i zakładałem przy silńiku zębatke od wsk 175. Szla ciut lepiej ale sporo lepiej przyspieszala, tylko ze w dwie osoby słabo szła B)

#79 Share fenomen1990

fenomen1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 12 listopad 2007 - 21:34

Wiejski motor

Pisałem już wcześniej że mam rame od MZ TS więc umnie max to około 70 bo zębatka jest duża z tylu. Ale kiedyś miałem oryginalną i silnik znalazlem po tacie nowy w garażu to szła na nim 90 km/h. Kombinowalem kiedyś troche i zakładałem przy silńiku zębatke od wsk 175. Szla ciut lepiej ale sporo lepiej przyspieszala, tylko ze w dwie osoby słabo szła B)

samemu to nie frajda jedzić, u mnie ts to zawsze we 2,3 żeby za wache sie zwróciło,ale mi sie zdaje ze na mz więcej ludzi wejdzie chyba dłuższe ma siedzenie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share Waldekps2

Waldekps2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 12 listopad 2007 - 21:39

Wiejski motor No na etz 250 to i w 5 osób sie jechalo. Bak jest płaski to można bylo siadac na nim.