Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pług 4 skibowy?

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pawel125

pawel125

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 15:06

Pług 4 skibowy? Witam wszystkich forumowiczów. Na wstępie chciałbym napisać iż nie proszę o to aby nie pisać cytuje "jaki pług do ciągnika 92KM" , czy "3+1TUR pociągnie moja c-360", ja po prostu chce się dowiedzieć które pługi i są warte zainteresowania i zapłacenia danej kwoty pieniężnej a co za tym idzie w praktyce które będą najlepiej zdawały egzamin. Jestem na kupnie pługa 4 skibowego z odkładnicami ażurowymi, szerokość orki zmieniana mechanicznie. Mam na oku vogla XM 950/4 K lub Kuhn Multi-Master 112T-4 lub 122T-4. Jeśli chodzi o firmę Rabewerk, Lemken, Kvernaland ceny są stosunkowo wysokie. Ciągnik którego bede używał to JD6630 130KM a ziemie mam i ciężkie i średnie. Zapraszam wszystkich do pisania.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pług 4 skibowy? Dzisiaj, 12:58
  •  

#2 Share hubcio224

hubcio224

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 19 grudzień 2010 - 15:22

Pług 4 skibowy? Do takiego ciągnika 4 skiby to akurat chociaż będziesz mógł szybciej jeździc i szybciej zrobisz robote niz 5 skibami. Bierz lemkena to zaufana firma. I dobrej jakosci ma swój sprzęt
Moje ciągniki: Mtz 80 +tur , T-25, John Deere 935
..........................................................................
I inne : New Holland,Bomet,Sip,Agromet,Z-001,N226/1,Amazone,Jarmet,stanrol,itp
................................................................................

#3 Share mlody89

mlody89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 15:43

Pług 4 skibowy? Na jesieni rozmawiałem z dealerem V&N i wiadomo jak kazdy zachwalał swój produkt, ale to rzetelna osoba i kupiłem od nigo kilka maszyn(lecz nie tej marki). Opowiadał mi jak na jesieni tego roku wybrali sie na pokazy własnie z taka 4 obrotowa i claasem arionem 620 do pewnego rolnika orac buraczysko na ciezkiej ziemi a nie musze przypominac jaka byla w tym roku jesien... Powiedział mi ze jak przyjechali i zobaczył to buraczysko to myslał ze claasik bedzie miał krucho, a ku jego zdziwieniu bardzo ładnie sobie radził z tym pługiem w takich warunkch. Dodam ze pług miał pelne odkładnie wiec w twoim przypadku przy ażurach działa to jeszcze bardziej na plus przy ciężkiej glebie. Uważam ze Twój jelonek z tym pługiem powinien tworzyc zgrany duet :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share saherb

saherb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 16:31

Pług 4 skibowy? Ja bym kupił Ibisa Unii Grudziądz w wersji vario.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share ciapekc328

ciapekc328

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 16:48

Pług 4 skibowy? a czemu nie polski np stal tech?
kupię przyczepę dwuosiową wywrotkę ładowność około 4t.