Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki ciągnik 50-60km najtańszy nowy ?

21 odpowiedzi na ten temat

#1 Share FNMK

FNMK

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 10:22

Jaki ciągnik 50-60km najtańszy nowy ? Tak jak w temacie.Pytam bo planuję w przyszłości wymienić c-360.Od razu mówię że odpadają indyjskie i chińskie wyroby.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki ciągnik 50-60km najtańszy nowy ? Dzisiaj, 07:03
  •  

#2 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów
  • Zainteresowania:Bezinteresowne

Napisany 19 grudzień 2010 - 10:28

Jaki ciągnik 50-60km najtańszy nowy ? Belarus 592 jest chyba najtańszy:
http://moto.allegro....1337811131.html
nieco droższy jest Farmtrac
http://otomoto.pl/fa...-555-A3561.html
http://otomoto.pl/fa...5-dt-A3564.html
♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

#3 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 10:33

Jaki ciągnik 50-60km najtańszy nowy ? najtanszy to bedzie chyba belarus ale jest troche mocniejszy niz 60km ale wyrobisz sie w 70tys bez problemu przy zakupie belarusa

#4 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem, wędkarstwo

Napisany 19 grudzień 2010 - 10:37

Jaki ciągnik 50-60km najtańszy nowy ? no Belarus będzie najtańszy i chyba najlepszy, możesz w nim za dopłatą mieć skrzynię z rewersem, a nie wyjdzie cie aż tak drogo :P

#5 Share MANIEK21071995

MANIEK21071995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 19 grudzień 2010 - 11:33

Jaki ciągnik 50-60km najtańszy nowy ? www.mtz.pl tam masz wszystkie info na temat każdego modelu czasami warto dopłacić i mieć silniejszy ciągnik

#6 Share kubektraktorzysta

kubektraktorzysta

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 19:23

Jaki ciągnik 50-60km najtańszy nowy ? może zetor jakiś czy same roller

Edytowany przez robertbara, 26 grudzień 2010 - 19:35.
Brak uzasadnienia

#7 Share Rolnikix

Rolnikix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 10:46

Jaki ciągnik 50-60km najtańszy nowy ? Jestem zainteresowany zakupem nowego ciągnika o mocy 55-60KM ale za cenę nie większa niż 55-60tys. netto.
Ciągnik ma służyć jako pomocniczy, pracować ma z owijarką, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów, czasem rozrzutnik i jakaś przyczepka w transporcie.
Ma mieć przedni napęd, najlepiej jakby stosunkowo mało palił, nie potrzebuje klimatyzacji - wystarczą nawiewy zwykłe, ani żadnych pneumatycznych siedzeń i amortyzowanych osi. Prosta, solidna, wytrzymała konstrukcja wskazana :)

Czy jest jakiś ciągnik o takiej mocy za taką cenę?
Nie podawajcie tylko tego belaruska 592 czy jakoś tak, bo on nie wchodzi z różnych przyczyn w rachubę.
Czekam na komentarze i propozycje.
Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

#8 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 06 styczeń 2011 - 11:03

Jaki ciągnik 50-60km najtańszy nowy ? Po mojemu to oprócz tego belarusa raczej nic nowego nie dostaniesz w takiej cenie używkę jak najbardziej ale nowego wątpliwa sprawa. Ale niech się jeszcze inni wypowiedzą.
KPK Kumurun Team...

#9 Share Vladoo1

Vladoo1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 11:08

Jaki ciągnik 50-60km najtańszy nowy ? za taką kasę nowy to raczej nie możliwe oprócz Belarusa chyba ze coś made in CHRL na allegro pełno tego za 50 tys brutto :D
Co złego z "tym" Belarusem 592? cena i reszta raczej rozsądna sam się zastanawiam jak modernizacji nie dostane.

Edytowany przez Vladoo1, 06 styczeń 2011 - 11:10.

#10 Share Rolnikix

Rolnikix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 11:17

Jaki ciągnik 50-60km najtańszy nowy ? chińskiego nie chce również, co do belaruska to długo by pisać więc sobie i Wam oszczędzę..
Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 06 styczeń 2011 - 13:22

Jaki ciągnik 50-60km najtańszy nowy ? A mnie ciekawi czemu nie chcesz belarusa? Podaj chociaż jakiś powód jeśli to nie problem?
KPK Kumurun Team...

#12 Share Vladoo1

Vladoo1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 13:54

Jaki ciągnik 50-60km najtańszy nowy ? "takie rzeczy Tylko w Erze" ;) z zachodnich i rodzimych nie ma szans Pozdro

#13 Share Rolnikix

Rolnikix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 17:39

Jaki ciągnik 50-60km najtańszy nowy ?

A mnie ciekawi czemu nie chcesz belarusa? Podaj chociaż jakiś powód jeśli to nie problem?

Chociażby spalanie, co tu dużo szukać... Jest wiele powodów ale naprawdę nie mam ochoty wypisywać ich wszystkich.

60 koła netto to chyba coś ok 74 brutto, więc to są duże pieniądze jak za tak mały ciągnik.
Może coś z ursusa, pronara(nie tych mtz z maską pronar), farmtraca, zetora czy czegoś innego? Naprawdę ceny tych mały pichporków są takie wysokie?

Edytowany przez Rolnikix, 06 styczeń 2011 - 17:40.

#14 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów

Napisany 07 styczeń 2011 - 00:12

Jaki ciągnik 50-60km najtańszy nowy ? Sąsiad kupywał jakiś czas temu Ursusa3512 i dał za niego z tego co mówił jakieś 80tyś. brutto i za dużego konia pociągowego nie masz ja za swojego prawie 4 lata temu dałem 74tyś. i mam 96km więc to jest różnica a co zrobisz Belarusem a co Ursusem sam sobie na to odpowiedz...
KPK Kumurun Team...

#15 Share Vladoo1

Vladoo1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 07 styczeń 2011 - 00:33

Jaki ciągnik 50-60km najtańszy nowy ? No niestety 100 brutto trzeba mieć nawet na jakieś Farmtracka, pronara czy innym zefira bo dojdzie to dojdzie tamto :D to i tak wolał bym belarusa bo spalanie i tak nie takie duże i jakość wykonania jak za tą kase jest Ok.

#16 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów

Napisany 07 styczeń 2011 - 00:40

Jaki ciągnik 50-60km najtańszy nowy ? Ale pronar to praktycznie dużo z Belarusa tylko trochę innych części na wtykali i cena poszła do góry od razu ale każdy niech bierze co chce za te pieniądze to tylko ruski z nowych i nawet nie ma co marzyć o nowym zachodnim w tych pieniądzach kolego...
KPK Kumurun Team...

#17 Share aro321

aro321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 699 postów

Napisany 07 styczeń 2011 - 08:35

Jaki ciągnik 50-60km najtańszy nowy ? nie zastanawiaj sie tylko bierz Belarusa 920 i będziesz napewno zadowolony

#18 Share Vladoo1

Vladoo1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 07 styczeń 2011 - 09:36

Jaki ciągnik 50-60km najtańszy nowy ? Chyba ze bez kabiny by coś było ale to trzeba wiedzieć dokładne ceny odwiedzić parę "Agrom" czy składnic maszyn i będzie wszystko jasne jak ktoś zna konkretne ceny to niech pisze :D ja znam tylko NH T5030 bo chce złożyć na modernizacje na niego z całym wypasem bez wałka z przodu mam ofertę(naciągniętą;) na 170 brutto :D

#19 Share Rolnikix

Rolnikix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 07 styczeń 2011 - 12:44

Jaki ciągnik 50-60km najtańszy nowy ? @stachux nie masz racji co do tego,że te nowe pronary (seria P chociażby) to belarus z paroma bajerami. To jest już zupełnie inny ciągnik niż belarus!
@aro321 wiesz ile belarus 920 ma mocy? 84 km! A taki mi nie potrzebny, napisałem jakiego konkretnie szukam i żaden 'zapas mocy' mi nie jest potrzebny do prac jakie będzie wykonywał!

Kabina musi być do ciągnika, nie wyobrażam sobie kupna traktora bez kabiny.
I jak już wspomniałem - żadnych bajerów nie potrzebuje więc nie będzie dodatkowych kosztów.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share PaWeL1995

PaWeL1995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 07 styczeń 2011 - 13:10

Jaki ciągnik 50-60km najtańszy nowy ? No to może Farmtrac-a   :   http://otomoto.pl/fa...-665-A3563.html   Cena nie taka jeszcze straszna , Można by się rozejżeć za takim z przednim napędem  :) Z tego co wiem to bardzo oszczędne ciągniki  ;)