cezar1989

Kupno NH w przyszłym roku

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
cezar1989    0

Witam wszystkich.w przyszłym roku planuje dokonać zakupu nowego NH do 100 KM. czy może ktoś doradzić mi jaki model jest najmniej awaryjny i na co należy zwrócić szczególną uwage przy zakupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Ja bym zadał jeszcze pytanie, czy ktoś ma sprawdzone informacje czy i o ile wzrosną ceny tych ciągników w przyszłym roku, czy tylko o tą podwyżkę VAT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

no ja poleciłbym ci NH TD5050, sam go posiadam i kupiłem za 132 tys zł, ale po nowym roku cena będzie wynosić coś ponad 150 tys zł z AC i pneumatyką, Td5040 podrożeje o ponad 15 tys zł, a co do serii T to nie wiem, teraz kosztują chyba coś ok 150 tys zł, a po nowym roku to nie mam pojęcia :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Koło stu koni to może byc i T6010. a za niego trzeba dać już około 190tyś więc mając jako wskaźnik tylko moc to jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

Może NH T5060 też ma ok 100KM chyba 110 czy 105 :D Ceny nie znam ale skoro ciągniki mają podrożeć to pewnie i on podrożeje :lol:Ale po przeczytaniu danych techniczny spodobał mi się :D Tylko ciekawe jak z ceną :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo18    1

od nowego roku NH beda drozsze bo wprowadzaja norme spalin TIER 4 i nowy uklad oczyszczania spalin przez specjalny plyn bedzie ale czytalem ze maja dawac "gratis" 1000l i specjalna pompke do wymiany, wiedz jesli juz brac to proponuje z rocznika 2010 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

Mi się te rozwiązanie z "ADBLU" wcale nie podoba bo jeszcze jeden parametr do pilnowania dochodzi i dodatkowe urządzenia, i teraz weź tu jeszcze gdzieś upchaj beczkę z tym, jakąś inną pompkę. Orientuje się czy jak by się tego adblu nie lało to co by było??? pewnie jakiś czujnik nie pozwalał by jeździć, czy normalnie by pykał tylko że bez oczyszczania spalin???


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Ten temat ma być o ciągnikach do 100KM, a ten "mocznik do oczyszczania spalin" to chyba będzie stosowany raczej do większych maszynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się te rozwiązanie z "ADBLU" wcale nie podoba bo jeszcze jeden parametr do pilnowania dochodzi i dodatkowe urządzenia, i teraz weź tu jeszcze gdzieś upchaj beczkę z tym, jakąś inną pompkę. Orientuje się czy jak by się tego adblu nie lało to co by było??? pewnie jakiś czujnik nie pozwalał by jeździć, czy normalnie by pykał tylko że bez oczyszczania spalin???

Z tego co wiem to jeśli zabraknie AdBlue to ciągnik redukuje o połowę moc. Mi się też to nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z AdBule ciągnik jest droższy o około 10%. smile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowyholland    0

Koledzy z Adblue narazie wprowadzają od wersji T6050 PC/RC w górę.

Co do tych 100KM

To może być

TD 5050-95KM,

T 5050-95KM

T 5060-106KM

T 6010-101KM

Ceny przy zamówieniu do końca marca są objęte promocją z jesieni.

I wyglądają naprawdę atrakcyjnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adam1968z
      Witam mam pytanie czy w NH 8260 można jakoś obejść zmostkować czy coś podobnego sworznie siły uciągu bo wywala błąd nr 14 i nie działa EHR. Proszę o podpowiedzi.
    • Przez Morela15
      Witam 
      Dziś podczas pracy z wozem asenizacyjnym wyświetlił mi się błąd 5034 i obrazek ciągnika z wałkiem, wom nje da sie włączyć. Ciągnik to t5.110 z tego roku 
      Mial ktoś taki błąd?
    • Przez Paweł95
      Witam.Jestem nowy na forum mam problem z new holland td5.85 ciągnik nie chce grzać a temperatura skacze raz w gore raz w dół.Wie ktoś może jaka jest przyczyna??
    • Przez AleeX
      Witam,
      Mam problem z wycieraczką przednią w new holland t7 260, bezpieczniki, przekażnik itp wszystko sprawdzone i są dobre, a nie włącza się. Ktoś miał może taki sam problem? Czy to wina przełącznika przy kierownicy?
    • Przez pawelkx
      Witam, w New Hollandzie 7740 zaczęła mi się zapalać kontrolka i nie wiem od czego jest. Zapala się jak przy wysokich obrotach. Np. przy 1600 się zaświeci to gdy odpuszczę gaz a obroty się zmniejszają lampka gaśnie.
       

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj