Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kombajn Zbożowy do 20 tyś !!!

170 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Tomasz1515

Tomasz1515

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 24 luty 2008 - 19:15

Kombajn Zbożowy do 20 tyś !!! ja poleca claasa consula bo to mniejszy kombajn, tą sumą co dysponujesz to kupisz sobie dobrego consula z sieczkarnią z 80roku a z częściami nie będziesz miał problemu bo consuli jest dużo w polsce i jak cos trzeba to do nich jest, są to bardzo dobre maszyny ludzie koszą nimi nawet po 50 ha a więc nie ma się co zastanawiać
ja nawet w tym miesiącu będę kupował sobie consula, jak nie wierzysz ze to dobry sprzęt to wejdź w dział claasa i znajdź temat claas consul tam sobie poczytasz i morze sie przekonasz do tych maszyn <_< :) :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kombajn Zbożowy do 20 tyś !!! Dzisiaj, 00:22
  •  

#62 Share lukasz345

lukasz345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze---->NH

Napisany 26 marzec 2008 - 14:00

Kombajn Zbożowy do 20 tyś !!! Consul jest bardzo dobry szybciej młóci od Bizona, prosty w obsłudze i miare tani. Sam mam w planach zakup tego kombajnu.

#63 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 marzec 2008 - 19:45

Kombajn Zbożowy do 20 tyś !!! A ja polecam tobie poczciwego pogromce zboz czyli bizona super z-056 sam mam takiego i nie narzekam ostatnio wymienialem wytrzasacze i nie czekalem nawet dnia na nie byly na miejscu a z reszta jak kazde czesci do bizona:)Pozdrawiam Damian9

#64 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 28 marzec 2008 - 20:35

u mnie 95 i jakoś daje radę
panowie bizon jest tani łatwy w naprawie i części też są tanie więc nad czym sie zastanawiać kupując stary zachodni trzeba się zastanowić skąd wziąść części a po za tym do tych z zachodu część trochę inaczej kosztują niż do bizona

Czy to tak trudno zrozumieć, że bizony są strasznie drogie ? W tej cenie to kupi i pół sezonu będzie stał i naprawiał i patrzał jak inni koszą a on robi...

Słuchaj polecam kombajn zbożowy FORTSCHRIT E-516 LUB E-514 za te pieniądze napewno kupisz i to w dobrym albo nawet w bardzo dobrym stanie

No czy 514 w bdb stanie za 20 tys to bym się kłócił. Z 30 to tak, ale moim zdaniem wziąć 512stke, za te 20 tys. to znajdziesz w bdb stanie, nawet jeszcze troche zostanie ;p.

KS Falubaz

#65 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 29 marzec 2008 - 11:41

Kombajn Zbożowy do 20 tyś !!! ... bo nie umie naprawiac kombajnu...

#66 Share Vektor

Vektor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, informatyka, mechanika.

Napisany 29 marzec 2008 - 11:50

ja poleca claasa consula bo to mniejszy kombajn, tą sumą co dysponujesz to kupisz sobie dobrego consula z sieczkarnią z 80roku a z częściami nie będziesz miał problemu bo consuli jest dużo w polsce i jak cos trzeba to do nich jest, są to bardzo dobre maszyny ludzie koszą nimi nawet po 50 ha a więc nie ma się co zastanawiać
ja nawet w tym miesiącu będę kupował sobie consula, jak nie wierzysz ze to dobry sprzęt to wejdź w dział claasa i znajdź temat claas consul tam sobie poczytasz i morze sie przekonasz do tych maszyn :) :) :)

popieram Tomasza lepiej kupić coś miejszego ale naprawde godnego polecenia.... Fortschritt jest zbyt awaryjny i moim zdaniem duży.

To jest moje zdanie. :)
:)

#67 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 29 marzec 2008 - 15:05

Kombajn Zbożowy do 20 tyś !!! ja bym ci polecil jd 430 330 cos w tym stylu prosta konstrukcja a czesci sa dostepne i to w brod bo sam sie orientowalem kosa 3 m spalanie nie duze po prostu fajny kombajnik i malo awaryjny kosile w tymtym roku na rowni z bizonem zo-56 on u sasiada ja u siebie podobnej wielkosci kawalki i ja skonczylem pierwszy a zboze czysciutkie i nie zostawione w polu jak to mowia <pozdro> :) :)
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#68 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 29 marzec 2008 - 18:30

Kombajn Zbożowy do 20 tyś !!! Fortschritt jest o wiele mniej skomplikowany jak bizon... Jakoś u mnie w okolicy na nie nie narzekają, ja piszę co bym zrobił, do ciebie należy ostateczna decyzja :).

KS Falubaz

#69 Share Davidastra

Davidastra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 863 postów

Napisany 21 wrzesień 2008 - 15:18

Kombajn Zbożowy do 20 tyś !!! Claas consul to bedzie najlepsze rozwiazanie
Bizony sa drogie jak na swoja stratrgiczna wartosc robocza

Opus meum est

#70 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 wrzesień 2008 - 18:59

Kombajn Zbożowy do 20 tyś !!! [quote name='Vektor' date='Mar 29 2008, 12:50 ' post='173291']
popieram Tomasza lepiej kupić coś miejszego ale naprawde godnego polecenia.... Fortschritt jest zbyt awaryjny i moim zdaniem duży.

To jest moje zdanie.

a jeżdzileś kiedykolwiek Fortschrittem??? ja mam E512 drugi sezon.. u mnie kosi ok 70 hektarów w sezonie i wydaje mi się że są mniej awaryjne od bizonów i napewno mniej palą!!!!!!! i z częściami niemam żadnego problemu.
wierz mi lub nie ale tak jest

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 27 wrzesień 2008 - 20:23

Kombajn Zbożowy do 20 tyś !!! panowie co wy pi....... że kombajn może być z duży jak jest większy niż potrzeba to najwyżej szybciej skosi i będzie mógł sobie pojechać nad morze i śmiać się z tych co jeszcze koszą na plaży, gorzej jak będzie za mały i nie zdąży skosić. nie wiem jak wy ale ja uważam że kombajn powinien być minimum dwa razy większy niż potrzeba bo różnie to bywa w żniwa nie zawsze jest idealna pogoda a parametry w zbożu lecą i obniżają cenę a i jeśli wyskoczy jakaś awaria to zawsze jest czas na zrobienie

#72 Share Davidastra

Davidastra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 863 postów

Napisany 17 październik 2008 - 18:21

Kombajn Zbożowy do 20 tyś !!! Na duży kombajn to trzeba miec przynajmniej 20 ha i sporo zarobkow
Ja mam 16 ha i Consul mi wystarcza bez niczego
W tym roku pracowalem codziennie do 15 w pracy a pozniej obiad i mlucenie
5 dni po 4 godziny i gotowe
Skoro potrzebne sa tylko duze kombajny to po co produkowali te małe ????
Przeciez tych zniw to jest moze 10 dni
A na duzy kombajn to trzeba miec i garaz spory
Bo plandeke to sobie mozna w d... wsadzic

Opus meum est

#73 Share celtis

celtis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 18 październik 2008 - 08:30

Kombajn Zbożowy do 20 tyś !!! Ci co mają zebrać zbiorą. Ja również polecam ci claasa consula tylko najlepiej z niemiec jakiegos niewytłuczonego z sieczkarnią i najlepiej z kabiną.
U nas w tym roku kosiły prawie same classy:D bo reszta psuła sie

#74 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 18 październik 2008 - 11:16

Kombajn Zbożowy do 20 tyś !!! Napisze tak przekornie ze od 7 lat NH jeszcze nigdy mnie w zniwa nie zawiodł a znajomi maja Classy 86 i dom105 to potrafili wynajmowac bo Classy sie je.ały co drugi dzien.Jak dbasz tak masz taka moja zasada.Jak ktos przeglada kombajn jak ma jechac kosic to nigdy nie bedzie dobrze chodził nawet najlepszy.

#75 Share lukasz345

lukasz345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze---->NH

Napisany 18 październik 2008 - 17:48

Kombajn Zbożowy do 20 tyś !!! popieram przedmówce :o Sam mam New Hollanda i w te żniwa wymieniłem łańcuchy od pochyłego i wszystkie od hedera i nie miał żadnej awarii. Tylko polskie łańcuchy(pasują od Z056) są marnej jakości 15 godzin koszenie i trzeba uciągać ;)

#76 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 18 październik 2008 - 19:01

Kombajn Zbożowy do 20 tyś !!! Jak dbasz tak masz, jeśli robisz porządny przegląd i wymieniasz wszystko co jest podejrzane, to maszyna nie powinna Cie zawieśc. U mnie pierwszy rok to troche chaosu było, ale na wiosne się za niego bierzemy porządnie, troche do roboty jest ;)

KS Falubaz

#77 Share Davidastra

Davidastra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 863 postów

Napisany 30 styczeń 2009 - 23:20

Kombajn Zbożowy do 20 tyś !!! jak dbasz tak masz i OK
Bo jak jest wiosna i czas to niektórzy patrzą w niebo i pierdo..
a jak żniwa przyjdą to dopiero zaczyna się potańcówka wokół maszyny

Opus meum est

#78 Share kombajn

kombajn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Zainteresowania:Maszyny ich przeróbki, przebudowy i udoskonalenia :) z pasją buduje konstrukcje od podstaw mam wiele pomysłów za mało czasu i pieniędzy...<br />

Napisany 31 styczeń 2009 - 00:49

Kombajn Zbożowy do 20 tyś !!! Popieram swoich przedmówców jak się zabiera za przegląd maszyny na Tydzień przed żniwani to co się dziwić że maszyna daje du.. w sezonie? nasz kombajn puki był do spółki to zawsze albo jeden współwłaściciel niemiał czasu albo drugi i przygotowania były na ostanią chwilę od czasu jak bizon jest nasz przygotowania zaczynają sie dłuuuugo przed sezonem i maszyna chodzi bez problemu przez cale zbiory
Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

#79 Share jd3

jd3

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo motoryzacja

Napisany 19 czerwiec 2009 - 19:49

Kombajn Zbożowy do 20 tyś !!! Ja swojego jelonka przygotowuje do zniw juz na przełomie marca kwietnia. Bo gdy cos mam podejrzane to zawsze mam czas by to wymienic. A nie tak jak niektorzy po zimie odpalaja godzine przed wyjazdem w pole
Jest jedna rzecz czym Polska moze sie pochwalic - to ciagniki marki Ursus

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 19 czerwiec 2009 - 21:27

Czy to tak trudno zrozumieć, że bizony są strasznie drogie ? W tej cenie to kupi i pół sezonu będzie stał i naprawiał i patrzał jak inni koszą a on robi...

No czy 514 w bdb stanie za 20 tys to bym się kłócił. Z 30 to tak, ale moim zdaniem wziąć 512stke, za te 20 tys. to znajdziesz w bdb stanie, nawet jeszcze troche zostanie ;p.

Fortschritta E-512 to kupi 2 w cenie jednego Z0-56, a forszajem lepiej sie kosi lepszy widok, napewno mneij nagubi, ale nie wiem jak ceny remontów ponieważ do pras Fortschritt 550 częsci produkuje Claas, za ich cene, paczka części wielkosci 3 wagonów fajek kosztowała 21 tys zł ;) Ale kumpel robił kapitalke swojego 514 wał szlif wsyzstkie tłoki tuleje itp nowe, zawory, i takie tam, 5 tyś zł ;)
Mój Wladimirec podbija świat