Tadeusz1212

Kombajn Zbożowy do 20 tyś !!!

Polecane posty

Proponował bym kombajn FORTSCHRITT E516 Napęd na hydraulice, silnik typu 8VD 14,5/12,5- 1 SVW.PRODUKCJA

VEB DISELMOTORENWERK DDR mam takiego i tylko raz zawiudł ;)

W polu się spisuje suuuper z hederem 8,20

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektor    9

proponuje bizona zo56 chociaż części są dostępne w każdym sklepie rolniczym i łatwo samemu naprawić


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Kup sobie jakiegoś claasa chyba że ni ma u ciebie części to kup sobie starego bizona.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Za taką cene to najlepszy będzie Bizon zo56 i będą części dostępne.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2
proponuje bizona zo56 chociaż części są dostępne w każdym sklepie rolniczym i łatwo samemu naprawić

Ale za 20tyś to nie wiem czy kupi ZO56 jak byś chciał Bizona to za tą cenę to chyba tylko będzie ZO50

Co to innych kombajnów to bym ci polecił Claasa Merkatora

http://allegro.pl/item272331625_kombajn_cl...ercator_60.html tem jest fajny tylko nie ma sieczkarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67
Ale za 20tyś to nie wiem czy kupi ZO56 jak byś chciał Bizona to za tą cenę to chyba tylko będzie ZO50

Co to innych kombajnów to bym ci polecił Claasa Merkatora

http://allegro.pl/item272331625_kombajn_cl...ercator_60.html tem jest fajny tylko nie ma sieczkarni

 

 

kupisz i to nawet ładnego http://www.allegro.pl/item278730492_bizon_zo56_super_.html


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Mam ten sam problem >.> Preferowałbym jakiegoś Bizona/forszaja. No oczywiście, że JD, NH też mogą być.

 

@Pronarek~

 

Ten bizon jest już dość stary, bodajże z '77r.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabek27    1

za 20tys kupisz w dobry stanie z056 albo dołarzysz i kupisz sobie classa dominatora co do classa mają lepszy komfort niż w bizonie a resztą parametrów sie zabardzo nie różnią ale to jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

W ogóle ciężko do 20tys znaleźć jakiś dobry sprzęt. Musisz się przygotować, ze to zbyt dobry sprzęt nie będzie... :P


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudi834    18

zozglądnij sie za classem np consul albo cos zblizonego w sezonie spokojnie wykisi 50ha jakis z kosą 3 metry byłby idealny. Ewętualnie mercator ale za 20tys to nie kupisz za dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Zgodzę się z @dudi834 consul to bardzo dobre rozwiązanie i na pewno kupisz jakiś do 20 tys. ja tez taki posiadam i powiem szczerze że w tym roku przez 3 tygodnie wykosiłem ok 120 h prawie go nie gasiłem. Miałem w nim tylko dwie drobne awarie to jest: pękł mi pasek od przyspieszacza i linka od włączania wysypu.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudi834    18

a czemu akurat bizon przeciesz jak kupi jakiegos z-56 za 20 tys to będzie pól sezonu stał i robił bo sie będzie psuł i ja bizona i classa porównuje jak malucha i mercedesa i to porównanie jest idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885
najlepszym wyborem bedzie bizon ZO 56 :D

 

W tej cenie ?..

 

 

Ja bym Ci polecił Fortschnitta e512 bo lepszego nie znajdziesz w 20tys., a e 512 można kupić w db stanie za 17-18 tys.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Niezła machina!!! :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tylko wsiadać i jechać młócić.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Sprzedam kombajn ziemniaczany ANNA. Rocznik 89, mało użytkowany. Stan bardzo dobry, gotowy do pracy. Nigdy nie nocował pod chmurką. Cena 12tys
       
       
       
       
       
       
       
       
       
    • Przez 18bamber
      Sprzedam kombajn zbożowy Claas protector do naprawy lub na części lub zamienię.

    • Przez PRZEMOxD11
      https://www.olx.pl/oferta/kombajn-bizon-z056-CID757-IDxucAD.html
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj