Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945

32 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 16:40

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 a auta to na gospodarce trzeba miec 2 jedno na pokaz i wyjazdy w niedziele do kosciola i na imprezy w weekend a drugie robocze ktorym wszystko sie wozi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 Dzisiaj, 03:23
  •  

#22 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 21:21

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 Mi się zdaje że można równie dobrze połączyć dobry wygląd z dobrym stanem technicznym-myślę że ciągnik czy samochód dobrze wyglądający nie przynosi ujmy gospodarzowi-no ale może się mylę...;) .

#23 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 21:46

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 Ciekawe czy ci, którzy nie mają na nic czasu, czy się myją? Nie masz czasu, zatrudnij mechanika, oddaj do naprawy, nie musisz sam tego robić.

#24 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 20 grudzień 2010 - 05:47

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 no wiadomo tylko że nieraz zamiast siedzieć z dziewczyną to można podłubać w autku czy ciągniku coś niecoś wiadomo tak dla relaksu a także żeby zadbać o swoiom maszynke. Jest u nas facet ma zetora 5211 ale jak jedzie to nie jednemu właścicielowi podnosi się ciśnienie jak go widzi ciągniczek nie malowany a lakier wygląda jak nówka w środku jakby wyzedł z fabryki nawet folia jest jeszcze na siedzeniu w pole wozi miotełke wszystko odzamiatane silnikowo ma zrobione 12 tyś mtg motor nic nie był tykany od 90r jeździ na orginalnym aralu na jesieni teraz robił tylko pompe paliwa a mechanik jak sprawdził wtryski to się za głowe złapał bo końcówki trzymają jak nowe a mają 20 lat, ale ciągnik w życiu opału nie widział. oleje np w skrzyni moście to ma reguralnie wymienione co do mtg. fact ma pola koło 15 ha a i do tego koło 40 krów także ma zetor co robić a nie tak że stoi w garżu. Tylko są ludzie któym się chce dbać a nie tak że nie ma czasu bo 10 minut mycia i elegancko a widziałem 7211 to ma tyle ziemi w kabinie że po żniwach to można pszenice kosą w śrdoku kośić

#25 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 20 grudzień 2010 - 09:48

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 Ja rozumiem dbac o maszyny ale bez przesady tak jak tu napisales to dla mnie juz troche przesada zeby co dzien praktycznie ciagnik czyscic, on ma 15 ha to moze sobie na to pozwolic, ja dbam o maszyny i zawsze po robocie sa wyczyszczone i wymyte zakonserwowane itp, ale w zyciu w czasie sezonu, tak jak moj kumpel ma nowego nh i kiedys prasowal nim do 23 na drugi dzien rano patrze on o 5 juz z gruberem lata na innym polu a ciagnik taki wycyckany jakby z fabryki wyszedł i sie go pytam kiedy ty go tak zdazyles wyczyscic a on mi na to ze jak zjechal to posiedzial do 1 w nocy i wyczyscil, to juz paranoja!!!!!! wiec nie przesadzajcie widzac brudna maszyne bo maszyna jest dla mnie a nie ja dla niej.

#26 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 20 grudzień 2010 - 10:29

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 Ja tu nie piszę o brudnych maszynach tylko o rozpirzonych.Mam też sąsiada u którego 22 letni C-3603p wygląda jak z fabryki...

#27 Share crystalzts

crystalzts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa Zetor Team

Napisany 20 grudzień 2010 - 14:24

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 Panowie nie przesadzajcie , farba nie ciągnie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 20 grudzień 2010 - 14:41

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 Ten traktor to jescze przyzwoicie wygląda pogług innych które widziałem niedaleko mnie facet ma "czterdziestkę" ale w fatalnym stanie aż żal tego ciągnika bez błotników, świateł pokrywy od maski nie ma siedzenie zarwane szkoda nawet wymieniać...
KPK Kumurun Team...

#29 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 21 grudzień 2010 - 00:49

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945

Ciekawe czy ci, którzy nie mają na nic czasu, czy się myją? Nie masz czasu, zatrudnij mechanika, oddaj do naprawy, nie musisz sam tego robić.

Wystarczy umyć karcherem ciągnik po każdej robocie i na tym finito ;) a są czuby co szmatką czyszczą tylko po co? :unsure: Następego dnia znowu w pole i znowu to samo? Człiek ma o siebie dbać, a ciagnik to tylko maszyna, która ma zrobić robotę w polu. Osobiście wolę jechać do dziewczyny lub impr niż myć ciągnik codziennie - bo to jest chore. Oczywiście usterki naprawiać na bierząco np wybita szyba to za kilka dni kurier przywozi szybę zakładam i jest ok ale trzymajcie ludzie dystans bo porównam was do dewotek w kościele.

#30 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 21 grudzień 2010 - 11:26

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 @tomi382 zgadzam sie z Toba w 100%, a tak do tematu moze ktos dzwoinil juz o tego zetora i wei czy jest calkowicie sprawny bo jak wszystko wporzadku to moze warto

#31 Share Moorgi

Moorgi

Zaawansowany

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 21 grudzień 2010 - 16:52

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 Sam bym go kupil jak bym usłyszał jak chodzi silniczek :) i bym go wyremontował na cacy :o

#32 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem, wędkarstwo

Napisany 21 grudzień 2010 - 18:27

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 u mnie maszynki zawsze po jaiieś większej robocie są myte i do garażu, a jak widzę takich co całą zimę trzymają maszyny na pod chmurką bez żadnej folii, ani niczego to mi żal tych maszyn i ich właścicieli :o

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#33 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 22 grudzień 2010 - 18:48

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 tylko że nie każdy ma garaż albo tak dużo miejsca ale zgadam się że powinien chociaż przykryć folią. znajomy kupił sobie bellarusa 920 a mial wcześniel ferdka przyjeżdża nim do domu a on za diabłą do garażu nie wejdzie, więc cały rok pod chmurką stoi tylk ze go przykrywają plandeką