Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945

32 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Moorgi

Moorgi

Zaawansowany

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 18 grudzień 2010 - 18:26

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 Powiedzcie mi jak mozna doprowadzic maszyne do takiego stanu? :blink:

http://img232.images...1371153787.jpg/

i czy jest warty tej ceny?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 Dzisiaj, 23:45
  •  

#2 Share damian23199

damian23199

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,wszystko o belarusie

Napisany 18 grudzień 2010 - 18:30

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 sluchaj on nie stal on chodzil caly czs w jakims pgr a tam kierowcy nie zaluja ani nie dbaja o sprzet jak sie psuje to nastepny jak zakomuny u nas w pgrach bylo

#3 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 18 grudzień 2010 - 18:33

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 nie jest jeszcze tak zle znam goscia co ursusa 1224 doprowadzil w kilka lat do gorszego stanu
on nie ma wcale maski blotnikow kilku szyb swiatel ale w polu robi dalej :blink:

#4 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem, wędkarstwo

Napisany 18 grudzień 2010 - 18:47

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 ten Zetor nie jest jeszcze taki najgorszy, widziałem gorsze od niego :blink:

#5 Share damianbizon

damianbizon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko co z nim związane

Napisany 18 grudzień 2010 - 19:06

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 Jaki pan taki kram :blink:
Jak kto dba tak ma :D
Pozdrawiam wszystkich użytkowników af.

#6 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 18 grudzień 2010 - 20:20

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 Sąsiad ciapkiem jeżdzi bez błotkników i maski i sie nikt nie dziwi a tu jest ładny zetorek :blink: maske tylko i juz oraz kabine uszczelnić:D

#7 Share Moorgi

Moorgi

Zaawansowany

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 182 postów

Napisany 18 grudzień 2010 - 21:03

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 Eh w sumie to są i gorsze ale łezka w oku jak sie na takie sprzety patrzy ...

#8 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 18 grudzień 2010 - 21:15

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 Mało żeczy widziałeś jeszcze. Stan przecietny jak większośc u nas wiadomo szyba się zbije przy koszeniu czy przy czymś a maska też moćna zawadzić to jest pikuś
Mój Wladimirec podbija świat

#9 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 18 grudzień 2010 - 22:53

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 A gdzie jest podana cena ??

Jakie $$ chca za niego zima na calego trochu bym sie pobawil w remonty :P

Jaki to w ogole Zetor jest ???
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#10 Share Moorgi

Moorgi

Zaawansowany

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 182 postów

Napisany 18 grudzień 2010 - 23:50

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 6945 a cena to 14tyś :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share crystalzts

crystalzts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa Zetor Team

Napisany 19 grudzień 2010 - 08:10

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 Zetor nie jest taki ostatni , ciekawe jak podzespoły pracują bo cena całkiem w miarę a przez zimę to można miłość z niego zrobić.

#12 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 10:57

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 moj niewiele lepiej wyglada a rocznie kreci z 800mtg,jak sie robi to nie ma czasu myslec o pierdolach typu wyglad,prawie caly dol deski rozdzielczej ze 3 miesiace lezy w garazu jak bedzie czas i sie ociepli to sie poskreca i do nastepnej awari kolumny kierowniczej bedzie cacy.
taki wyglad swiadczy po prostu ze traktor swoje zrobil i przede wszystkim ze byl systematycznie naprawiany bo temu jest porozkrecany.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#13 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 11:24

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 a ja nowym ciagnikiem jezdzilem miesiac bez szyby i lusterek bo rozbilem a robota byla i nie bylo kiedy zalozyc
i niektorzy juz sie smiali ze nowy ciagnik a juz rozwalam go . ale prace skonczylem zalozylem nowe lusterka i szybe oraz umylem i daslej wyglada jak nowy
w koncu traktor to nie auto ma prace wykonywac a nie stac na pokaz

#14 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem, wędkarstwo

Napisany 19 grudzień 2010 - 11:32

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 i otóż to, jak ciagnik więcej stoi w garażu to można i się nim zająć, ale jak pracuje to nie ma czasu, a potem się nie chce i tak można doprowadzić do takiego wyglądu :P

#15 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 12:04

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 Autami też jeździcie ?-i też tak wyglądają ?-moim zdaniem ktoś kto tak robi z ciągnikiem to niechluj, brudas a nawet inny ...as :P .

#16 Share bartas11

bartas11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja i rolnictwo

Napisany 19 grudzień 2010 - 12:33

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 A może ktoś nie chciał kupować tylu szyb tylko od razu kupi nową kabinę i nową maskę i będzie jak nowy :P
Zetor 7441 i Ursus C-360 :)

#17 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 12:41

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 Ten zetor nie jest taki ostatni widziałem gorsze ciągniki.U NIEKTÓRYCH roczny wygląda gorzej niż ten ale jak jest robota to niema czasu na naprawy.Zbita szyba czy zgięta maska to nie dowód na to że właściciel niedbaluch.A jeżeli chodzi o samochód to o wiele lepiej mój nie wygląda od tego zetora zboże kiełkuje ale to był jęczmień więc przymarzł teraz .Samochód dziś to najtańsza rzecz na wsi więc nie ma co tak przesadzać z dbałością o niego .

#18 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 12:48

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 Pewnie-kiedyś byłem na stacji diagnostycznej i widziałem fajną akcję-jakiś młody kolo wyskoczył "z pyskiem" do diagnosty,wskoczył do auta i pojechał,okazało się że diagnosta nie chciał podbić mu przeglądu bo u gościa dosłownie wylatywał jakiś sworzeń w zawieszeniu-koleś na to "ty stary ch..u i tak gdzieś podbiję",aż boję się myśleć jaki złom jeździ na polskich wsiach-przecież to potencjalny zabójca był.

#19 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 19 grudzień 2010 - 13:12

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 złom może i jeździ ciężko powiedzieć wiadomo że w polsce nagminnie się załatwia przegląd na lewo sam mam kumpla co pracuje w serwisie i mi podbija ale wie że ile tylko jakaś jest usterka to to jest wymienione na nowe i nie ma się już do czego doczepić ale jak mówisz że jeździł ktoś z wybitym swążniem to tylko jakiś idiota by robił wiadomo niech mu się urwie wachacz albo gałka wyskoczy przy prędkości 100km to mało że sobie krzywde zrobi to jeszcze innemu. a co do ciągnika to z wierzchu nie trudno moim zdaniem lepiej już kupić ciągnik właśnie taki obczaskany ale żeby wiedzieć że w środku jest ok silnik i inne podzespoły co by nie wymagały dużych i nagłych wkładów w końcu pomalować to nic maskę wymienić, wyprostować kabine poprawić elektryke i chodzi. w końcu dużo maszyn stoi całe swoje życie na polu i ani razu garażu nie widzą a takie coś musi zrobć swoje, pewnie że też jak się od razu nie dba to tak jest.a tak pozatym to nieraz ile ciągników nowych stoi na polu, widziałem proxime która miała 4 lata stałą cały czas to była nie czerwona a taki malinowy jasny kolor. myślę że jeżeli silnik pali wyraźnych stuków nie słychać w skrzyni to ta cena jest ok. w końcu mocniejszy od 360 a ma jeszcze przód. no chuba że wolisz od chandlarza kupić odmalowany syf bo nie raz tak widziałem żę robią a później gość się dziwi że taki piękny a się psuje coś od razu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 16:30

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945 Sąsaiad ma pogiętą maskę i kabinę tą małą w opłakanym stanie i śmiga bez pokrywy maski tylko na zimę zakrywa nią silnik (355). I byłem u wujka i mówię że ten sąsiad ma chyba największego złoma w powiecie a on mi odpowiedział że ten ciągnik dwa razy przeżyje wszystkie opicowana na pokaz ciągniki. Jest mechanikiem i robi mu wszystkie naprawy na bierząco. Auto ok 2 lub 3 tys zł na gospodarce to tylko jeżdzić rok lub dwa i na złom.Przecież macie wieksze straty w polach i na gospodarstwie i w jeden dzień leci 10 może 20tys zł. A jak ktoś pisał że nie liczy się wygląd lecz środek ( jak w miłości ) ;)
Więc nie narzekajcie- niektórzy nie mają czasu na woskowanie i malowanie silników B)