Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM

200 odpowiedzi na ten temat

#61 Share kolikcojestdoktorku

kolikcojestdoktorku

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 20 grudzień 2010 - 12:16

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM zeby te ciągniczki tak chodziły jak wyglądaja to by było super nie to chyba odpada duzo urzytkowników nazeka n te farmery i farmatracki a jak nie to moze lambo co sądzi niski zwrotniy zaleta to ze jest niski sam moze kiedys kupimy ;)R2.52 bodajze jest taki jest taki temat ten by ci napewno pasował na bym wzioł lambo :D

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki ciągnik do tura ok 80 KM Dzisiaj, 17:42
  •  

#62 Share Lukasz5714

Lukasz5714

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 20 grudzień 2010 - 14:28

odpalaniem nie ma problemu ale jak widzałem ursus ma 5714 dokładnie widzałem jak w tamtym roku ciągali bo nie chciał zapalic :D

No kolego jak się leje ruską rope i zamarza to sie nie dziwie ze go ciągaja.
a kolego @zetorek1607 no zalezy u kogo bierzesz, ja brałem u delera i dostałem od niego duży upust bo wcześniej tez brałem ciągnik i maszyny.

#63 Share kolikcojestdoktorku

kolikcojestdoktorku

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 20 grudzień 2010 - 15:21

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM zetor też taki dobry i kolega z af założył temat ze ma problem z odpalaniem i dopiero jak napompuje pompką to odpala... ja bym był za lambo :D

#64 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem, wędkarstwo

Napisany 20 grudzień 2010 - 16:36

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM no to teraz zależy od założyciela tematu, na jaki ciągnik się zdecyduje, uznajmy, że oba ciągniki są dobre(Ursus i NH) i od niego zależy co wybierze(cena, wyposażenie, itp...), ale ja podtrzymuję zdanie i polecam NH :D

#65 Share happymisiek

happymisiek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 20 grudzień 2010 - 17:03

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM Panowie a jakby któryś był łaskawy powiedziec mi ile spali proxima 85 albo 75 na godzinę zegarową przy lekkiej pracy przy turze ?? byłbym bardzo zobowiązany...

#66 Share Lukasz5714

Lukasz5714

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 20 grudzień 2010 - 18:23

zetor też taki dobry i kolega z af założył temat ze ma problem z odpalaniem i dopiero jak napompuje pompką to odpala... ja bym był za lambo :D

kolego przy jakiś starych rupieciach to na pewno. w tych nowszych tak nie ma siadasz jak do samochodu przekrecasz kluczyk i pali. z resztą też trzeba umiec odpalać ciągnik.
No a ja dalej zostaje przy ursusie i to jego bym koledze polecił. Na pewno nie pożałuje. :)
ten urytkownik też ma 5714 i ma dwa razy wiecej mtg jak ja i tez nie miał zadnych awarii @jakubj0072. napisz do niego na pw.

#67 Share kolikcojestdoktorku

kolikcojestdoktorku

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 20 grudzień 2010 - 21:45

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM o chodziło o 8441 chyba jak dobrze pisze i to raczej nie rupiec nie bo nie dawno rocznik chyba jakis 2010 albo 2009 ;)także mi przykro a ja jestem za lambo NH jednak za wysoki a tym to bys wszędzie wjechał i wyjechał naprawde dobry sprzęt a nie te ursusy i się schylaj bo wajcha na dole i co biek hhhyyyy jeździłem tym badziewiem ... a tu bez problemu rewersik :unsure:
jeszcze zapomniałem napisac ze niby sądzą że lambo zalekki ale odpowiedni balaścik z tyły robi swoje i naprawde fajnie się zachowuje pogadaj z urzytkownikami naprawde warty uwagii ;) pzdr.

#68 Share Lukasz5714

Lukasz5714

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 20 grudzień 2010 - 22:17

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM to 8441 juz nie ma to starsze wypusty teraz są 85.
Sam jesteś badziewie i nie wiesz co mówisz w ursusach teraz są dzwignie od biegów z boku i rewers w mechanicznych też jest. ten urztkownik jakub ma w swoim ursusie na pewno teraz coś koło 4tys mtg i nie miał żadnych awarii a on go nie oszczeda. Człowieku masz w ogóle jakiś nowszy ciągnik?? Gadasz jak potłuczony. NH nie są złe ale nie seria td. dla mnie to nieudana seria. sam mam nh ale kombajn i chwale go sobie. jak bym miał kupywać ciągnik to z serii t lub tm.

Edytowany przez andrzej2110, 28 grudzień 2010 - 20:59.
Cytowanie poprzedniego posta

#69 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 21 grudzień 2010 - 16:39

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM nie gadaj, ze seria TD jest serią badziewną, bo tych ciągników NH sprzedaje jak na razie w Polsce najwięcej i użytkownicy sobie chwalą te ciągniki, poszukaj na forum, są tematy o rozczarowaniach ursusem, zetorem i innymi ciągnikami, a o NH jak na razie nie znalazłem takiego tematu, więc to też chyba o czymś świadczy :o

#70 Share happymisiek

happymisiek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 21 grudzień 2010 - 17:29

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM Panowie a jeszcze taki temat zadam, CASE JX 80 oczywiście z turem co sądzicie??? z tego co go dzis ogladalem to sensowne wyposażenie w stosunku do ceny ... będe wdzieczny za pomoc i opinie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share kolikcojestdoktorku

kolikcojestdoktorku

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 21 grudzień 2010 - 17:49

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM NH a case to jeden **** ja bym był za lambo zobacz sobie NH i case są wysokie a lambo wszędzie bys wiechal nawet do ogrótka chodziasz zwinny i zwrotny i dobrze wyposazony jak chcesz twoja decyzja :o

#72 Share happymisiek

happymisiek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 21 grudzień 2010 - 17:53

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM dziekuje kolego za opinie ale lambo napewno nie kupię. Jeśli ktos z użytkujących taki ciągnik chciałby mi pomóc jeszcze to bardzo prosze

#73 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 21 grudzień 2010 - 18:19

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM no NH i Case to jest prawie ten sam ciągnik, różnią się maską i innymi pierdółkami, ale Case jest chyba tańszy od NH, wyposażenie oba ciągniki mają takie same :o

#74 Share happymisiek

happymisiek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 21 grudzień 2010 - 21:57

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM no właśnie , dzis ogladalem taki , 120000 wstepna cena , z rewersem obciznikami bez klimy na szerokich oponach. zastanawiam bo chcialbym kupic ciągnik znow na ładnych kilka lat i abym mogl do niego zajrzec w warsztacie samemu bo slyszalem ze ta seria jx jest całkiem mechaniczna .pytanie moje jak one sie sprawuja i czy nadaja sie pod tura czy wytrzymuja

#75 Share kolikcojestdoktorku

kolikcojestdoktorku

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 21 grudzień 2010 - 22:07

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM ogólnie to dają rade ale Nh częściej widuje z turami nie wiem dlaczego :o

#76 Share happymisiek

happymisiek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 21 grudzień 2010 - 22:17

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM a jeszcze ktoś mi napisal ze wysokie koszty wymiany szprzegla. orientujecie sie na ile to prawda??

#77 Share kolikcojestdoktorku

kolikcojestdoktorku

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 22 grudzień 2010 - 11:10

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM nie no to zależy jaki się trafi ale chyba wowinien dawac rade maciek7 ma Nh i chyba nic nie robił przy nim a sprzęgło chyba gdzieś tak 5 tys ;) pogadaj z mackiem

#78 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1887 postów

Napisany 22 grudzień 2010 - 11:38

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM jx i nh td to to samo ale w środku przyjemniejszy jest jx lepszej jakości plastiki moim zdaniem no i case droższy jest od nh

#79 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6743 postów

Napisany 22 grudzień 2010 - 12:12

nie gadaj, ze seria TD jest serią badziewną, bo tych ciągników NH sprzedaje jak na razie w Polsce najwięcej i użytkownicy sobie chwalą te ciągniki, poszukaj na forum, są tematy o rozczarowaniach ursusem, zetorem i innymi ciągnikami, a o NH jak na razie nie znalazłem takiego tematu, więc to też chyba o czymś świadczy ;)

Odpisuję na prośbę @Lukasza5714:
" http://www.agrofoto....ki-new-holland/ Poczytaj sobie.
@happymisiek masz opinnie o jx http://www.agrofoto....__fromsearch__1
Tyle to i Moja proxima power 85 spali poczytaj http://www.agrofoto....__fromsearch__1 nawet i mniej
To są jego słowa."
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 22 grudzień 2010 - 16:28

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM nie gadaj, ze Proxima spali mniej, bo tak nie jest ;)