Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM

200 odpowiedzi na ten temat

#41 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem, wędkarstwo

Napisany 19 grudzień 2010 - 14:36

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM od Perkinsa mniej nie, ale od Zetora tak, a Zetor ma większa pojemność i od razu lubi sobie trochę więcej wypić;) ja jak kupowałem NH to zastanawiałem się pomiędzy NH i Zetorem i od razu wybór padł na NH, Zetor teraz to już nie jest to samo co kiedyś, a co do tego komfortu to masz radio i nagrzewnicę w Ursusie, ja miałem to w Zetorze z 1989r, a ty może i masz to w Ursusie z 2006 r, co do tych Ursusów nowych, to ty też skąd możesz wiedzieć, że będą śmigać jak talala, skoro jak sam mówisz jeszcze nie wyszły :P

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki ciągnik do tura ok 80 KM Dzisiaj, 17:58
  •  

#42 Share Lukasz5714

Lukasz5714

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 14:46

od Perkinsa mniej nie, ale od Zetora tak, a Zetor ma większa pojemność i od razu lubi sobie trochę więcej wypić;) ja jak kupowałem NH to zastanawiałem się pomiędzy NH i Zetorem i od razu wybór padł na NH, Zetor teraz to już nie jest to samo co kiedyś, a co do tego komfortu to masz radio i nagrzewnicę w Ursusie, ja miałem to w Zetorze z 1989r, a ty może i masz to w Ursusie z 2006 r, co do tych Ursusów nowych, to ty też skąd możesz wiedzieć, że będą śmigać jak talala, skoro jak sam mówisz jeszcze nie wyszły ;)

My tu o spalaniu o ursusie mówilismy(pojemność silnika w 5714 to 4500) a nie o zetorze. A moj zetorek ma duzo lepsze wyposarzenie niz twój NH. To ty napisałes ze nowe ursusy się psują. :P

#43 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • Zainteresowania:Fan marki NH i ogólnie nowinki techniczne o maszynach rolniczych.

Napisany 19 grudzień 2010 - 15:54

A i jeszcze w zime na pewno masz problemy z odpalaniem, czego w ursusie lub w zetorze nie ma. U paru urzytkowników seri NH TD podgrzewali mise palnikami zeby go odpalic. Wiec potwierdzia sit to kolejny raz ze NH TD to badziewie, czego nie moge powiedziec o innych seriach. Dla mnie najlepsza seria NH to TM.

Mój NH TD zapala spokojnie przy -21. Mam ten ciągnik 3 lata, pracuje jako główny na 55 ha w gospodarstwie mlecznym i nie narzekam :P

#44 Share kolikcojestdoktorku

kolikcojestdoktorku

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 16:51

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM odpalaniem nie ma problemu ale jak widzałem ursus ma 5714 dokładnie widzałem jak w tamtym roku ciągali bo nie chciał zapalic ;)

#45 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 19 grudzień 2010 - 17:26

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM Specjalnie zakladales kono zeby to napisac? Trochę dziwne... ;)

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#46 Share happymisiek

happymisiek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 17:30

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM kolego o mnie Ci chodzi ??? tak , ja czytałem juz od jakiegos czasu forum agrofoto i postanowilem w koncu zalozyc konto i zadac pytanie na ktorym mi zalezalo

#47 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 19 grudzień 2010 - 17:47

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM Nie, nie o ciebie mi chodzi tylko o @kolikcojestdoktorku. Ciebie to jak najbardziej rozumiem, chciałeś się poradzić i założyłeś taki temat.

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#48 Share kolikcojestdoktorku

kolikcojestdoktorku

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 17:53

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM nie czemu tak sądzisz na tym forum to ja juz byłem zanim sie urodziłeś i jak ci cos nie pasuje ... i wogóle nie wiem poco to piszesz zeby sobie postow na zbijać ?? a wracając do tematu to ja bym polecal duo sprzedaja i nie bedzie potem problemów z częscmi tak ze jak cos

#49 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 18:53

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM no moze i ten Zetor ma lepsze wyposażenie, ale jak mi policzyli Zetora i NH z takim samym wyposażeniem, to Zetor wyszedł dużo drożej, u mnie NH wczoraj przy -21 odpalił zapierwszym razem...

#50 Share happymisiek

happymisiek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 18:59

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM Panowie a czy to prawda że w tym 5714 tak głośno ?? i tam są biegi po srodku nie z prawej strony, nie przeszkadza to w wygodnym użytkowaniu??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 19:17

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM no szczelny to on nie jest, a biegi to jak kto uważa, ja w Zetorze 7211 przyzwyczaiłem się, tylko tam można było wrzucić 2 i było miejsce, a jak jest w 5714 to nie wiem

#52 Share marcin200711

marcin200711

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 19:29

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM faktycznie nh z serii td to miękki ciągnik.

5 km ode mnie kupił znajomy pomocniczy ciągnik td 80konny z turem i troszkę nim porobił i się zatarł
wymieniali silnik. Jest to osoba dbająca o sprzęt.
więc Łukasz możliwe ze Ci mówił diler o tym ciągniku.
a

#53 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 19:36

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM no to jakoś w najbliższym moim otoczeniu nic takiego się nie stało, możliwe, że trafił się wadliwy egzemplarz, bo coś takiego w każdym ciągniku się zdarza...
@happymisiek, a nie myślałeś o Pol-Mocie??? to już są lepsze ciągniki od Ursusa, prawie jak Valtra, poczytaj sobie o nim, nie jest taki drogi, a jest fajnym ciągniczkiem...

#54 Share czarek7340

czarek7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 19 grudzień 2010 - 19:44

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM Mój zetor co prawda 7340 już go nie produkują ale też z paleniem nie ma problemu

#55 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 19:47

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM te z twojej serii to były super ciągniki, gorzej jest już z tymi nowymi, więcej ludzi na nie narzeka, to już nie będą te same Zetory co 20 lat temu ;)

#56 Share kolikcojestdoktorku

kolikcojestdoktorku

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 19:51

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM więc tak po kolei ursus ma skrzynie po środku tak że trzeba się z chylać i kręgosłup napewno to odczuje pol mot to llipa zobacz galerie tez mi sie wydawal ciekawy ale jak zobaczyłem rozpołowionego a od nie dawna go produkuja ... u mnie jest 5 czy 6 Nh i nikt nie narzeka

#57 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 20:02

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM w mojej okolicy jest ze 10 sztuk NH i też nikomu się nie psują, a jest zakład doświadczalny SGGW Żelazna, gdzie NH jest ze 20, różnych serii(głównie TM i T);)

#58 Share happymisiek

happymisiek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 19 grudzień 2010 - 23:41

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM rozumiem wasze argumenty ale nie wiem dlaczego zupełnie moj umysł trzyma się kurczowo cały czas ursusa nie mówie bo może i macie racje i mam złe myślenie ...

#59 Share kolikcojestdoktorku

kolikcojestdoktorku

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 20 grudzień 2010 - 10:45

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM też mam znajomego chiał ursusa syn kupil Nh i teraz mówi ze dobrze ze nie ursusa bo jednak radyjko i cichutko i wyposazenie robi swoje :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share rzeznik13

rzeznik13

URODZONY ROLNIK

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 703 postów
  • Zainteresowania:Interesuje sie rolnictwem i modelarstwem rolniczym

Napisany 20 grudzień 2010 - 11:05

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM Witam.
Moim zdnaiem by był dobry jakiś ciągnik ze stajni Farmer,np 7258 TE z silnikiem John Deere.Jego moc to 76km.Cena takiego ciągniczka z turem i osprzętem wyniesie lekko ponad 121 tysięcy brutto,bez negocjacji.Ciągniki bardzo dobrze się spisujące i nie drogie.Ale równiez brałbym pod uwage coś z Farmtraca,też tanie ciągniki i dobre,nie mają dużo bajer,ale ciągnik ma robić,a nie być nafaszerwoany elektroniką z któą jest bardzo duży problem.cena takiego Farmtraca koło 80km wyniesie koło 110 tysięcy plus tur do niego:)
Pozdrawiam Kamil