Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM

200 odpowiedzi na ten temat

#181 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 20:10

Co do fartracka to wszystko fajnie tylko martwi mnie te suche sprzęgło. Sąsiad ma przy turze farmtracka po 2 latach robił sprzęgło i nie wiem czy było wadliwe, źle użytkował czy po prostu jest mało trwałe.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki ciągnik do tura ok 80 KM Dzisiaj, 21:37
  •  

#182 Share Rolnexx

Rolnexx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:ciągniki
    MTZ
    T-25
    C330
    C360
    Zetor
    MF
    Ursus

Napisany 28 listopad 2014 - 10:18

Polecam rozejrzeć się za nowym MTZ'em

Rolnex <--- Hurtownia części do ciągników i maszyn rolniczych. Sprzedaż ciągników MTZ Belarus.  www.rolnex.pl   rolnex97@gmail.com 

(81) 855-54-43   Lubartów... Łucka ... woj. Lubelskie

#183 Share Rolnik-z-karsznic3

Rolnik-z-karsznic3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 28 grudzień 2014 - 15:13

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM MTZ 82 ALBO FARMER JAKIŚ

#184 Share Rolnik577

Rolnik577

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 31 grudzień 2014 - 12:50

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM Polecam CASE IH JX90 ale ma 88KM lub jeszcze CASE IH JXU75 który ma 76KM

#185 Share akmaly

akmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 31 grudzień 2014 - 14:06

Nie wiem co tak wszyscy polecacie te MTZ-ty ale to ostatni traktor nadający się do TUR-a. W porównaniu z takim Case IH JX90 czy mniejszym JX80 to niebo a ziemia. Poważne argumenty za to: wysokość (MTZ 265cm - Case 255cm), Promień skrętu (9,9 m - 8,4 m), skrzynia (18+4 - 12+12 z rewersem przy kierownicy) oraz cała masa takich udogodnień jak wyprofilowana maska, lepsza widoczność ( przeszklona kabina ), przedni most typu belkowego a nie jak w MTZ jakiś wynalazek na kołach stożkowych. Jedynie co podobne mają te ciągniki to silniki ( chodzi o spalanie ) i wydatek pompy ale komfort o niebo lepszy w Case. Ze starszych ciągników to MF serii 3xx ( np 390, skrzynia 12+12 z rewersem przy kierownicy, wydajne 2 pompy, zwrotny i mały z mostem przednim co nawet w przypadku luzów nie rozwala przekładni bo na wał kardana z boku itp.) lub np. Renault Ceres np. 85. 

#186 Share CamilloVII

CamilloVII

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisany 31 grudzień 2014 - 14:41

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM Z podanych przez ciebie cena najbardziej przemawia za MF 390. Jest też ekonomiczny dzięki silnikowi perkinsa i dość niski dzięki czemu można wjeżdżać do niskich obór i stodół.

#187 Share ipog13

ipog13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 10 czerwiec 2015 - 11:22

Panowie, może wy doradzicie. Rozgladam się za jakimś ciągnikiem z turem, ok 60-80KM, najlepiej 4x4 i te dwie oferty jakoś wyróżniająco rzucają sie w oczy mianowicie rocznik-cena. Powiedzcie czy te ciągniki to jakiś szajs? Nie mam z czym porównać ceny bo nie znalazłem więcej podobnych ogłoszeń, ale jakoś podejrzanie mało kosztują wg mnie. Chyba że one chodzą w takiej cenie, no ale jeśli tak to chyba i tak nie są wiele warte skoro taki mf3060 starszy z dziesięc lat kosztuje 2x tyle.

http://olx.pl/oferta...html#ffa7487e98

http://otomoto.pl/of...html#e3238e9e13

#188 Share romek6340

romek6340

Zetor Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2425 postów
  • Zainteresowania:Lotnictwo, motoryzacja, sport
    a rolnictwo jako hobby ;)

Napisany 10 czerwiec 2015 - 13:52

Ogłoszenia tego typu (dużo poniżej ceny rynkowej, brak tel., tłumaczone translatorem itd) mają na celu wyłudzenie zaliczki. Zdjęcia najczęściej są podkradane z innych ogłoszeń, a kupujący jest nie posiada tych maszyn.

Sprzedam Kombajn Bizon Z056, 1989 r. Szczegóły PW

Zapraszam na stronę:

https://www.facebook...razospbrzeziny/

#189 Share Bartek_IHC

Bartek_IHC

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 09 lipiec 2015 - 21:36

Moim zdaniem wybrał bym Zetora Majora 80 lub nowe C-380, ewentualnie zastanawiał bym się nad Farmtrackiem

#190 Share Sylwekx25

Sylwekx25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA

Napisany 11 wrzesień 2015 - 09:28

Podepnę się tutaj mam taki dylemat , chcę kupić ciągnik o mocy tak od 60 do max 80 km ,głównie do prac zielonkowych: kosiarka 2.10 , prasa zwijająca (mam w planach zakup sipmy z 276 lub 279) , ponadto samozbierająca polska , rozrzutnik 4 tonowy no i na koniec praca z ładowaczem czołowym. Zastanawiam się nad zetorem 7711 (wiem że każdy będzie mi doradzał traktor z 4x4 no ale jest też tu aspekt cenowy). Na ciągnik mogę wydać Max gdzieś 35 tysięcy więcej nie dam rady, więc może mi doradzicie że warto iść w stronę takiego zetora czy może polecicie inne marki. Pozdrawiam :)

"Ziemia człowieka wydała i ziemia człowieka zje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#191 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 11 wrzesień 2015 - 16:53

Tak jak wspomniałeś doradził bym Ci coś 4x4 przy TUZ-e ciężko bez tego,a i w całokształcie prac to zupełnie inna praca. Jeśli te 35tys. to na sam ciągnik bez tura to polecił bym Ci coś ze stajni Same, Deutz Fahr oraz Renault.  W tej cenie można coś znaleźć i poczuć inny komfort pracy. Polecam DF DX 85 bądź 4.50, Same Explorera, Renault 80.14.

Jeśli pomogłem nacisnij zieloną strzałkę :)

#192 Share Sylwekx25

Sylwekx25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 12 wrzesień 2015 - 10:00

Tak ta cena bez tura , tura mam w domu... Tak wiem że w zachodnich lepszy komfort pracy i podobają mi się te ciągniki , ale obawiam się jak u nich z awaryjnością no i dostępnością części w razie czego... wpadły mi też w oko te ursusy 4512 tylko on raczej będzie za słaby do takiej prasy jaką wymieniłem wcześniej.

#193 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 12 wrzesień 2015 - 10:25

Ciągniki które Ci wymieniłem to ciągniki banalnie proste w obsłudze i jeśli dba się o nie ( wymienia olej, filtry itp. ) są można powiedzieć bezawaryjne sam posiadam DF DX 85 kupiłem go o czym wiedziałem przy zakupie z uszkodzonym silnikiem tzn. brał olej i czuć było brak mocy zakupiłem zestawy naprawcze wymieniłem i od 8 lat oprócz oleju nic nie robię przy nim. Dostępność części bez problemowo w większych sklepach rolniczych o internecie nie wspomnę bo dostaniesz 99% części w ciągu max 3 dni. Co do ursusa da radę w tej prasie ale na mokrym bądź górzystym terenie będzie miął już problem.

#194 Share Sylwekx25

Sylwekx25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 12 wrzesień 2015 - 11:39

Dziękuję Kolego za wypowiedzi :) ciągnika będę szukał zimą to gdybym się zdecydował na DF to będę jeszcze pytał o szczegóły na temat tego traktora :P

#195 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 12 wrzesień 2015 - 11:42

Nie ma za co polecam się jak coś to pisz na prv. I najważniejsze silnik w tym DF jest chłodzony powietrzem co moim zdaniem jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

#196 Share stempkowski

stempkowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 13 maj 2016 - 07:59

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM witam szukam ciągnika od 48 do 80 km do tura o udźwigu 356 kg

#197 Share lukaslukas

lukaslukas

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 13 maj 2016 - 09:47

w zeszłym tygodniu farmtraka kupiłeś do swojego symulatora farmy. Wracaj do gry i usuń w końcu konto na AF

#198 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1961 postów

Napisany 18 maj 2016 - 17:10

Jaki ciągnik do tura ok 80 KM Jaki ciągnik z ladowaczem bedzie najlepszy do 40tyś zł. Znajomy pyta i nie wiem. Z wymagań: ma dobrze odpalac zimą bo będzie wywozil obornik codziennie, być srabilny czyli żeby mu bez przeciwwagi tyłu nie podnosilo, oczywiście 4x4, rewers ale to aż tak nie jest wymagane i nie palić jak smok. Z moich propozycji Renault 85.14 i MF 690. Może macie inne?

#199 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Napisany 18 maj 2016 - 19:49

Jaki ciągnik z ladowaczem bedzie najlepszy do 40tyś zł. Znajomy pyta i nie wiem. Z wymagań: ma dobrze odpalac zimą bo będzie wywozil obornik codziennie, być srabilny czyli żeby mu bez przeciwwagi tyłu nie podnosilo, oczywiście 4x4, rewers ale to aż tak nie jest wymagane i nie palić jak smok. Z moich propozycji Renault 85.14 i MF 690. Może macie inne?

Moze lepiej renówke z serii XX.34

hmm ja bym dołozył jd 2450 i DF DX4.30

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#200 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1961 postów

Napisany 19 maj 2016 - 09:49

JD jakoś sam osobiście nie mam przekonania po kłopotach jakie przeżył mój znajomy i wysokim spalaniu (wolał sprzedać JD i zostawić C-360 bo stanowczo mniej paliła mimo znacznie gorszego komfortu), no i ceny części zabijają... Renault serii XX.34 z turem się za tą kasę nie kupi. DX4.30 nie miałem i nikt nie ma DFa więc nic o nich nie wiem:P