przemusss123

Agro Tech 2011,2012

Polecane posty

rafalkom555    13

Wiem jedynie z jd ile kosztowała ta kosiarka jd co była obok jd5e, koleś powiedział 18tysi ja nic nie powiedziałem, a za chwile on do mnie: a co to dużo? A ja aby się zaśmiałem i powiedziałem no nie dużo tylko troske :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

Dzisiaj straszny ścisk, męczące było zwiedzanie. Nie wpadło mi w oko stoisko Pronaru. Na której hali stali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacu    4

Ja byłem dzisiaj i odniosłem wrażenie że takie targi są dla rolników co mają powyżej 50h ziemi.

Dla takich jak ja co mają 10h to nie ma tam co szukać,chyba że chcą zjeść golonko 90zł/kg albo kiełbasę z grila za 60zł/kg.

Na pewno na długo zostanie w pamięci korek w którym musiałem stać od Miedzianej Góry do Kielc,jakieś 7km.

Ty też stałeś w tym korku??Bo ja też tylko mniej bo chyba trochę wcześniej przyjechałem,ale 7km?? :blink:

No i super.Starałem się znaleźć kogoś z AF,kręciłem się przy Agrotronie i przy Lamborghini z żółtą reklamówka i ulotką AF na wierzchu i nikogo.Szkoda,że nikt nie wpadł na pomysł,żeby uczynić te ulotki znakiem rozpoznawczym.

Za to dostałem koszulkę z Valtry,ale to chyba nie nowość na tegorocznych targach,

Edytowano przez Kacu

Zapraszam do oglądania moich fotek.
Jesteś ze świętokrzyskiego??Napisz na PW!!
Sprzedam rozdzielacz do Ursusa C-330(ten na błotnik).
Info na gg o PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawidamek    1

Powiem wam ze dzis to tragedia byla scisk pijani panowie z piwem w reku (jeden mnie oblal;/)Ale nawet bylo fajnie najbardziej mi sie podobał rozrzutnik z metaltech'u ten kameleon ciekawe czy bedzie mozna go w takim kupic:)I szkoda ze niekogo z AF nie spotkalem myslalem ze jakies spotkanie bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

Ja byłem za takim małym stoisku AF, wypatrywałem za Yacentym, ale pusto było i nikogo nie widziałem. W kolejce z Miedzianej Góry też stałem jakieś 40 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Dzisiaj straszny ścisk, męczące było zwiedzanie. Nie wpadło mi w oko stoisko Pronaru. Na której hali stali?

Ja byłem w piątek, a stoiska Pronaru nie widziałem, tylko na dworze stał Pronar Zefir 85 i na którejś hali rozrzutnik Herkules :blink:


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi777    3

Powiem tak wystawa super, ale korek do wjazdu dramatyczny kiełbaski mega drogie o szaszłykach nie wspomnę (szwagier za dwa dał 58 zł) około 13 kręciłem się na stoisku SDF ale nikogo z AF nie zauważyłem.Szkoda ni tylko córuni bo tłum ją poobijał na wszystkie możliwe sposoby.Za rok w piątek jadę może będzie mniej ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik1634    1

My wlekliśmy się prawie półtorej godziny w korku ok. 10km ;[ (autobusem z gminy) dobrze, że to nie było daleko tylko 120km. Niektórzy za ten czas zdążyli złapać "torpedę" :lol: . Kolego @ Pooch może właśnie spotkałeś kolesi z mojej Gminy no oni to 10 piw raczej nie wypili tylko coś mniejszego i mocniejszego. Wstyd mi za takich, bo to rzutuje na całą grupę zawodową <_< .

Edytowano przez Dominik1634

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paragwaj    0

ja wczoraj przyjechałem już ok. 8.20, żadnych korków, miejsce niedaleko za darmo, po prostu świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkowski    0

Witam.

 

Czy któryś z szanownych kolegów zrobił fotkę nowego opryskiwacza samojezdnego BURY?

Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klos49    14

Ja mam całkiem pozytywne wrażenia z wczorajszych targów, sporo ciekawych rzeczy tam zobaczyłem. Trochę było ciasno i duszno, w oczy rzucił mi się kolor paliwa w odstojniku w ciągniku steyr,- czerwony wskazywał na olej opałowy, jednak pan z obsługi powiedział że to taka zachodnia ropa:). Powiedzmy że się nie znam, widział ktoś na zachodzie czerwoną ropę?

 

We Francji i Anglii to standard :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekUR    9

Wystawa bardzo fajna, udana równie dobrze jak nocka w aucie :lol:

Dużo zagranicznych sprzętów ale i tak najbardziej podobała mi się ta odpierdzielona 60 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

Jadą, jadą samochody

 

w każdym siedzi rolnik młody,

 

Z boku zona dla zachęty,

 

Z tyłu dziadek uśmiechnięty.

 

Dawniej jeździł ciągnąc lejce,

 

Dzisiaj w Golfie gna na Kielce.

 

 

 

 

Stoją, stoją samochody

 

w każdym siedzi rolnik młody,

 

Wszystkim w Golfie zrzedły miny,

 

Stoją w korku od godziny.

 

Wszystkim jakoś nie do śmiechu,

 

Nie zobaczą Agrotechu!

 

 

 

 

Jadą, jadą... dojechali,

 

Każdy zdrów i wszyscy cali.

 

Auto stoi gdzieś tam w polach.

 

Taka już rolnika dola.

 

Jak na targi masz ochotę,

 

Dojść tu musisz na piechotę.

 

 

 

 

A na targach same cuda!

 

Krągłe piersi, szczupłe uda,

 

Tu na targach nie ma bessy!

 

Piękne za to są hostessy!

 

Cieszy serce się rolnika,

 

Widząc, że jest bez stanika.

 

 

 

 

Ludu dzisiaj dopisało,

 

Miejsca w środku troche mało,

 

Każdy chce wszystko obejrzeć

 

Każdy ciągnik z grubsza przejżeć.

 

Każdy chce na paszę wiadro

 

W końcu to są targi Agro!

 

 

 

 

Wiadro pełne już ulotek,

 

„Na golonkę mam ochotę”

 

rolnik mówi do sąsiada,

 

i po chwili już zajada.

 

Ten po krótkiej z sobą walce

 

Kupił pajdę chleba z smalcem.

 

 

 

 

Piwem obaj zapijają,

 

Dobry humor przy tym mają.

 

Trzeba im powoli wracać,

 

Jutro będą leczyć kaca.

 

Bo choć bardzo by nie chcieli,

 

Trzeba wypić przy niedzieli.

 

 

 

 

Miłe z targów mam wspomnienia,

 

Chwile pełne uniesienia.

 

Targi bardzo fajna sprawa,

 

Dla niejednych luks zabawa.

 

Gorszy koniec niż początek,

 

W przyszłym roku jadę w piątek!

Edytowano przez Peron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandanus    5

no wierszyk ekstra

jedyne co było warte obejrzenia to dziewczyna przy stoisku Agrofoto

chyba ze 2 razy sie oglądnęłem ;)

organizacyjnie wielka porażka i wiecej pewnie nie pojadę

300 km na darmo w porównaniu do innych imprez rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profus2    5

Wczoraj na Agrotechu byłem pierwszy raz bardzo mi się podobało.Widziałem nawet tych gości z programu "Pojemność 2400"

Zdziwiłem się widząc JD stojącego na flaku :D

 

PS Było w niedzielę spotkanie AgroFoto?


John Deere-jedyny słuszny odcień zieleni:P
Pozdrawiam wszystkich sadowników !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumun19    9

Byłem o godzinie 13 na stoisku DF i nikogo nie widziałem, pytałem się kilku młodych osób czy na spotkanie ale każdy robił głupią minę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

o kurcze ale wierszyk ,nie no bomba :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profus2    5

ktoś pisał na AF że spotkanie codziennie przy beczkach na stoisku john deere czekalem godzine i nic nawet wypatrywałem karteczki z napisem AgroFoto

 

PS Wam też dała taka ładna pani ulotki o AgroFoto? :P


John Deere-jedyny słuszny odcień zieleni:P
Pozdrawiam wszystkich sadowników !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w niedziele rano sobie wyjechałem o 5 a że mam 250 km do Kielc to na godz 8 już byłem na miejscu zero korków.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj