przemusss123

Agro Tech 2011,2012

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
robertbara    75

Ja również będę na 100 % ale nie wiem czy na spotkanie dojdę bo jak zwykle dużo spraw do załatwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klos49    14

Ja poważnie się zastanawiam, ale na 100% nie jestem pewny. Zobaczę jeszcze jak to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja raczej pojadę jak będzie autobus ze szkoły, albo pojadę swoim samochodem niecałe 150km ;) ale będę się starał pojechać :)

Edytowano przez krzysiekfarmer5

red power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brykal    0

witam jesli ktos sam sie bedzie wybieral z KUJ-POM do kielc to moze dac znac na PW moze sie zmiescimy w jeden sam. a moze dwoma razem pojedziemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

Ja z checia bym pojechal ale wszystko zalezy od szkoly bo jeszcze prawka nie bede mial.


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

kiedy bedzie spotkanie ( chodzi mi o sobote ) o której godzinie i w którym miejscu ?


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi777    3

Ja będę jak zawsze w niedziele do godziny 14.Jak spotkanie to o której i gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

Ja będę w niedziele .

Widzę ze jeszcze nikt nie zdecydował gdzie będzie spotkanie AF moze zrobimy tak kto bedzie w niedziele to o godz 12 przy głownej bramie co wy na to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

widze ze nikt nic nie zaproponowal więc może zrobimy spotkanie (chodzi o dzień sobota) przy stoisku John Deere przy największym modelu o godzinie 12-13 tamtym roku bylo tak samo CO WY NA TO ? Chodzi mi o fabryczne stoisko JD a nie stoisko jakiegos dealera . ale trzeba by ustalic moze jakis znak rozpoznawczy lub cos ?


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Podpalimy jaska to napewno kazdy sie kapnie ze agrofoto przyjechalo :lol:

 

Tak na powaznie to kto ucaluje znaczek jaska to z agrofoto :lol:

 

A tak naprawde na powaznie to mozna jeszcze koszulki agrofoto kupic ???


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ustawiać się w grupy i rozglądać na boki. biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr6530    1

Ja też tam wlecę w sobotę lub w niedzielę.


widły 50zł, śipa 40zł ,wyrzucanie obornika bezcenne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tylko się nie rozbij jak będziesz leciał. smile.gif ... i uważaj na druty. tongue.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3164

Chyba już skończyli kryć dach na targi to w najgorszym wypadku wylądujesz na dachu. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeżeli wszytsko wypali to też tam uderzę, ale nie wiem kiedy :rolleyes: Na pewno będę dlugo bo to moja pierwsza rolnicza ,,imprezka'' i musze wszystko dokładnie wyoglądać :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankes91    0

A wie ktoś może czy jakieś ODR w mazowieckim organuzują wyjazd na targi?, bo kilka lat temu coś takiego robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekPL    76

Ja będę ;)

W Piątek i prawdopodobnie Sobotę ;)


POMOGŁEM KLIKNIJ ZIELONĄ STRZAŁKĘ Z PRAWEJ STRONY MOJEGO POSTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

U mnie też się rodzą plany na wyjazd w piątek-sobotę, myślę że zawitam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duplo    0

ja chciałem zagadac do zaprzyjaśnionego dilera żeby mnie zabrał bo będzie wystawiał sprzęt ale nie wiem czy to wypali.


"Nothing Runs Like a Deere" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

Siedziałem sobie dziś w kościele i wpadłem na taki pomysł,kto ma być na AgroTechu '11 żeby sobie zrobił takie plakietki podam przykład i wtedy ktoś z kimś może się spotkać,to nie jest trudna sprawa z taką plakietką 5 minut roboty i przez te plakietki możemy stworzyć spotkanie itp.

Tu podaje przykład.Przepraszam ale robiłem to an szybko wiadomo każdy robi według swojego gustu,myślę ze pomysł wypali i kto jest za tym pomysłem?

post-15166-0-35838200-1298198506_thumb.jpg

Edytowano przez KarolT25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj